Įkraunama...
Įkraunama...

Milanas

QUOTE(linole @ 2012 11 03, 11:59)
Įveskit į trenitalia.it kurią dieną ne ilgesniame kaip savaitė laikotarpyje ir jums rodys visas kainas.  4u.gif

perskaičiau abi temas apie Milaną, vistiek dar prašyčiau, kad patikslintumėte;kaip supratau, dauguma apsistoja Milane ir iš ten važiuoja pvz. į Veneciją, Como ar Veroną....o kai kurie apsistojate Bergame, bet jei važiuoji pvz. į Veneciją arba tą patį Como, tai kaip suprantu vistiek pirma reikia nuvykti į Milaną, paskui persėsti į kt. traukinį ir jau tada vykti norima kryptimi. Klausimas ir būtų toks- ar galima tiesiogiai be persėdimų iš Bergamo nuvykti į Veneciją ir į Como miestelį.? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lineikė @ 2012 11 17, 19:32)
perskaičiau abi temas apie Milaną, vistiek dar prašyčiau, kad patikslintumėte;kaip supratau, dauguma apsistoja Milane ir iš ten važiuoja pvz. į Veneciją, Como ar Veroną....o kai kurie apsistojate Bergame, bet jei važiuoji pvz. į Veneciją arba tą patį Como, tai kaip suprantu vistiek pirma reikia nuvykti į Milaną, paskui persėsti į kt. traukinį ir jau tada vykti  norima kryptimi. Klausimas ir  būtų toks- ar galima tiesiogiai be persėdimų iš Bergamo nuvykti į Veneciją ir į Como miestelį.? g.gif


Man asmeniškai iš Milano susisiekimas patogesnis pasirodė. Iš Bergamo daug kur gali būti su persėdimais, kas trikdo.

Jūs atsiverskit jau minėta tinklapį trenitalia.it ir pasimodeliuokite rūpimas kryptis tiek iš Milano, tiek iš Bergamo. Matysis, kur reikia keisti traukinius, kur - tiesioginiai.
Iš Bergamo į Como tai sakyčiau, nenuvažiuosite tiesiogiai, teks persėsti Milane arba Monzoje. Mes dėl to ir nesirinkome gyventi Como, o ėmėme Lecco.
Venecijos man nereikėjo, bet žiūriu, kad irgi turite persėsti Brescia arba Milano.

Autobusų grafikų iš Bergamo nežinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 17 lapkričio 2012 - 18:49
www.trenitalia.it isivedat pradine ir galine stoteles ir matosi visi persedimai.
as dazniausiai is oro uosto vaziuoju miesto autobusu i bergamo traukiniu stoti (2,10 euro) o is ten jau norima kryptimi. is orio al serio autobusu i milano traukiniu stoti kainuoja 5 eurai, bet sugaistate virs 1 val. tuo tarpu bergamo traukiniu stotyje atsiduriate per 15 min.
kitas dalykas, traukiniai italijoje labai megsta veluoti, taigi jei turite persedimu, ziurekite kad traukinio pakeitimui turetumete bent 10-15 min. ir visada uzsirasykite reiso numeri (lengviau orientuotis, nes elektroninese lentose buna uzrasyta tik galine stotele).
dar vienas dalykas - italijoje traukiniu streikai yra labai daznas ir labai normalus dalykas. informacijos apie tai rasti galima geriausiu atveju pries 3 dienas, blogiausiu atveju - jau esant stoty smile.gif taigi cia jau laimes dalykas smile.gif

sekmes keliaujantiems! Italija nuostabi!
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2012 11 17, 18:48)
Man asmeniškai iš Milano susisiekimas patogesnis pasirodė. Iš Bergamo daug kur gali būti su persėdimais, kas trikdo.

Jūs atsiverskit jau minėta tinklapį trenitalia.it ir pasimodeliuokite rūpimas kryptis tiek iš Milano, tiek iš Bergamo. Matysis, kur reikia keisti traukinius, kur - tiesioginiai.
Iš Bergamo į Como tai sakyčiau, nenuvažiuosite tiesiogiai, teks persėsti Milane arba Monzoje. Mes dėl to ir nesirinkome gyventi Como, o ėmėme Lecco.
Venecijos man nereikėjo, bet žiūriu, kad irgi turite persėsti Brescia arba Milano.

Autobusų grafikų iš Bergamo nežinau.

ačiū merginoms už atsakymus. 4u.gif Tai ir man pasirodė, kad patogiau apsistoti Milane ir iš ten važineti, nors Bergame - apgyvendinimas pigesnis, bet ką darysi g.gif
Atsakyti
ir vėl aš norėčiau patarimų:atskrendame į bergamą vėlai vakare, tai , aišku, rezervuojuos kažkur ten viešbutį, išmiegame ir paskui dar turime 4 paras.Kitas naktis žadam nakvoti Milane.Norim aplankyti - Como, patį Milaną, Veroną ir Veneciją.Kaip patartumėte, kaip geriausia būtų, ar ryte išvyksti ir vakare grįžti į Milaną nakvynei, ar kažkurią dieną ieškoti tarpinės nakvynės.? g.gif
Atsakyti
kai vyksite i Como, galit nakvoti Milane, bet kai lankysit Venecija, patarciau apsistoti kazkur tarp Venecijos ir Veronos (Vicenzoj, Padovoj, Villafranca di Verona ar pan.). Pasiknisus booking.com galima rasti tikrai puikiu viesbuciu uz gera kaina. Aisku pasitikrinkit ar ten geras susisiekimas.
Beje butinai apziurekit ir Bergama, tai irgi labai grazus miestas.
AS pvz daryciau taip:

1 naktis bergame
2 diena apziurit bergama, vaziuojat i Verona miegat kur nors salia Veronos ar kur arciau Venecijos.
3 d. ryte dar galit apsukti Verona (jei mieat salia jos) ir vaziuojat i Venecija. Vakare vaziuojat i Milana, miegat ten.
4. Ryte vaziuojat i Como, o likes laikas Milanui (nezinau ar gerai supratau, kad turesit dar viena diena). Siaip Milane pilnai uztenka pusdienio, na nebent norit apsipirkti, tai reiks ilgiau.

Siaip 4 dienos apziuret 4 miestus yra per mazai, tuo labiau, kad kelione i Venezija yra ne tokia trumpa.


QUOTE(Lineikė @ 2012 11 23, 13:05)
ir vėl aš norėčiau patarimų:atskrendame į bergamą vėlai vakare, tai , aišku, rezervuojuos kažkur ten viešbutį, išmiegame ir paskui dar turime 4 paras.Kitas naktis žadam nakvoti Milane.Norim aplankyti - Como, patį Milaną, Veroną ir Veneciją.Kaip patartumėte, kaip geriausia būtų, ar ryte išvyksti ir vakare grįžti į Milaną nakvynei, ar kažkurią dieną ieškoti tarpinės nakvynės.? g.gif

Atsakyti
QUOTE(arilina @ 2012 11 24, 11:46)
kai vyksite i Como, galit nakvoti Milane, bet kai lankysit Venecija, patarciau apsistoti kazkur tarp Venecijos ir Veronos (Vicenzoj, Padovoj, Villafranca di Verona ar pan.). Pasiknisus booking.com galima rasti tikrai puikiu viesbuciu uz gera kaina. Aisku pasitikrinkit ar ten geras susisiekimas.
Beje butinai apziurekit ir Bergama, tai irgi labai grazus miestas.
AS pvz daryciau taip:

1 naktis bergame
2 diena apziurit bergama, vaziuojat i Verona miegat kur nors salia Veronos ar kur arciau Venecijos.
3 d. ryte dar galit apsukti Verona (jei mieat salia jos) ir vaziuojat i Venecija. Vakare vaziuojat i Milana, miegat ten.
4. Ryte vaziuojat i Como, o likes laikas Milanui (nezinau ar gerai supratau, kad turesit dar viena diena). Siaip Milane pilnai uztenka pusdienio, na nebent norit apsipirkti, tai reiks ilgiau.

Siaip 4 dienos apziuret 4 miestus yra per mazai, tuo labiau, kad kelione i Venezija yra ne tokia trumpa.

jei tiksliai,tai nusprendėm skristi iš Rygos su ryanair, tai būtų penktadienio vakaras, lėktuvas atskrenda vėlai, apie 23 val., tai 1 naktis - Bergame.Paskui dar turime 4 paras laiko, t.y. šeštadienį, sekmadienį, pirmadienį ir antradienį, o išskrendame atgal - trečiadienį.
Aš panašiai, kaip ir Jūs, arlina, mąsčiau, tik, kad tada Venecijos lankymas išeina sekmadienį- tai, kaži, ar laiko atžvilgiu- naudinga, traukiniai rečiau važiuoja ir paskutinis anksčiau išvyksta iš Venecijos.dar nepaminėjau, kad žadame visur važinėti su traukiniais, o ne nuomotis mašina... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lineikė @ 2012 11 24, 13:22)
dar nepaminėjau, kad žadame visur važinėti su traukiniais, o ne nuomotis mašina... cool.gif


Na, keliaujant visuomeniniu transportu viskas dar labiau sulėtėja. mirksiukas.gif Pati turiu galimybę keliauti tik tokiu būdu, bet įspūdžiai nuo to ne prastesni. drinks_cheers.gif Sugebėjau perprogramuoti savo smegenynę ir įtikinau save, kad geriau pamatysiu mažiau, bet iš kelionės pasiimsiu maksimumą. Tai yra verčiau išblusinėsiu kokį mažytį lopinėlį, nei leksiu per kelis taškus paviršutiniškai. smile.gif Man šįmet keliaujant po Lombardiją tas sumanymas labai pavyko. drinks_cheers.gif Nors turbūt ir nuo pačio žmogaus daug kas priklauso. Nes pvz., mano fotoreportaže buvo nuomonių, kad jiems taip keliauti būtų nuobodu.
Tad jūs rinkitės pagal save, kas jums labiausiai tinka. drinks_cheers.gif 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Lineikė @ 2012 11 24, 13:22)
jei tiksliai,tai nusprendėm skristi iš Rygos su ryanair, tai būtų penktadienio vakaras, lėktuvas atskrenda vėlai, apie 23 val., tai 1 naktis - Bergame.Paskui dar turime 4 paras laiko, t.y. šeštadienį, sekmadienį, pirmadienį ir antradienį, o išskrendame atgal - trečiadienį.
Aš panašiai, kaip ir Jūs, arlina, mąsčiau, tik, kad tada Venecijos lankymas išeina sekmadienį- tai, kaži, ar laiko atžvilgiu- naudinga, traukiniai rečiau važiuoja ir paskutinis anksčiau išvyksta iš Venecijos.dar nepaminėjau, kad žadame visur važinėti su traukiniais, o ne nuomotis mašina... cool.gif


Įkišiu irgi trigrąšį blush2.gif biggrin.gif

Daryčiau taip:
Atskrendam,išsimiegam Bergame,nuo ryto atsikėlus važiuojam į Veneciją ten praleidžiam romantišką šeštadienį su nakvyne ,kitą rytą dar šiek tįiek Venecijos ir pirmyn su traukinuku į Veroną -pusdienis joje ir važiuojam į Milaną-ten panakvojam,ryte pasižvalgom atsikėlę ten ir iš jo į Como o vakare -į Bergamą..Surašiau ir matau kad gavos košė-daugokai punktų keturioms dienoms,visgi..Atsisakyčiau tada arba Veronos arba Milano smile.gif Tada šiek tiek kokybiškesnis laikas būtų Venecijoj ir palei Como.Arba reik Como atsisakyt.Arba Bergamo lotuliukas.gif Bet būtinai palikt Veneciją(pvz Venecija plius Como arba Venecija plius Milanas ),kitkas jau nebe taip svarbu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 27 lapkričio 2012 - 23:39
na mano manymu, GRYNAI MANO NUOMONE, Milanas yra nieko vertas smile.gif paturistauti jame jokios prasmes smile.gif
Papildyta:
QUOTE(klaara @ 2012 11 27, 22:35)
Įkišiu irgi trigrąšį blush2.gif  biggrin.gif

Daryčiau taip:
Atskrendam,išsimiegam Bergame,nuo  ryto atsikėlus važiuojam į Veneciją ten praleidžiam romantišką šeštadienį su nakvyne ,kitą rytą dar šiek tįiek Venecijos ir pirmyn su traukinuku į Veroną -pusdienis joje ir važiuojam į Milaną-ten panakvojam,ryte pasižvalgom atsikėlę ten ir iš jo į Como o vakare -į Bergamą..Surašiau ir matau kad gavos košė-daugokai punktų keturioms dienoms,visgi..Atsisakyčiau tada arba Veronos arba Milano smile.gif Tada šiek tiek kokybiškesnis laikas būtų Venecijoj ir palei Como.Arba reik Como atsisakyt.Arba Bergamo  lotuliukas.gif Bet būtinai palikt Veneciją(pvz Venecija plius Como arba Venecija plius Milanas ),kitkas jau nebe taip svarbu wub.gif



taip neblogas planas, tik beda ta kad nakvyne Venecijoje ojojoj koks brangus malonumas
Atsakyti
QUOTE(arilina @ 2012 11 28, 01:10)
na mano manymu, GRYNAI MANO NUOMONE, Milanas yra nieko vertas smile.gif paturistauti jame jokios prasmes smile.gif
Papildyta:
taip neblogas planas, tik beda ta kad nakvyne Venecijoje ojojoj koks brangus malonumas


Brangus bet atsiperkantis malonumas su kaupu wub.gif
Aišku,galima ir nenakvot arba nakvot Mestre bet ..labai smagu pajaust Venecijos dvasią rimčiau smile.gif
Kas be ko visa tai subjektyvu-pvz man Milanas vertas dėmesio miestas,nors užmest akį į centrą ,Duomo ir pan thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2012 11 28, 12:00)

Kas be ko visa tai subjektyvu-pvz man Milanas vertas dėmesio miestas,nors užmest akį į centrą ,Duomo ir pan thumbup.gif

drinks_cheers.gif O jeigu dar i Leonardo da Vinci "Paskutine vakariene" pakliuti , tai visai
thumbup.gif Mano seimynai tai padare ispudi , nors ir vyras ir dukra visiskai ne "prie meno" .
Atsakyti