Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės suknelės iš interneto (ebay ir t.t.)

QUOTE(Supreme @ 2011 09 21, 22:35)
Dekui, *chiquita*
Pagaliau pavyko smile.gif

Suknele
Is nugaros

nerodo g.gif
Atsakyti
Ech..tai jau nebezinau ka daryt smile.gif man kazkodel atvercia.. g.gif
Atsakyti
Sveikos, aš užsakinėjau iš dhgate.com ir labai nusivyliau, pirmiausiai vėlavo atsiųsti porą mėnesių!! O pardavėjas neatsakydavo į laiškus (kadangi buvo nedaug likę iki vestuvių - nusipirkau kitą suknelę). Gauta suknelė visiškai neatitiko nuotraukoje pavaizduotos, mano išmatavimus atitiko tik viršutinė dalis - o apatinė kaip maišas kabėjo. Kokybė prasta. Ten aišku yra įvairių pardavėjų, bet aš daugiau iš ten neužsisakinėčiau..
Atsakyti
O bent kas nors uzsisainejote is wholesale?
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 09 25, 00:48)
O bent kas nors uzsisainejote is wholesale?

Mane irgi domina tas puslapis, radau daug gražių suknelių ir norėčiau iš ten užsisakyti.
Laukiam atsiliepimų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo navatka: 25 rugsėjo 2011 - 07:56
As taip pat laukiu atsiliepimu nuotaku apie internetines sias parduotuves
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2011 09 25, 11:02)
As taip pat laukiu atsiliepimu nuotaku apie internetines sias parduotuves

ypac apie www.wholesale-dress.net
Tikrai yra graziu variantu
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2011 09 24, 23:48)
O bent kas nors uzsisainejote is wholesale?


Pasiskaitykit ankstesnes temas. Ten tikrai rasit atsiliepimų apie šį puslapį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katydid @ 2011 09 25, 13:08)
Pasiskaitykit ankstesnes temas. Ten tikrai rasit atsiliepimų apie šį puslapį  mirksiukas.gif

Man jau galva plysta nuo ieskojimu... doh.gif o dar kiek visko laukia.....

Bet gal atsirastu mergina, kuri is wholesale-dress pirko savo suknele?
Tiek visko daug senose temose, kad greiciau pasiklyst galima, nei surasti konkrecios pirkejos is sios svetaines.
Atsakyti
QUOTE(agnytia_number1 @ 2011 09 25, 19:09)
Man jau galva plysta nuo ieskojimu...  doh.gif  o dar kiek visko laukia.....

Bet gal atsirastu mergina, kuri is wholesale-dress pirko savo suknele?
Tiek visko daug senose temose, kad greiciau pasiklyst galima, nei surasti konkrecios pirkejos is sios svetaines.

As sakiausi seip paprasta suknele, tai patiko, gavosi kaip is nuotraukos, ir sakiausi daug batu, tai jie ypac patenkino mano lukescius.
Tik idomu kaip del vestuviniu sukneliu, bijau po to suklysti...
Atsakyti
Merginos as uzsakinejau is to puslapio wholesale-dress ir mano nomone jai pirksit tai pirkit be jokiu papuosimu ir neriniu
Atsakyti
Pirkau suknele is http://www_1stdresses_com/ g.gif Tik del to kad labai patiko ir kad labai pigi su nuolaida isejo tik 100 svaru ax.gif 4u.gif aisku ziuresim ka gausim , doh.gif tik tiek kad jei netiks ar bus kaskas ne taip nebus gaila isleistu pinigeliu ir galbut iseis ja parduoti 4u.gif juk man iki vestuviu dar labai daug laiko 4u.gif biggrin.gif
Papildyta:
taip suknyte atrodo is galo 4u.gif
Atsakyti