Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios (blogiausios) kavinės-restoranai Kaune

QUOTE(Cabernet Sauvignon @ 2015 02 18, 22:56)
Buvom ir mes du kartus Karavansarai. Maistas patiko tikrai. Ragavom plovą, šašlyką, kibinus ir samsa berods vadinasi pyragėliai. Tik keletas niuansų tokių minusų uždirbo, kad nebesinori grįžti. Padavėja viena (dukra) visiškai nieko neišmano apie bendravimo su klientais kultūrą..nu bet čia dar niekis palyginus. Paprašius sąskaitos, sumokėjus, tuomet dar LT 100 padavėm, turėjo 20 lt grąžos atiduoti. Laukiam laukiam laukiam. Klausiam ar sulauksim dar. Sako (ta dukra) o tai neatnešė nieks? Nu ne sakom, eina aiškintis pas tėvą (šefą), pradeda kilnot ten visus lapelius prie baro, kasos stalčių tikrint, skaičiuoja, aiškinasi santykius. Pasikviečia žmoną, pradeda rėkti vienas ant kito  unsure.gif sėdim susinepatoginę..laukiam toliau, pasipylė keiksmažodžių, galiausiai vyras su žmona ir apsistumdė normaliai  doh.gif Tada galiausiai dukrelė atnešė tuos 20 lt, nors turėjo atnešt 20,5 lt. Bala nematė aišku ten tų centų.. bet siaubelis kažkoks..kaip supratom, kad šefas nunešė mūsų gražą ant kito staliuko, ten tokie du vaikinai sėdėjo ir jie pasiėmė tą grąžą. Tai va dėl varganų 20 lt tokį šou surengė klientams. ir nei atsiprašau nei bū nei me, kad čia laukėm 20 minučių kol santykius išsiaiškins  blink.gif brr net nupurto prisiminus

blink.gif Geras blink.gif Mums kai nepasitaikė tokių "cirkų" tiesiogine to žodžio prasme biggrin.gif tai aš labai mėgstu tą restoraną. Bet suprantu, kad jums tikrai turėjo palikt nekokį įspūdį unsure.gif
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie SOYA, galvoju ar verta duoti antra sansa? Nes musu tragiski, bet jei neklystu cia Cili picos tinko kavine, jei taip, tai turbut be reikalo del tragiskumo stebuosi.
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2015 02 19, 10:43)
Kokie atsiliepimai apie SOYA, galvoju ar verta duoti antra sansa? Nes musu tragiski, bet jei neklystu cia Cili picos tinko kavine, jei taip, tai turbut be reikalo del tragiskumo stebuosi.

nu aš trečio šanso jiems niekad neduosiu, nebent kokiam Vilniuj, Kaune akropylyje nerealiai nuvyle, gavom ne mesos gabaliukus su padažu, o padažą ir kelis beplaukiojančius mesytes gabaliukus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2015 02 19, 13:00)
nu aš trečio šanso jiems niekad neduosiu, nebent kokiam Vilniuj, Kaune akropylyje nerealiai nuvyle, gavom ne mesos gabaliukus su padažu, o padažą ir kelis beplaukiojančius mesytes gabaliukus  doh.gif


Hyper Maximoj tai tik susius kelis kart emiau, tai siaip sau pasitaike, nei labai skanus nei labai blogi, bet va i Akropoli nuejus rimciau papietaut tai likom apstulbe, kinisko patiekalo is jautienos "didele" porcija net nepanasi i vaikiska dydziu buvo, bet va kaina ne tokia ir vaikiska virs 10 € (cia be ryziu), net ne pykti, o juoka sukele.
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2015 02 01, 19:53)
gal galit parekomenduoti Kaune kiniško maisto restoraną (kavinę)? Kad porcijos nebūtų mažos ir kainos labai nesikandžiotų  blush2.gif Vilniuje mėgom Honkongą  ax.gif

Man pats pačiausias "Juodas Baras" Savanorių pr. wub.gif
Atsakyti
Nieko skaniau Kaune man nėra kaip "Režisierius" smile.gif viskas man ten skanu..dievinu keptą Bri sūrį su abrikosų uogiene, vištieną japoniškuose džiuvėsėliuose su teryaki padažu..mm!! Ir aptarnavimas visada 10 balų, aplinka labai jauki mums, jau turbūt mažiausiai 10 kart ten buvom smile.gif aišku be vaikų ir savaitgalio vakarą (y)
Papildyta:
O baisiau nieko nėra man nei "Charlie pizza", "Berneliai"..n kartų būta skirtinguose, visus kartus ir ten ir ten tragedija buvo..bėda, kad dieną turim eit ten, kur vaikui veiklos biggrin.gif o Megos Charlie veiklos kambariukas, o Berneliuose Šilainiuose išvis vaikų rojus! Didelis labai plotas, daug veiklos vaikams..maistas tragiškas!!! Vee
Papildyta:
Capo picos patiko, labai labai jauku! Fainas aptarnavimas, šeiminkas visais rūpinasi, vaišėm vaišina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dancer @ 2015 03 06, 00:00)
Nieko skaniau Kaune man nėra kaip "Režisierius" smile.gif

kurioj čia vietoj?
o dėl vaikų užimtumo ir gero maisto, pabandykit pica jazz taikos pr. blush2.gif
Atsakyti
Apie senąją Kauno spurginę 4u.gif

http://maistodiletan...r-isvaizda.html
Atsakyti
QUOTE(Bananamio @ 2015 04 13, 15:03)

Matai kaip g.gif O aš jų vengdavau. Maniau, kad interjeras atspindi produkciją. Reikės užsukti.
Atsakyti
QUOTE(Funkcionierė @ 2015 04 13, 16:53)
Matai kaip g.gif  O aš jų vengdavau. Maniau, kad interjeras atspindi produkciją. Reikės užsukti.

Na tai matyt Kaune dar neseniai gyvenat smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bananamio @ 2015 04 13, 08:03)

drinks_cheers.gif thumbup.gif ta spurgine nereali wub.gif tos pacios moterytes dirbo, kai mane vedesi tevai ir mociutes ten wub.gif ir as, kai buvom i LT nuvaziave, savus vaikus vedziausi wub.gif jau tos amerikietishkos spurgos, tai niekuom neprilygsta senosios spurgines gaminamom schmoll.gif o, bandeles su lashinukais arba su kopustais rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bananamio @ 2015 04 13, 15:03)


Kurį laiką gyvenau netoli spurginės, tai vedama sentimentų vis užsukdavau. Bet bet bet... Ten verta eiti tik dėl sentimentų, gal tada ir tos spurgos skanios atrodo, o realiai man visada skrandis priekaištauja po tų spurgų ir džemo viduje vis mažėja metams bėgant biggrin.gif

"Režisieriuje" man visai patiko, nors kažko ypatingo ir nebuvo.Tik vis kažkaip kitaip negu įprastuose tokio maisto restoranuose... Valgėm vištieną ir jautieną su skirtingais padažais ir jau minėtą keptą brie sūrį su saldžia uogiene.

Labai patiko maistas meksikiečių restorane "Agavė" rotušėje, tik aptarnavimas toks labai šiaip sau ir meniu labai ribotas. Valgėm tacos, fajitas ir dar kažką iš užkandžių.
Atsakyti