Įkraunama...
Įkraunama...

Alytaus naujokes

QUOTE(Duteee2 @ 2011 12 02, 19:28)
Sveikute, cia as gal viena tik uzsuku kiek matau smile.gif 4u.gif  na bet vis su kazkuo pabendrauju biggrin.gif
o del pediatru tai jokiu nezinau, nes kai gimeme tai mums paskyre apylinkes daktare (jokiu nezinau nes as ne alytiske, cia gyvenu tik antri metai ) lotuliukas.gif


NA va šioks toks pagyvėjimas:) O kokia tavo apylinkės daktarės pavardė? Beje kaip sekasi Alytuj gyvent? nenusivylus miestu? ar kaip tik labai patenkinta?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Minolita @ 2011 12 05, 15:19)
NA va šioks toks pagyvėjimas:) O kokia tavo apylinkės daktarės pavardė? Beje kaip sekasi Alytuj gyvent? nenusivylus miestu? ar kaip tik labai patenkinta?smile.gif

Reikia gaivinti foruma biggrin.gif nesinori man bent jau lysti i kita, kur jau visos susibendrave ir daugmas pazysta viena kita wub.gif
musu gydytoja tai Ulčickienė, nieko visai, ka as zinau 4u.gif
o del Alytaus tai visai gerai, tik kad mazai pazystamu siam mieste, tiesa, su viena mama is sio forumo darom susitikimus thumbup.gif patinka miestas ir zmones kuriuos pazystu draugiski ax.gif o tau kiek laiko iki nestumo pabaigos? esi tikra alytiske ? biggrin.gif
Atsakyti
jo jo darom susitikimus smile.gif gal dar yra norinciu prisijungti su savo maziukais arbatos gerimui wink.gif friends.gif
Atsakyti
sveikutes, smagu smagu tam alytuj, tik kartais gal liudnoka, kai paziuri kitur renginiai vyksta,o cia taip vangokai.
Atsakyti
QUOTE(Duteee2 @ 2011 12 05, 20:59)
Reikia gaivinti foruma  biggrin.gif nesinori man bent jau lysti i kita, kur jau visos susibendrave ir daugmas pazysta viena kita wub.gif
musu gydytoja tai Ulčickienė, nieko visai, ka as zinau  4u.gif
o del Alytaus tai visai gerai, tik kad mazai pazystamu siam mieste, tiesa, su viena mama is sio forumo darom susitikimus  thumbup.gif  patinka miestas ir zmones kuriuos pazystu draugiski ax.gif  o tau kiek laiko iki nestumo pabaigos? esi tikra alytiske ? biggrin.gif


Man dar geras mėnesiukas, priklauso sausio dvylikta, bet tai sako, kad mergaites greičiau pasibeldžia į pasaulįsmile.gif Labai jau laukiu, nes jau ir nešiot sunku rolleyes.gif taip esu alytiškė nuo gimimo biggrin.gif iš tikrųjų labai smagu, kad toki forumai yra, kur galima ne tik paplepėti bet dar ir kažką susiorganizuoti:)
Papildyta:
QUOTE(sinsan @ 2011 12 06, 11:39)
sveikutes, smagu smagu tam alytuj, tik kartais gal liudnoka, kai paziuri kitur renginiai  vyksta,o cia taip  vangokai.

Aš tai netgi iš pažystamu mamų girdejau, kad butent super mamoj susibūrusios mamytės pagal miestus renginius susiorganizuoja. ir netgi Alytaus mamytės karts nuo karto tėveliams mažuosius palikusios kažkur papramogaut susiburia thumbup.gif
Atsakyti
sweikos mamytes 4u.gif jungiuosi ir as prie jusu, esu alytiske smile.gif Mane taip pat domintu geri vaiku pediatrai, nors esu mazylia priregistravusi pas gyd. Zekiene, bet neesu patenkinta jos darbu schmoll.gif
Atsakyti
labutis 4u.gif na as nesu susidurusi su daugiau pediatru isskyrus musu tai negaliu patarti, gal kita mamyte patars kazka gero ax.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif ar dar gyvuoja sis forumas?
Atsakyti
užsuku bent jau aš, labutė 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, esu tikra Alytiske, jungiuosi prie jusu smile.gif
Atsakyti
labai saunu kad mussu daugeja, papasakokit ka apie save, pradedam gyvint tema ax.gif
Atsakyti
gal kuri ka galite apie vaiku gydytoj aulcickiene papasakoti? gal kas pas ja lanketes?
Atsakyti