Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazija

QUOTE(~MILENA~ @ 2013 08 09, 11:00)
rolleyes.gif apie draudima niekas neraso, as tik parasiau kad viskas keiciasi ir labia greitai.Pries pora metu buvo...buvo prailginta grupe, paskui pamate kad daug vaiku, padare mokama, paskui sutrumpina laika , a paskui ir visai norejo nedaryti ta grupe, ir tevai vaikus I visokius burelius atidave kad galetum biski veliau atvaziuoti pasiimti vaikus is mokyklos ir viskas nuo rugsejo +-2-3 men viskas vyko. Tai apie kokia informacija  apie prailginta grupe snekame, jegu vaikas tik po 2 metu eis I mokykla rolleyes.gif




Mes ir patys keiciames,bet yra mokyklu kur nera tu prailgintu isvis ir bureliu nera, todel ir renkuosi info,i kuria puse ziureti pries renkantis mokykla ir ko man reikia.Manau nesunku pakomentuoti:)

As tik paprasciausiai paklausiau....................... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidrina @ 2013 08 09, 12:15)
Mes ir patys keiciames,bet yra mokyklu kur nera tu prailgintu isvis ir bureliu nera, todel ir renkuosi info,i kuria puse ziureti pries renkantis mokykla ir ko man reikia.Manau nesunku pakomentuoti:)

As tik paprasciausiai paklausiau....................... doh.gif

a niekas piktai ir neatsake mirksiukas.gif , bet noreciau rekomenduoti (geronoriskai bigsmile.gif ).... daugumas renkasi ne mokykla a mokytoja (butent pradiniu kl.) 4u.gif 4u.gif 4u.gif Geriau ieskoti info apie mokytoja kuria bus po 2 metu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~MILENA~: 09 rugpjūčio 2013 - 12:16
Nežinau kaip kitose mokyklose, bet Verdenėje į būrelius tokius kaip matematikos, anglų priima tik geriausius mokinius, kurių prastesnės žinios jų nepriima nors ir kaip pats vaikas (ne tėvai) norėtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karta: 02 spalio 2013 - 07:30
Gal kuri zinote mokytoja Daiva Proskuriniene? Kaip ji?
Atsakyti
QUOTE(Izabelee @ 2013 10 02, 21:45)
Gal kuri zinote mokytoja Daiva Proskuriniene? Kaip ji?

Diana Proskuriniene
Atsakyti
Sveiki,noriu paklausti mamyčių,ar darželyje ,renkate pinigus aukletojų dovanoms,veliau pirmoje klaseje mokytojos dovanai.esu gimusi klp ,prieš daugelį metų lankiau darželį ir mokyklą,ir tais laikais mokytojoms ir aukletojoms nieko nepirkdavo,dabar mano sūnus mokosi, ir dabar atsiprašant kaulija pinigus .kaip kitose mokyklose yra?

Na aš tiesiog nesutinku ,vaikas dar tik keletą mėn telanko mokyklą,dar normaliai nepažystam ,o jau mokytojai 100 lt dovanoja,aš lengvam šoke.pasisakiau kad aš kitą sykį nesutinku duot,tai vienai vaiko mamai pasirodė juokinga ,ir kad man gaila.bet tai kur mano nuomonė ? Prasau pakomentuokite blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 23 spalio 2013 - 01:45
QUOTE(Uodegyte @ 2013 10 23, 02:36)
Sveiki,noriu paklausti mamyčių,ar darželyje ,renkate pinigus aukletojų dovanoms,veliau pirmoje klaseje mokytojos dovanai.esu gimusi klp ,prieš daugelį metų lankiau darželį ir mokyklą,ir tais laikais mokytojoms ir aukletojoms nieko nepirkdavo,dabar mano sūnus mokosi, ir dabar atsiprašant kaulija pinigus .kaip kitose mokyklose yra?

Na aš tiesiog nesutinku ,vaikas dar tik keletą mėn telanko mokyklą,dar normaliai nepažystam ,o jau mokytojai 100 lt dovanoja,aš lengvam šoke.pasisakiau kad aš kitą sykį nesutinku duot,tai vienai vaiko mamai pasirodė juokinga ,ir kad man gaila.bet tai kur mano nuomonė ? Prasau pakomentuokite  blush2.gif



Jūs turite teisę į savo nuomonę, kuri ne visada gali sutapti su kitais tėvais. Jūs išdrįsote pasakyti, kad tai yra jums nepriimtina ir nesutinkate. Manau, šiais metais ir mums bus aktualus tas klausimas ir palaikau jūsų poziciją. Vieniems tėvams mokytoja gali būti nuostabi, kitiems eilinė, o tretiems - dar kitokia...
Tokių rinkliavų nelaikau prievole ir galiu nepritarti, t.y. neduoti pinigų.
Pavyzdžiui, darželyje viena mama nė lito nedavė jokioms rinkliavoms, nei pratyboms, kur jos vaikas rašydavo (mes atšvietėme). Antrais metais, jau keli tėvai auklėtojų dovanoms neprisidėjo smile.gif
Kiekvienas mes turime savo supratimą apie pinigus, skirtingas pajamas ir kam juos išleisti.
Atsakyti
Sveikos mamos,
Taip jau atsitiko, kad tenka keisti mokykla. Mazoji rugseji prades eiti i antra klase Verdenes progimnazijoje. Siandien buvau pas direktore ir uzrase mus pas Vrubliauskiene. Gal ka zinot apie sia mokytoja? Buvau su ja susitikusi, is balso pasirode rami moteris..
Atsakyti
Merginos, kiek supratau 2015 metais mokytojos bus sios

L.Malukiene
R.Jonaitiene
I.Daniliene
A.Mezetiene


gal kokiu komentaru?
Atsakyti
QUOTE(Aidrina @ 2014 08 04, 15:49)
Merginos, kiek supratau 2015 metais mokytojos bus sios

L.Malukiene
R.Jonaitiene
I.Daniliene
A.Mezetiene
gal kokiu komentaru?

O nuo kada galima vaiką registruoti į mokyklą 2015 metams?
Atsakyti
QUOTE(Ukmė @ 2014 08 06, 11:38)
O nuo kada galima vaiką registruoti į mokyklą 2015 metams?



2015 01 02
Atsakyti
iki 5 klasės buvo faina visokios programos ekskursijos, paskui pasikeite direktore, ir prasidejo tai nudaze senos nepakabino perspejimo vaikas grizo su apgadinta nauja striuke tai direktore sumane pakeisti uniforma kazkur Italijoi nors svarka galejom dar 2 metus nesiuoti, maistas pasidare nekoks vien riebalai, daug vaiku is " blogu" šeimu kur laksto ir burbulioja kad visus uzmus ir nieko su jeis nedaroma kadangi valstybe moka mokykloj, kai direktorei pasakoma apie netinkama mokytoju elgesi prasideda kazkokie tai migluoti atsakymai kad neva cia vaikai blogi arba rasykit skunda kuri ismes, na ir kaip sako Iki pard darbuotojai labai daug is verdenes pirmuokus vercia 3kai vogti is parduotuves
Atsakyti