Įkraunama...
Įkraunama...

Žieminė avalynė

QUOTE(tulpe5 @ 2013 10 03, 09:48)
Sveikos .Gal galit kas pasakyti iš praktikos ,kurie geresni batai- ECCO ar VIKING .Kokie pliusai ir minusai abiejų. Ačiū.



Viking turejom labai faini, nuo minusines iki pliusines temperaturos nesiojom, atsparus purvui, neperslampa. Manu, kad analogiski ecco. Tiek, kad modeliukai mergaitem tai nelabai grazus, dar liezuvis prisiutas prie bato, kazkiek atsiveria, bet jei labai putli kojyte sunkiau gali buti imauti.
Atsakyti
Laba 4u.gif

Apie žieminius batus mamos diskutuoja tik ar nebus šalta. Man tai irgi svarbu, bet taip pat yra kita problema - stipriai prakaituoja vaiko kojytė. Gal kuri buvo susidūrusi su tokia problema ir rado tinkamus žieminius batukus - kad būtų šilti, koja neprakaituotų ir būtų galima į pliurzę išeiti?
Dabar, žiūriu, labai visokie sniego batai ant bangos, bet man tai įtarimas ar juose koja neprakaituos, nes gi per gumą tai nekvėpuoja.
Dabar kol kas apsistojusi ties natūralios odos su natūraliu kailiu batais, bet kažkaip nelabai randu tokių g.gif gal kas parekomenduos ir firmą, ir kur pirkti (Kaune) 4u.gif

Ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuk @ 2013 11 04, 20:31)
Laba 4u.gif

Apie žieminius batus mamos diskutuoja tik ar nebus šalta. Man tai irgi svarbu, bet taip pat yra kita problema - stipriai prakaituoja vaiko kojytė. Gal kuri buvo susidūrusi su tokia problema ir rado tinkamus žieminius batukus - kad būtų šilti, koja neprakaituotų ir būtų galima į pliurzę išeiti?
Dabar, žiūriu, labai visokie sniego batai ant bangos, bet man tai įtarimas ar juose koja neprakaituos, nes gi per gumą tai nekvėpuoja.
Dabar kol kas apsistojusi ties natūralios odos su natūraliu kailiu batais, bet kažkaip nelabai randu tokių  g.gif gal kas parekomenduos ir firmą, ir kur pirkti (Kaune)  4u.gif

Ačiū iš anksto  4u.gif

As tokios pat nuomones, del visokiu sniego batu ir pan., kad gali prakaituoti, todel siais metais jau nupirkom EMU batukus (laukiam kol ateis) smile.gif Kaune jais prekiauja "Batukas" parduotuve, taciau mes uzsisakem netu, nes neturejo kokiu mes norejome smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo REER: 04 lapkričio 2013 - 21:53
QUOTE(Nuk @ 2013 11 04, 22:31)
Laba 4u.gif

Apie žieminius batus mamos diskutuoja tik ar nebus šalta. Man tai irgi svarbu, bet taip pat yra kita problema - stipriai prakaituoja vaiko kojytė. Gal kuri buvo susidūrusi su tokia problema ir rado tinkamus žieminius batukus - kad būtų šilti, koja neprakaituotų ir būtų galima į pliurzę išeiti?
Dabar, žiūriu, labai visokie sniego batai ant bangos, bet man tai įtarimas ar juose koja neprakaituos, nes gi per gumą tai nekvėpuoja.
Dabar kol kas apsistojusi ties natūralios odos su natūraliu kailiu batais, bet kažkaip nelabai randu tokių  g.gif gal kas parekomenduos ir firmą, ir kur pirkti (Kaune)  4u.gif

Ačiū iš anksto  4u.gif


Aš bandyčiau Ecco. Maniškės su tokiais ir auga, diiiideliem šalčiam turi ale sniegbačius. Aišku, prie -20 su jais nekas, bet prie mažesnio minuso ir per pliurzę-pats tas. Tiesa, aš sau turiu Ecco su gortex ir vilna viduj, tai jokia šalčiai nebaisūs thumbup.gif , gal ir vaikiškų tokių yra g.gif O natūralios odos su natūraliu kailiu batukų bent jau anksčiau buvo "Bartek" firmos, bet jei sunkūs unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moliūtė: 05 lapkričio 2013 - 08:13
QUOTE(Nuk @ 2013 11 04, 22:31)
Laba 4u.gif

Apie žieminius batus mamos diskutuoja tik ar nebus šalta. Man tai irgi svarbu, bet taip pat yra kita problema - stipriai prakaituoja vaiko kojytė. Gal kuri buvo susidūrusi su tokia problema ir rado tinkamus žieminius batukus - kad būtų šilti, koja neprakaituotų ir būtų galima į pliurzę išeiti?
Dabar, žiūriu, labai visokie sniego batai ant bangos, bet man tai įtarimas ar juose koja neprakaituos, nes gi per gumą tai nekvėpuoja.
Dabar kol kas apsistojusi ties natūralios odos su natūraliu kailiu batais, bet kažkaip nelabai randu tokių  g.gif gal kas parekomenduos ir firmą, ir kur pirkti (Kaune)  4u.gif

Ačiū iš anksto  4u.gif



Mes tai antra ziema perkam Columbia sniego batus,jie be galo lengvi,silti,patogus,taip pat turim Emu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moliūtė @ 2013 11 05, 09:11)
Aš bandyčiau Ecco. Maniškės su tokiais ir auga, diiiideliem šalčiam turi ale sniegbačius. Aišku, prie -20 su jais nekas, bet prie mažesnio minuso ir per pliurzę-pats tas. Tiesa, aš sau turiu Ecco su gortex ir vilna viduj, tai jokia šalčiai nebaisūs thumbup.gif , gal ir vaikiškų tokių yra g.gif  O natūralios odos su natūraliu kailiu batukų bent jau anksčiau buvo "Bartek" firmos, bet jei sunkūs unsure.gif


Mes turejom Bartek ir tikrai nesunkus, tik tiek, kad mums su jais koja salo nors ir odiniai su naturaliu kailiu g.gif
Atsakyti
Esu išbandžiusi abejus, Viking'ai žieminukai buvo šiltesni

QUOTE(tulpe5 @ 2013 10 03, 09:48)
Sveikos .Gal galit kas pasakyti iš praktikos ,kurie geresni batai- ECCO ar VIKING .Kokie pliusai ir minusai abiejų. Ačiū.


Papildyta:
Būčiau labai dėkinga, jei "apšviestumėte" mane, kuris Demar variantas yra šilčiausias, nes atsirado galybė visokių jų modelių ir variantų su avies vilna - raištuoti, gumuoti, su lipukais, naujesnis modelis, senesnis modelis, sunku išsirinkti smile.gif Kadangi jie vizualiai labai skirtingi, manau, jų šiltumas taip pat turėtų skirtis smile.gif
Atsakyti
Reikia patarimo.nupirkau dukrytei Bartek batus su sympatex ziemai,bet dabar labai abejoju ar nesusals kojyciu??gal kas tokius turejote ir galite pasidalinti patirtimi
Atsakyti
4u.gif Mes ,,isimylejome,, Viking, trecia ziema juos avesime. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Visa avalyne perkame tik Ecco, bet siaip ziemai susigundziau dar pabandyti ir Sorel batukus su vilnos ideklu. Apie Ecco galiu paskayti kad verti paties auksciausio balo, o apie sorelius galesiu patirtimi pasidalinti po ziemos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga000 @ 2013 11 05, 13:14)
Mes turejom Bartek ir tikrai nesunkus, tik tiek, kad mums su jais koja salo nors ir odiniai su naturaliu kailiu  g.gif

Delto kad su naturaliu kailiu, delto ir salo, mums irgi tapati beda buvo, kai turejome bartekus su naturaliu kailiuku (mutonu vadinamu), tai kaito koja paskui salo, paskui nupirkome su naturaliu austu kaliliuku is vilnos, nors jis buvo perpus plonesnis, tai koja buvo siltutele bigsmile.gif , tai nuo to laiko tik sau ir kitiems rekomenduoju pirkti su naturaliu austu kailiuku is vilnos, arba jau dirbtiniu, bet ne mutoniniu, to tikru kailiu !!! nuo to laiko, net prekybai sau nevezam tu mutoniniu ax.gif nes dag kas skundesi , kad sala kojos doh.gif

QUOTE(virsukalne @ 2013 11 14, 12:14)
Visa avalyne perkame tik Ecco, bet siaip ziemai susigundziau dar pabandyti ir Sorel batukus su vilnos ideklu. Apie Ecco galiu paskayti kad verti paties auksciausio balo, o apie sorelius galesiu patirtimi pasidalinti po ziemos smile.gif

Ecco avalyne superine thumbup.gif , mano vyresnis tik su ja uzaugo, nes kiti batai jam netiko, bet ziemine ecco avalyne niekam tikusi musu ziemom, mes ja nesiojome tik iki salnu, maxsimum iki -5 salcio, arba tik po pardotuves prekintis,
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 14 lapkričio 2013 - 17:55
siemet tures Bearpaw (kartu su mama biggrin.gif ) ir demar drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 11 14, 18:53)
paskui nupirkome su naturaliu austu kaliliuku is vilnos, nors jis buvo perpus plonesnis, tai koja buvo siltutele  bigsmile.gif ,


man nepasiteisino sitas reikalas- kojytes budavo ledines unsure.gif kol kas geriausi- demar.
Atsakyti