Įkraunama...
Įkraunama...

Mes - krepšinio sirgaliai !

QUOTE(Rustė @ 2011 09 02, 12:03)
tai kuom gi kamuolys ne krepšinio sirgaliaus atributika?

čia nėra konkursas skirtas prekybcentrių prekėms, kurios sukurtos būtent čempionatui.

tinka ir išmozotas veidas, ir LT kepuraitės ir marškinėliai, vėliavos, būgnai ir t.t.

dėkite nuotraukas, žiūrėsim, derinsim.  nematydama ką norėtumėte parodyti negaliu pasakyti foto tiks ar ne.

Kūdikėliai dirbtinai papuošti tėvelių irgi nebus tvirtinami.



Man tai kažkaip neaiškios taisyklės, tai kaip atskirsite, kur tėveliai dirbtinai namuose papuoš mažylį kokia tai atributika ir kur tikri sirgaliai?
Atsakyti
QUOTE(svajone74 @ 2011 09 03, 11:21)
Man tai kažkaip neaiškios taisyklės, tai kaip atskirsite, kur tėveliai dirbtinai namuose papuoš mažylį kokia tai atributika ir kur tikri sirgaliai?

tai jei vežime guli mėnesio pyplys apklotas LT marškinėliais, arba 6mėn pipiras aiko LT vėliavėlė, va čia netiks tokios.
Atsakyti
QUOTE(areida @ 2011 09 03, 09:25)
atsirado superine foto bigsmile.gif

thumbup.gif labai grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2011 09 03, 09:54)
Tai čia ne TV. ;]  O čempionatas vis tik išskirtinis įvykis.

Nežinau... Tiek daug šaunių sportų, ko čia taip dėl vieno svaigti? kažkaip ribota blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Prie ko čia sportų įvairovė, aš apie čempionatą, kiek žinau LT šiuo metu kitų nevyksta. Nei aš didelė krepšinio sirgalė, nei ką, bet vis tik nėra kasdienis įvykis LT, todėl kažkaip nesinori "praignoruot", ba kito kaži ar greit sulauksim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagilis: 03 rugsėjo 2011 - 13:18
Tai tame ir esmė, kad dėl jokio kito taip nesvaigstama... Ar čia pelnytas tas toks vieno išaukštinimas? Tiek daug gerų sportų. Man tai keista ir tiek. Neprisidedu aš prie masinio lietuvių nukvailėjimo, nes jis atrodo kaip tik naujas pretekstas pagert, pridaužyti stiklų, prisišvilpauti ir kaimynams naktimis patrukdyti...

Visai į temą, ta fotkė graži, bet taip kokybės dar trūksta...
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2011 09 03, 15:20)
Tai tame ir esmė, kad dėl jokio kito taip nesvaigstama... Ar čia pelnytas tas toks vieno išaukštinimas? Tiek daug gerų sportų. Man tai keista ir tiek. Neprisidedu aš prie masinio lietuvių nukvailėjimo, nes jis atrodo kaip tik naujas pretekstas pagert, pridaužyti stiklų, prisišvilpauti ir kaimynams naktimis patrukdyti...

Visai į temą, ta fotkė graži, bet taip kokybės dar trūksta...

dabar čempionatas, va ir konkursas.

bus ir kitokių konkursų, beje puiki mintis ateičiai, kad su sportu apskritai, nesvarbu kokiu wink.gif
Atsakyti
na po metu olimpines tada vel su sportu - betkokiu
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2011 09 03, 15:20)
Tai tame ir esmė, kad dėl jokio kito taip nesvaigstama... Ar čia pelnytas tas toks vieno išaukštinimas? Tiek daug gerų sportų. Man tai keista ir tiek.

Kiekviena šalis turi savo nukvailėjimo kryptį, o Lietuvoje - krepšinis - nuo senų laikų aistra, o kadangi esame ir taip ubagų šalis, tai tegul nors viena sporto šaka būna aukštumoje
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2011 09 03, 14:20)
Tai tame ir esmė, kad dėl jokio kito taip nesvaigstama... Ar čia pelnytas tas toks vieno išaukštinimas? Tiek daug gerų sportų. Man tai keista ir tiek. Neprisidedu aš prie masinio lietuvių nukvailėjimo, nes jis atrodo kaip tik naujas pretekstas pagert, pridaužyti stiklų, prisišvilpauti ir kaimynams naktimis patrukdyti...

Čia ne Lietuvos čempionatas, o Europos. Šiaip jau.Ar čia iš principo, kad lietuviai mėgsta krepšinį jo Lietuvoje rengt ir minėt negalima? Tai jei tas čempionatas būtų Airijoj, sakytum airiai masiškai nukvailėję? Ar aš kažko neįkertu? Čia gi ne padidinto lietuvių dėmesio krepšiniui proga, o čempionato. Būtų futbolo čempionatas gal būtų apie jį. Koks skirtumas. Ar čia kažkoks hyper alergiškumas būtent krepšiniui pasireiškia, kai vienas kraštutinumas perdėtai išaukštint, o kitas - todėl, kad kažkas perdėtai išaukština, pult menkint. Lyg negalima paprastai be jokių perdėjimų tiesiog pasidžiaugt, kad va turim savo šaly sporto šventę, niekas gi nesiūlo eit gert ir langus daužyt. Galima ir sveikai pasidžiaugt, normaliai, nors kur nors pabandant pajaust tautos vienybę. O jei džiaugsmas neima, tai ką. Kitus tai ima. Kam čia dėl šito bambėt lyg tas bambėjimas kitus "nukvailėjusiais" apvadinant gudresnis atrodytų. Dar pradėt bambėt, kad visi važinėja, automobiliais, kiek kas avarijų pridaro, kiek ko pažeidžia, o aš va iš principo nevažinėsiu, nes aš gudrenis, aš "prieš masę". Va. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagilis: 03 rugsėjo 2011 - 16:52
QUOTE(Dagilis @ 2011 09 03, 17:50)
Būtų futbolo čempionatas gal būtų apie jį. Koks skirtumas.

Didelis skirtumas, nes nebūna. Aš ne apie foto konkursą, aš aplamai parašiau, kad tiek gerų sportų ir niekas tiek nekvailioja kaip per krepšinį. Man keista. Jei tau nekeista, tai tu kvailiok tongue.gif Beje, tokia tautos vienybė kaip girtavimas ir rėkavimas vidury nakties, tai atsiprašau... rolleyes.gif
Atsakyti
Pabūsiu nekukli, bet man dar ne ta stadija, kad mokėčiau tiesiog pasidžiaugt tik su rėkavimais ir girtavimais. Man vandaizmas irgi neprimtinas. Niekur. Bet tas, kas vandalas sirgdamas už krepšin,į vargu ar taps nebevandalas, jei bus kokios kitos sporto šakos varžybos.
Nereikia tapatint krepšinio ar kokios kitos sporto šventės su vandalizmu ir viskas paprasčiau atrodys. Jus skaitant toks jausmas, kad sm čia konkursą rėksniams ir pijokams nuo krepšinio smegenis pametusiems organizuoja. cool.gif Bet žinokit nu yra tų žmonių, kurie ir be alaus bokalo dugno moka pasidžiaugt kartu. ;]
Nors pasiusk, man nekeista. Kad daugiau dėmėsio reikėtų ir kitoms sporto šakoms LT sutinku, bet nu gal ne per krepšinio čempionatą, a? Va jei per jį būtų ir futbolas ir sunkumų kilnojimas, tada būtų keista. Taip pat keista, kaip piktintis, kad per Jono jubiliejų dėmėsys skiriamas Jonui, o ne Petrutei ir ketvirto aukšto, kurios gimtadienis bus žiemą. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagilis: 03 rugsėjo 2011 - 21:26