Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai...45 tema

Jau 45 tema keliaujant link išsvajotos šypsenos.

Toliau dalinamės patirtimi, įspūdžiais ir patarimais smile.gif
user posted image

Mūsų ortodontai

Kaune
Rasa Damušienė, 8-686-65072, Kauno ortodontijos centras, Savanorių pr. 60
Dalia Smailienė, 8-37-330533, Šv. Apolonijos stomatologijos centras, Minties rato g. 11b
Dalia Latkauskienė, 8-615-71197, Kauno ortodontijos centras, Savanorių pr. 60
Ieva Buškienė, 8-37-387560, KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Eglė Zasčiurinskienė, 8-37-387560, KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Viktorija Krušinskienė, 8-37-378379, Ortodontijos klinika, Baltijos g. 42
Alė Gaidytė, 8-687-50735, KMUK Ortodontijos klinika, J.Lukšos-Daumanto g. 6
Irma Andziulienė, 8-37-755075, Neodenta, Baltų pr. 49A
Skirmantė Obelienienė, Kauno Šilainių poliklinika, Baltų pr. 7/R. Vėbrienės odontologijos kabinetas, Pakraščio g. 21, 8-687-12077


Vilniuje
Mindaugas Šarva, 8-5-2715367, "Domus dentes", Vytauto g. 46/1-2
Dalia Latkauskienė, 8-615-71197, 8-5-2760725,"Vilniaus implantologijos centras", Polocko g. 21/Žvirgždyno g. 1
Eugenija Bučinskienė, 8-610-11222, 8-686-69966 "Dantų harmonija" A.Juozapavičiaus g. 6A
Janina Stoma, 8-614-36878, K.Ladygos g. 1-123
Vita Budrienė, 8-615-71197, 8-5-2760725,"Vilniaus implantologijos centras", Polocko g. 21/Žvirgždyno g. 1

user posted image

user posted image

Mes turime savo fotoalbumą, kuriame dalinamės pokyčiais pakeliui į gražią šypseną. Prisijungimo duomenys suteikiami tik aktyviai bendraujantiems temoje, įtrauktiems į sąrašą ir ketinantiems pasirodyti forumo dalyviams

Kviečiame drąsiai jungtis ir aktyviai dalyvauti pokalbiuose.
Atsakyti
Aciu uz nauja temuke ax.gif

Merginos, kai nuspresite, kad galiu tureti prisijungimo duomenukus, pasidalinkit prasau, noretusi paveizeti rolleyes.gif
Atsakyti
Kazkas klause apie greita dantu taisyma...
Tai ji atlieka taip pat su breketais-safyriniais, visa kaina gydymo 6000lt. Taciau ten nera tiesinamas sakandis, o tik dantys... Ir visa tai uztrunka iki 6men. Todel sis gydimas ir rekomenduojamas vyresniems zmonems, arb atiems kam sakandzio ir taip neimanoma istiesint breketu pagalba.
Atsakyti
QUOTE(Novia @ 2011 08 24, 11:34)
Na bet sakandis pradzioje gali buti geras, bet kai kreivus dantis sustatys i lanka gali ir nebegeras palikti.. Tai tuomet jau taisyti reikes..

Nes pvz pas mane su kreivais dantim geras sakandis, bet kas bus istiesinus neisivaizduoju.. galetu irgi geras buti, kad taisyti nereiketu papildomai  biggrin.gif

Na bet vis tiek man rodos jo ten taip labai labai jau gal ir nesugadina, aš nznau tiksliai. man leido ant vieno dėtis žandikaulio, bet tai aš pati ant abiejų norėjau, nes taip dantys apatiniai tiesūs man atrodė, bet uždėjus breketus pasimatė, kad vielutė nebuvo idealiai tiesi smile.gif

QUOTE(kramtuskee @ 2011 08 24, 12:22)
Kazkas klause apie greita dantu taisyma...
Tai ji atlieka taip pat su breketais-safyriniais, visa kaina gydymo 6000lt. Taciau ten nera tiesinamas sakandis, o tik dantys... Ir visa tai uztrunka iki 6men. Todel sis gydimas ir rekomenduojamas vyresniems zmonems, arb atiems kam sakandzio ir taip neimanoma istiesint breketu pagalba.

Pirmą kartą girdžiu, aš kiek esu skaičius tai jei nėra sąkandžio problemų tai tiesinimas apie metus užtrunka smile.gif
Atsakyti
aciu uz naujus namucius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blaze @ 2011 08 24, 13:54)
Pirmą kartą girdžiu, aš kiek esu skaičius tai jei nėra sąkandžio problemų tai tiesinimas apie metus užtrunka smile.gif

Ačiū, blaze, už temą 4u.gif
Pažįstu vieną merginą, kuriai dėjo breketus tik ant viršutinio žandikaulio ir panešiojus pusę metų nuėmė. Tai čia tikriausiai ir yra tas variantas, kai tik patys dantys ištiesinami. Bet jai po breketų jokių plokštelių nedavė, tik vielutę užklijavo.
Atsakyti
Gal kuri pamenat kada Tinar breketukus nuėmė? Tvarkau sąrašiuką smile.gif dar kurios naujai prisijungusios irgi mestelkit duomenis į až koks miestas, kada sudėta, kokia breketų rūšis ir koks ortodontas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blaze @ 2011 08 24, 18:06)
Gal kuri pamenat kada Tinar breketukus nuėmė?

Rugpjūčio 10 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blaze @ 2011 08 24, 16:06)
Gal kuri pamenat kada Tinar breketukus nuėmė? Tvarkau sąrašiuką smile.gif dar kurios naujai prisijungusios irgi mestelkit duomenis į až koks miestas, kada sudėta, kokia breketų rūšis ir koks ortodontas smile.gif

pilna tavo dėžutė, neduota išsiųst až ax.gif
Atsakyti
Na va šiandieną man apatinius breketukus jau uždėjo, viršuje (pirmus) uždėjo man rugpjūčio 16, bet vis nepriprantu aš prie jų, atrodo kad kažkos svetimkūnis burnoje, tikiuosi po kokio mėnesiuko apsiprasti smile.gif

Sakykite merginos kokią dantų pastą naudojate? Šiandieną rinkausi, bet taip ir neišsirinkau iš daugybės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liap: 24 rugpjūčio 2011 - 17:29
o as jau uzsirasiau vizitui pas Rasa Damušiene rugsejo 15 dienai bigsmile.gif ax.gif lauksiu dabar tos dienos ir ziuresiu ka gero-blogo man apie mano dantukus pasakys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liap @ 2011 08 24, 18:28)
Na va šiandieną man apatinius breketukus jau uždėjo, viršuje (pirmus) uždėjo man rugpjūčio 16, bet vis nepriprantu aš prie jų, atrodo kad kažkos svetimkūnis burnoje, tikiuosi po kokio mėnesiuko apsiprasti smile.gif

Sakykite merginos kokią dantų pastą naudojate? Šiandieną rinkausi, bet taip ir neišsirinkau iš daugybės smile.gif



tikrai apsiprasi, nors as per pora dienu apsipratau ir man jie netrugdo smile.gif
dantu pasta naudoju sensodyne jautriem dantim, ji man pati fainiausia...
Atsakyti