Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę pirkti?

Tai kokia keptuve tada pirkti(kuri nesviltu,neprikeptu),jei jau su teflonu tokios nuodingos???!!! Kaunietes,gal skaitet straipsni"Kauno dienoj"?Jei su teflonu-visu laukia greita ir ziauri mirtis nuo vezio blink.gif
Ir jei rimtai-tai kokia tada keptuve?Reikia naujos keptuves...Kad viska butu galima kepti,kad nesviltu..
Atsakyti
mes turim tefal keptuvę,mokėjom viršs 100lt bety jau beveik 2 m naudojam thumbup.gif
Atsakyti
Čia straipsnis apie teflono žalą.
Atsakyti
QUOTE(Moon @ 2007 01 14, 00:38)
Aš jau metus kasdien naudoju keptuvę su titano danga Borner.  thumbup.gif daikčiukas. Sumokėjau virš 200 lt., bet nesigailiu, atrodo kaip nauja, o tefloninės,net ir geresnės kainuojančios apie 100lt. ilgiau metų man neištarnaudavo. Pirkau ne Contacto, bet ir ten tikriausiai yra panašių. rolleyes.gif Be to duoda kelių metų garantiją  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Skaiciau "Kauno dienoj" apie bauba teflona (tas pats straipsnis ir bernadinuose).
Tiesa sakant, jau ir anksciau buvau nusivylus tom tefloninem, sakyciau gana trumpai tarnauja (nors tikrai saugau), o ir kaina gana nemaza kaip uz toki slamsta. Dabar nusipirkau titanine silit, tai negaliu atsidziaugt, nieks neprisvyla, geriau nei teflonas ir riebalu maziau reik. Pirkau www.puodai.lt, su nuolaida kainavo virs 200lt. Dabar reikia laukt kol paaiskes, kad titanas kenksmingas lotuliukas.gif
O kas cia per contacto paduotuves? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2007 01 15, 12:31)
Skaiciau "Kauno dienoj" apie bauba teflona (tas pats straipsnis ir bernadinuose).
Tiesa sakant, jau ir anksciau buvau nusivylus tom tefloninem, sakyciau gana trumpai tarnauja (nors tikrai saugau), o ir kaina gana nemaza kaip uz toki slamsta. Dabar nusipirkau titanine silit, tai negaliu atsidziaugt, nieks neprisvyla, geriau nei teflonas ir riebalu maziau reik. Pirkau www.puodai.lt, su nuolaida kainavo virs 200lt. Dabar reikia laukt kol paaiskes, kad titanas kenksmingas  lotuliukas.gif
O kas cia per contacto paduotuves?  ax.gif


Contacto parduotuves yra vilniuj "Europoj" ir "Akropolyje" smile.gif Jos prekiauja stai tokiom keptuvem spausk cia
Atsakyti
QUOTE(zujka @ 2006 02 10, 15:09)
As ir neketinu lyginti kitu. Viskas atitinka. Mes pirkom 4sluoksniu dugnu, naujausia modeli. O lygiai toks pat parduotuvej kainavo daugiau. Viska pries perkant reikia issianalizuoti ir issiaiskinti.
Beje, pries tai turejom 2-bu dugnu, bet kai persikelem ir pradejom naudotis stiklo keramikos kaitlente, teko skubiai keisti.


As gal truputi ne i tema...o kokiu puodu negalima stiklo keramikos kaitlentei? Turi but kazkokie spec puodai? unsure.gif

QUOTE(himalaia @ 2006 10 26, 07:33)
Ogminoj, bent jau Šiaurės miestelio, kur kartu su BMS megapoliu. Kaip supratau ir kituose miestuose turėtų būti.
Papildyta:
Aš va tokią išsirinkau:

user posted image
Pažiūrėjau, kad jos svoris- beveik 3kg. Ir dar be dangčio smile.gif Galima bus rankų raumenis lavint biggrin.gif


Nezinau, man keptuves svoris visiskai neimponuoja. Juk jeigu kazka gamini, tai juk nekyloji kas dvi sekundes. Sukrauni produktus, jie sau ramiai cirska, o tu karts nuo karto pamaisai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Otra @ 2007 01 16, 11:10)
Nezinau, man keptuves svoris visiskai neimponuoja. Juk jeigu kazka gamini, tai juk nekyloji kas dvi sekundes. Sukrauni produktus, jie sau ramiai cirska, o tu karts nuo karto pamaisai.  g.gif

Man irgi neimponavo, kol tooooookio sunkumo nusipirkau, kad viena ranka su dangčiu nepakeliu. Problemų kyla, kai reikia plauti, nuo ugnies nuimti ar ką nors tiesiai į lėkštę iš keptuvės pavertus įdėti, įpilti. Nepatogumų nėra labai daug, ale vis tiek nepatogumai.
Atsakyti
QUOTE(furcux @ 2005 09 19, 21:04)
Pries gerus 6 metus isigijome spyzine keptuve  su kugio formos dangciu "SKK" (Vokiska) po Eastcon pristatymo,kaina triju brangiausiu keptuviu is Tefal,pora metu patarnavo liuksiskai jokiu svilesiu ir minuimum prieziuros,paskui pradejo keltis teflonas ir jau keli metai kepa kaip iprasta keptuve,dabar jieskome keptuves tinkancios senajam dangciui,nes pastarasis tikrai geras daigtas,neleidzia garams sugryzti i keptuve.


Nelabai supratau g.gif Eastcon pristatyme pirkot SKK firmos keptuve? g.gif
Atsakyti
Gal kuri esat isbande keptuve ssu titano danga? Jos sako atsparios braizymui, tiesa brangesnes nei tefal. Vidutinio dydzio keptuve kainuoja apie 200 lt ir daugiau.
Turejom mes kelias tefal, bet netgi naudojant tik medinius irankius, jos per laika pradeda traukti maista prie dugno..tada ir aliejaus ipylimas nepadeda. Mums Tefal keptuve per 1.5 - metus susidevejo..gal cia ir normalu.. g.gif O raudonas indikatorius jau po menesio nebeveike...
Atsakyti
QUOTE(juzefa @ 2006 01 08, 18:28)
Tikrai TEFAL keptuves pirkti nepatariu,nes kainuoja nepigiai o nieko gero,buvau nusipirkusi ir visiskai neparaudonuoja joks vidurys,kaip reklamuoja sumokejau 165 lt. ir po pusmecio ismeciau lauk.Labai blogai blynus kepe.Tikrai netikekite pardavejos tik ikist nori.Geraiu nusipirkti pigesne ir busit daugiau patenkintos negu su tefal.Pries pirkdamos pagalvokit,pinigus ismesit vejais ir busite nusivylusios.


keista. savaja pirkau per akcija ir mokejau tik 40lt. taskas kuo puikiausiai raudonuoja ir kepa viska gerai.
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2007 01 18, 12:24)
Nelabai supratau  g.gif  Eastcon pristatyme pirkot SKK firmos keptuve?  g.gif

Mano irgi iš eastcon pirkta. Gamintojas SKK.
Atsakyti