Įkraunama...
Įkraunama...

Kokią keptuvę pirkti?

QUOTE(Smaika @ 2008 05 02, 11:28)
Pagrindines taisykles:nekepti ant dideles ugnies-tik ant vidutines,kai dar karsta- gerai su nuriebalintoju isplauti.

Ar tikrai? g.gif Ar plauti karštas gerai ir juo labiau su nuriebalintoju? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaika @ 2008 05 02, 11:28)
Palaukit palaukit,paplaukit dar kuri laika indaploveje ir pamatysit ,ar galima plauti indaploveje ar ne lotuliukas.gif As irgi ,kai isigijau indaplove,labai dziaudiausi,kad galiu plauti,nes irgi labai nemegstu plauti keptuviu..Riebaluotos,sunkios..Fe!Paploviau kokius 2 men ir turejau ismesti,nors iki to buvo puikiausia keptuve ir galejo tarnauti metu metus..Bandziau pavirinti riebalus,is pradziu padejo,bet veliau pradejo vel traukti blink.gif Dabar nusipirkau Bergoff ir pardaveja pasake,kad is tikruju nera tokiu keptuviu,kurias galima butu plauti indaploveje.Na,is pradziu nieko neatsitiks,bet greitai nusiplaus ta spec.danga ir viskas,po keptuvei..Pagrindines taisykles:nekepti ant dideles ugnies-tik ant vidutines,kai dar karsta- gerai su nuriebalintoju isplauti.Kol kas,jau 2 men ,keptuve jokiom dervom ,nei is isores,nei is vidaus nepasidengus thumbup.gif Kaip nauja thumbup.gif Kaip ilgai taip bus nezinau ,nes musu seimoje daug kepeju lotuliukas.gif,ja naudojames 2 seimos ,tai gali kam nors neislaikyti nervai ir pradeti kepti ant didziausios ugnies lotuliukas.gif Tiesa,tai buvo"Woll"keptuve,ir brangi, ir titanine...

Garantija duoda WOOL 3 metus, ar nepakeite tada?
Atsakyti
Jei naudojo pažeidžiant instrukcijas, tai ir neturėjo pakeisti (turiu minty, kad plovė indaplovėje).
Atsakyti
QUOTE(Surfinija @ 2008 05 02, 20:44)
Ar tikrai? g.gif Ar plauti karštas gerai ir juo labiau su nuriebalintoju? g.gif


Tikrai,man taip sake"Bergoff"parduotuveje biggrin.gif As dabar ir plaunu kol karsta(na,tokia,kad rankas nenusideginti biggrin.gif ) ir su"Feiriu" g.gif Ziuresim,kaip cia bus..Bet,kas mane nervuodavo,kad isore pasidengdavo dervom,dabar svarut svarutele thumbup.gif Galima sakyti,darau bandymus tongue.gif Ir "Bergoff"ne tokia brangi,kaip"Woll",galima pabandyti biggrin.gif tik kaip rasiau,bandymas ne 100%,nes gali kam nors nervai neatlaikyti kepti ant vidutines ugnies biggrin.gif Siaip tai jinai greitai ikaista,tai tiek ir tu nervu lotuliukas.gif
Atsakyti
O berghof keptuvė blizgi tiek iš išorės, tiek iš vidaus?
Atsakyti
QUOTE(Surfinija @ 2008 05 02, 22:35)
O berghof keptuvė blizgi tiek iš išorės, tiek iš vidaus?


Taip,blizgi taip matiniai(ne kaip veidrodis) ir is isores ir is vidaus,bet tikrai skirtingos dangos.Isore panasiai kaip emale padengta(tik panasiai,bet tikrai ne emale)o vidus panasu kaip teflonas,bet ten kazkokia blyskiai melyna spalva.Ka rase,pamirsau,kazkokia tvirta danga,galima naudoti ir metalinius irankius,tik nepjaustyti..Bet jei ir ipjausi,ne nuodinga,galima toliau naudoti.Va taip!
Atsakyti
pas mane TEFAL, kolkas patenkinta, niekas nepridega, nesvyla, liuks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vėjuke @ 2008 05 03, 08:54)
pas mane  TEFAL, kolkas patenkinta, niekas nepridega, nesvyla, liuks  smile.gif

tefal ir as dziaugiausi kokius 2 metus, po to iskeliavo i konteineri... blink.gif nors labai saugojau vis tiek pasisiause teflonas ir nebeparausdavo viduriukas, pradejo viskas kibti.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2008 05 03, 15:09)
tefal ir as dziaugiausi kokius 2 metus, po to iskeliavo i konteineri... blink.gif nors labai saugojau vis tiek pasisiause teflonas ir nebeparausdavo viduriukas, pradejo viskas kibti.. g.gif

o geras rolleyes.gif mano dar nauja ax.gif pusės metų dar nėra smile.gif tai gali būti kad ir maniškė pasišiauš biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vėjuke: 04 gegužės 2008 - 21:17
nu keistos jus man - sakot, kad negalima plauti indaplovej.Bet jei instrukcijoje ORIGINALO KALBA (vok.) parasyta, kad galima - tai kam cia dvirati isradineti ir tvirtinti, kad yra kitaip?O tai, kad ,,pardaveja sake, jog jokiu keptuviu nerekomenduojama plauti indaplovese"- tai tikriausiai ta pardaveja ir pardavineja tokias keptuves, kuriu plauti negalima...
Titanines keptuves kartais irgi prikepa -arba, greitai neisplovus, tiesiog pridziusta, o is isores irgi apsinesa riebalais, todel rankom plauti nezadu.
Gasdinti nusidevejimu irgi nereikia manes-mama pirko titano keptuve kartu su manimi, pries 3 metus, visa ta laika plove indaploveje (nereikia suprasti, kad kasdien arba po kiekvieno panaudojimo, nes kartais uztenka tik peteliuskuoti vandeniu is krano) bent karta i savaite ir nieko tai keptuvei neatsitiko.
O jei ji man ir tarnaus del to ne 10 metu, o 5, tai labai nepergyvensiu, nes savo kaina per tiek laiko tikrai atitarnaus (139Lt).
Zodziu, kazkaip nematau reikalo plauti rankomis, jei galima indaplove thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lipke @ 2008 05 06, 11:17)
nu keistos jus man - sakot, kad negalima plauti indaplovej.Bet jei instrukcijoje ORIGINALO KALBA (vok.) parasyta, kad galima - tai kam cia dvirati isradineti ir tvirtinti, kad yra kitaip?O tai, kad ,,pardaveja sake, jog jokiu keptuviu nerekomenduojama plauti indaplovese"- tai tikriausiai ta pardaveja ir pardavineja tokias keptuves, kuriu plauti negalima...
Titanines keptuves kartais irgi prikepa -arba, greitai neisplovus, tiesiog pridziusta, o is isores irgi apsinesa riebalais, todel rankom plauti nezadu.
Gasdinti nusidevejimu irgi nereikia manes-mama pirko titano keptuve kartu su manimi, pries 3 metus, visa ta laika plove indaploveje (nereikia suprasti, kad kasdien arba po kiekvieno panaudojimo, nes kartais uztenka tik peteliuskuoti vandeniu is krano) bent karta i savaite ir nieko tai keptuvei neatsitiko.
O jei ji man ir tarnaus del to ne 10 metu, o 5, tai labai nepergyvensiu, nes savo kaina per tiek laiko tikrai atitarnaus (139Lt).
Zodziu, kazkaip nematau reikalo plauti rankomis, jei galima indaplove thumbup.gif

o tai kokia cia titanine kainavo 139?, musu tai 299...
Jus cia apie wool kalbat?

Atsakyti
QUOTE(dzhina @ 2008 04 27, 23:20)
silit produktus pradejo reklamuoti per baltojo katino svetaine...tai dabar padides pirkimas... doh.gif

Turiu Silit titaninę keptuvę - daugiau tokios nepirksiu schmoll.gif. Dar nėra trijų metų, o jau senokai pasišiausė dugno viduriukas, ir neseniai net atsilupo gabaliukas, dabar ten plieno spalva matosi... Ir dar pora forumiečių apie panašius dalykus rašė... Reikės bandyti kitos firmos keptuvę, ne Silit. Neseniai pagaliau atkasiau garantinį lapuką - pasirodo garantija trys metai (aš kažkodėl galvojau, kad ilgiau g.gif), ir ji baigsis šiemet liepos mėnesį. Bet nerandu pirkimo kvito... Nežinau, ar man ją pakeis vien su garantiniu lapuku, ant kurio net neaišku kieno parašas (nėra nei vardo, nei pavardės, nei parduotuvės pavadinimo) doh.gif.

QUOTE(dzhina @ 2008 05 03, 15:09)
tefal ir as dziaugiausi kokius 2 metus, po to iskeliavo i konteineri... blink.gif nors labai saugojau vis tiek pasisiause teflonas ir nebeparausdavo viduriukas, pradejo viskas kibti.. g.gif

Aš iš tefloninių keptuvių ilgaamžiškumo ir nesitikiu - perku brangiausią (=geriausią biggrin.gif) Tefal, ir naudoju, kol susidevi. 2 metai - ne taip ir mažai. Net ir titanine pasirodė neilgaamžė cool.gif.
Atsakyti