Įkraunama...
Įkraunama...

Kelintą valandą tuokiatės?

QUOTE(jolita.martyna @ 2008 02 24, 09:33)
Na as tuoksiuos turbut anskciausiai tongue.gif  biggrin.gif ...9.20 biggrin.gif
Tik toks laiskas bebuvo likes liepos menesi sestadieni doh.gif  biggrin.gif
Bet kadangi as esu vyturiukas man ne problema,vistiek anskti keliuosi,.....tik sunkiai reiks suktis su sukuosena ir makiazu doh.gif.....nieko isgyvensim,uztat daug diena nuveiksime...beto kartu vaiku kristynos bus,tai veikti bus ka biggrin.gif


As tuokiausi 9.30 val. ir viska puikiai spejau tongue.gif Uzmigti sekesi sunkiai, pamiegojau gal tik 3val, bet energijos tikrai pakako visai dienai ir dar nakciai (adrenalinas daro savo biggrin.gif )
Sukuosena ir makiaza patariu darytis namie, jei yra galimybe. Mano kirpeja buvo pas mane dar pries 6val ir per pora su biski valandu spejo sutvarkyti man plaukus ir padaryti makiaza thumbup.gif
Is pradziu kai nuneseme pareiskimus, labai bijojau, kad nieko nespesim, bet dabar dziaugiuosi, kad diena buvo ilga ir pilna ispudziu..noreciau pakartoti wub.gif
Atsakyti
Musu jungtuves 14:30 thumbup.gif Dziaugiuosi del to labai labai smile.gif

Sesers vestuves buvo 9:20 Zagse, tai pamenu isterjas del sukuosenos, kai ne viena kirpeja nesutiko is ryto 6 val ilgus plaukus tvarkyti sad.gif
Atsakyti
Mano vestuves bus velai-15:30.O i sale prase gryzti 19 val.
Atsakyti
Mes pasirinkome 14:30. Tiesiog megstame pamiegoti blush2.gif , o ir rupesciu tiek, kad pasilikome pakankamai laiko pasiruosimui rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(figurike @ 2008 03 07, 14:37)
mūsų CMB 14:30 o man kažkodėl atrodo kad vėlokai g.gif  net nežinau 4u.gif  kelintą patartumėt bažnytėlėj?prieš CMB ar po?



Galima bažnyčioj ir prieš. Bus gražiau. Žiedelių galėsite CMB ir nenusimauti. Aš pati norėjau pirma į bažnyčią, bet taip jau išėjo, kad CMB labai anksti. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(RHA @ 2008 03 09, 05:56)
Musu jungtuves 14:30  thumbup.gif  Dziaugiuosi del to labai labai smile.gif

Sesers vestuves buvo 9:20 Zagse, tai pamenu isterjas del sukuosenos, kai ne viena kirpeja nesutiko is ryto 6 val ilgus plaukus tvarkyti sad.gif



Tai kokios čia kirpėjos tinginės. Negi sunku ankstėliau atsikelti ir papildoma litą užsidirbti.
Atsakyti
Koks skirtumas, anksciau ar veliau metrikacija, svarbu, kad visus kitus planus tinkamai issideliotumet. smile.gif
Atsakyti
Baznycioj 14.00val. o i CMB neisim, tad ir is ryto po baznycios pakankamai laiko turesim 4u.gif
Atsakyti
mes cmb 12.20manau kad gwera laika pasirinkome! thumbup.gif ir grozio proceduras spesiu atsiliktiir seip liabai anksti keltis nereikes! mirksiukas.gif
Atsakyti
Mūsų civilinė metrikacija buvo 14, kad grožio procedūras spėti,o bažnyčia 16h. kad su sveikintojais pabendrauti ir pasifotografuoti. Viskas buvo laiku ir nereikejo skubėti. Bet esu buvusi pamerge, kur pas jaunąją išlydėtuvėm iš namų turėjom būti 8 h. ryto, tai zinot buvo nemažai problemų gyvenantiems kituose miestuose, taip pat ieškant kirpėjų. Šventės pabaigoje vos paėjome, nes buvo nemigę visą parą g.gif
Atsakyti
Sveikutes visos busimos nuotakos ir jau turincios patirti smile.gif As dar tik nesenai atsvenciau vestuves ( pries puse metu), nors atrodo, kad tai buvo taip seniai...Kadangi mes su vyru vieni patys organizavome svente, tai man smagu pasidalinti patirtimi ir siaip pakalbeti ir suzinoti kaip sekesi kitoms 4u.gif
Musu laikas man atrodo buvo pats tinkamiausias viskam suspeti: 15:30 val baznycioje, o 16:10 rotuseje...Viska spejom, nereikejo skubet, mano pamergytes irgi turejo laiko pasiruosti (juk jom irgi svente)...O ir nereikia visa diena kazkur galvot ka veikt, nes grizus tada i pokyli nebeturi pulkas jegu...
Atsakyti
Musu civiline metrikacija 12val, baznycia po to. Patys toki laika pasirinkom.. Mano busima liudininke ir vyr.pamerge niurna, kad anksti, bet as taip nemanau. pats viduriukas. Na taip, kadangi man sukuosena ir makiaza darys uz 40km nuo namu, tai teks biski anksciau atsikelt. bet tokia diena nemanau, kad tai labai svarbu. po visko galvoju kad atmetus keliones laika turesim apie tris laisvas valandas. Juk reikes ir uzkasti, ir pasifotografuoti, ir gal dar kazka nuveikti.. Tai nemanau, kad lab daug laiko lieka. i pokyli planuojam grizt apie 7, nes sveciai 6 turetu rinktis... Nuvargstama labaiusiai tada, kai norima aplankyt tolimas vietas arba daug vietu, daug vaiksciojimo... Nuvarge tai manau bus visi, nesvarbu, kokiu laiku kelsis ir ruosis.
Siaip as pritariu toms, kurioms svarbu, kad tokia diena kuo ilgesne butu, taciau ir toms, kurios nori neskubedamos viska pasidaryt.
Taciau as zinau pati savo mada - kuo veliau viskas bevyktu, tuo sunkiau as speju pasiruost lotuliukas.gif kazkaip esi tikra del laiko rezervo, atsipeikeji, kad jau veluoji biggrin.gif
Atsakyti
mes tai i CMB eisim 14 val., o i baznycia 15.30 val. na manau kad viska tikrai spesim
Atsakyti