Įkraunama...
Įkraunama...

Milanas

Sveiki, buvę Lecco ir Como gal patarsit 😍 rezervavau nakvynę prie Lecco (Malgrate) ir galvoju kur dar vieną rezervuot,kad patogu būtų nuvykti ir kitą dieną į Malpensos oro uostą.Planas buvo lyg ir Como,bet dabar ir nežinau.
Milane vieną dieną praleisim prieš vykstant i Lecco tai nebeaktualu
Atsakyti

Labas vakaras :) Šeštadienį skrendam į Milaną, viena diena ten, kitos dvi prie Como. rezervavom nakvynes Lecco. dabar sakykit, iš kurios stoties vykti į Lecco? lyg ne iš centrinės taip? kiek laiko trunka važiavimas traukiniu? :)

Atsakyti

Pažiūrėkite trenitalia.it , ten parodys visas galimas stotis, persėdimo vietas ir kelionės trukmę. 

Iš Milano į Lecco lyg tiesioginio traukinio nebuvo, bet ne bėda persėsti. 

Atsakyti

Labai ačiū už atsakymą:) visada galvojau, kad tik iš Garibaldi stoties iki Lecco tiesiogiai nuvykti galima, bet pasižiūrėjau, kad ir iš Centrale galima tiesiai be persėdimų nuvykti, tik tiek, kad Centrale didelė stotis, baisu susimaišyti :)) plius ta italų kalba..

Atsakyti

Važiuoja ir tiesioginis, tai iš vis liuks. 

Susigaudysit toje stotyje, anksčiau kiek atvykit, automate bilietą nusipirksit, automatas kalba ir anglų bei kitomis kalbomis. Jei ką, klauskit kokio darbuotojo su uniforma, nes iš šono pasisiūlę pagalbininkai tai eurų prašys. 😀 Bus ok viskas, pamatysit. 

Atsakyti

Ačiū už padrasinimą :) na, keliavę jau daug esam, bet dažniausiai su kompanija, tai drasiau būna :)) na, jei anglų kalba automatuose bus, tada tikiuosi problemų nebus ;) plius dabar galima naudotis mobiliuoju internetu, tad jei kas, jungsimės vertėją 😀 

Atsakyti