Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių rudenejantys pasnekesiai

Dideliausi sveikinimai jubiliatam! O mes ligoninej.abų pasigavom kazkoki virusa,viduriuojam,pykina,silpna.dabar jau geryn eina,tai po savaitgalio paleis manau.draugai aplink irgi isluze nuo to viruso,tik neaisku kokio:/
Atsakyti
QUOTE(fonema_79 @ 2011 09 08, 11:43)
Dideliausi sveikinimai jubiliatam! O mes ligoninej.abų pasigavom kazkoki virusa,viduriuojam,pykina,silpna.dabar jau geryn eina,tai po savaitgalio paleis manau.draugai aplink irgi isluze nuo to viruso,tik neaisku kokio:/


Sveikit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunka:) @ 2011 09 08, 12:27)
Labas dienas  4u.gif

Zygis nuo kriksto tecio (mano brolio) gavo dovanu Wii zaidima tai su MB jau 3 dienos prilipe prie teliko  doh.gif  lotuliukas.gif nieko nematau jei ziniu,nei jokiu naujienu  doh.gif vakar tik kase paziuret dave ir vsio biggrin.gif ir toliau jie varo ten net suprakaitave  lotuliukas.gif savo planuose jau turiu pirkima dar vieno teliko  cool.gif  biggrin.gif
Is sito tinklapio niekada nerodo paveiksleliu,jie yra draudziami rodymui kituose tinklapiuose  cool.gif

hm.... as ji matau g.gif
Atsakyti
QUOTE(fonema_79 @ 2011 09 08, 11:43)
Dideliausi sveikinimai jubiliatam! O mes ligoninej.abų pasigavom kazkoki virusa,viduriuojam,pykina,silpna.dabar jau geryn eina,tai po savaitgalio paleis manau.draugai aplink irgi isluze nuo to viruso,tik neaisku kokio:/

O tai kodel negali pasakit kas per virusa g.gif ? Panasu i rotovirusa. Sveikit 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms, senai cia nesilankiau. Mano zuikis tai savo gimtadienio proga siek tiek apsirgo.
Buvau siandien socialiniam skiriui tai pasibaisejau. Kam ten tos darbotojos siedi neaisku ir uz ka pinigus ima irgi neaisku bet juokios informacijos suteikti negali. Ejau del kompensacines technikos. Mums reikalinga kazkokia vaikstine stumdukas nes vaikas pats nevaiksto, ir dar uzklausiau ka gali vaikas gauti su savo bedom is kompensojamos technikos, taigi baisiausiai iskalbejo kad viska turi zinoti gydytoja o jaigu hgydytoja nezino tai ji neverta but gydytoja. Nors kazkaip atrodo kad cioa yra socialine srytis, bet kaip supratau jai as ko nezinau jie man ir nepatars ka galim gauti. Tai vargais negalais nuveziau gydytojos israsyta vaikstine ior kamuoli nors dabar kaip paskaiciau kad galim gauti ir kilimeli ir vola.
Dabar del tos vaikstines ir idomu pagal ka jie spres kokia tinka vaikui, nes tik pasake kad visa technika vaikiska buna kaune dokumentus vez i kauna, bet gi kaune nieks mano vaiko nemate ? Mano suneliui nors ir suejo 2 metukai bet jis yra labai smulkutis, mazo ugio net maziasnis uz maziausia riba pagal jo amziu. tai gal mes gausim tokia vaikstine kad mums bus perdidele? ir dabar kaip su to laiku , mums pasake paskambinkit menesio gale pasakysim kada mazdaug galit tiketis tos vaikstines, tai idomu kiek dar reikes po to laukti?
Isskaiciau kad buna tokios vaikstines MOVITOS O kokiek vaikuciam jos yra skiriamos gal kas zinot? Mano sunelis vaiksto isikabines gerai bet vienas nepastovi nei vienos siekundes. Iki siol mes turejom paprasta stumduka bet dabar jau ji isaugom ir jis gali eiti arba labai susikuprines arba ant keliu.
Atsakyti
QUOTE(NikeZ @ 2011 09 08, 12:20)
hm.... as ji matau  g.gif


Ir dabar? g.gif
Atsakyti
g.gif
QUOTE(Ramunka:) @ 2011 09 08, 14:29)
Ir dabar?  g.gif

taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(anzelikal @ 2011 09 08, 12:52)
Labas visoms, senai cia nesilankiau. Mano zuikis tai savo gimtadienio proga siek tiek apsirgo.
Buvau siandien socialiniam skiriui tai pasibaisejau. Kam ten tos darbotojos siedi neaisku ir uz ka pinigus ima irgi neaisku bet juokios informacijos suteikti negali. Ejau del kompensacines technikos. Mums reikalinga kazkokia vaikstine stumdukas nes vaikas pats nevaiksto, ir dar uzklausiau ka gali vaikas gauti su savo bedom is kompensojamos technikos, taigi baisiausiai iskalbejo kad viska turi zinoti gydytoja o jaigu hgydytoja nezino tai ji neverta but gydytoja. Nors kazkaip atrodo kad cioa yra socialine srytis, bet kaip supratau jai as ko nezinau jie man ir nepatars ka galim gauti. Tai vargais negalais nuveziau gydytojos israsyta vaikstine ior kamuoli nors dabar kaip paskaiciau kad galim gauti ir kilimeli ir vola.
Dabar del tos vaikstines ir idomu pagal ka jie spres kokia tinka vaikui, nes tik pasake kad visa technika vaikiska buna kaune dokumentus vez i kauna, bet gi kaune nieks mano vaiko nemate ? Mano suneliui nors ir suejo 2 metukai bet jis yra labai smulkutis, mazo ugio net maziasnis uz maziausia riba pagal jo amziu.  tai gal mes gausim tokia vaikstine kad mums bus perdidele? ir dabar kaip su to laiku , mums pasake paskambinkit menesio gale pasakysim kada mazdaug galit tiketis tos vaikstines, tai idomu kiek dar reikes po to laukti?
Isskaiciau kad buna tokios vaikstines MOVITOS O kokiek vaikuciam jos yra skiriamos gal kas zinot? Mano sunelis vaiksto isikabines gerai bet vienas nepastovi nei vienos siekundes. Iki siol mes turejom paprasta stumduka bet dabar jau ji isaugom ir jis gali eiti arba labai susikuprines arba ant keliu.


As Zygiui sporto kilimeli gavau is karto kai tik atnesiau popierius ko mums reikia.bet cia buvo pries gerus 1.5-2m,o va ritinio tai laukem ...3m doh.gif kokio kamuolio ar ritinio reikia jie suraso vaiko ugi,svori zodziu visus vaiko matmenys pagal tai zino -sprendzia kokio dydzio reikalingas daiktas vaikui cool.gif
Bet del socialinio tai neturiu net ka pasakyt blink.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(NikeZ @ 2011 09 08, 13:56)


Nes tu ji ikeliai biggrin.gif po kiek laiko nematysi ir tu.as irgi dedavau is to tinklapio visada (labai grazios fotkes man ten wub.gif ) kol visos pradejo sakyt ka nemato mano paveiksliuku,poto issaiskinau kame reikals cool.gif
Atsakyti
labai aciu visiems uz sveikinimus buckiai 4u.gif
taip pat sveikinu abu zygucius ir andreja happybday.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif clap_1.gif clap_1.gif heart.gif heart.gifuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laindrusa: 08 rugsėjo 2011 - 16:41
Ramunka dar vis matau paveiksliuka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NikeZ @ 2011 09 09, 09:19)
Ramunka dar vis matau paveiksliuka biggrin.gif


Nu jofana kas cia darosi lotuliukas.gif o kitos mato ar man cia vienai tik ant fapadlo nerodo? doh.gif lotuliukas.gif

Laba diena 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunka:): 09 rugsėjo 2011 - 11:27
[quote=Ramunka:),2011 09 09, 12:16]
Nu jofana kas cia darosi lotuliukas.gif o kitos mato ar man cia vienai tik ant fapadlo nerodo? doh.gif lotuliukas.gif

Laba diena 4u.gif
biggrin.gif mamkos ar matot masveikinimo pic ??????
Atsakyti