Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Sukūriau naują temą jeigu netyčiom per naktį pribaigtumėte šią gossip.gif (nes tik vienas puslapiukas beliko), bet kol kas į ją nerašykite, niu niu niu nono.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte1990 @ 2012 03 13, 20:49)
Manoji bus is kaliju,nes ziauriai jas dievinu mirksiukas.gif o pirslienei ir pamergem galvoju galvoju gal rozes,nes kalijos spalvu neturi

blink.gif

QUOTE(mmmune @ 2012 03 13, 22:59)
Gal ir baisiai Jums tai skambės, bet kalijos tiktų  biggrin.gif Jūs klausiate kokios gėlės tiktų - tai mes ir atsakome, o iš tų TINKANČIŲ paprasčiausiai išsirinksite PATINKANČIAS ir bus valio (nereikia iš anksto prieš kažką nusistatyti)  mirksiukas.gif
Taigi mano nuomone tinkančios gėlė: kalijos, labai egzotiškai atrodytų Knipofija, Kurkuma, netgi viena Protėja (na jau išties egzotiškas variantas), o iš tradicinių tai eustomos, tradicinė klasika rožės (jos beveik prie visko tinka), ornitogalai. Manau būtų dailu puokštės spalvą paderinti prie batelių - tai būtų dar vienas spalvinis akcentas prie Jūsų įvazdžio  4u.gif Ir dar man norėtųsi ne taisuklingos formos puokštės, o suformuotos pailgos, ilgesniais kotais kompozicijos  ax.gif

Papildyta:

Kodėl neturi?  g.gif  Juk galima gauti geltonų, oranžinių, raudonų, rausvų, švelniai violetinių, beveik juodų.. Manau spalvinė gama išties nemaža  mirksiukas.gif

kalijos ir man nepatinka blush2.gif be to, jau ir pabodusios yra... turbut, kas antra su kalijom jau unsure.gif
is isvardintu variantu, tai man labiausiai kurkuma tinka. net isivaizduoju ta visa vaizda ax.gif

vat butent drinks_cheers.gif spalvu gama gal ir neprilygsta rozems, bet tikrai nemenka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 03 13, 23:37)
blink.gif
kalijos ir man nepatinka  blush2.gif be to, jau ir pabodusios yra... turbut, kas antra su kalijom jau  unsure.gif


Ai, dėl tų gėlių tai čia madų nesugaudysi manau irnesakyk.gif biggrin.gif Vienoms kalijos atsibodę, kitom "tik jau ne rožės", trečios gvazdikų nekenčia ir t.t. ir t.t...... manau svarbiausia rinktis tai, kas labiausiai žavi akį ir dėl ko apsala širdis thumbup.gif Niekas kitas manau geriau nenuspręs už pačią nuotaką, o mes tik pašnekėti, patarti, pasiūlyti galim, kitaip sakant išsakyti savo nuomonę, bet juk viskas priklauso tik nuo jaunosios 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šiek tiek temos pagyvinimui 4u.gif
user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=mmmune,2012 03 14, 11:07]

Kaip grazu wub.gif
Atsakyti
Buvau nusprendus, kad mano puokštė bus pakalnučių, bet kai sužinojau, kiek ji man kainuotų, tai ėmiau dairytis kitokių. Vestuvės gegužės pradžioje, mąstau apie hiacintus, tulpes g.gif Noriu, kad būtų sezoninės gėlės - jei teku pavasarį, tai noriu, kad visos vestuvės būtų pavasarinės. Gal kokių pavyzdėlių galite įkelti 4u.gif
Atsakyti
Pačios pavasariškiausios puokštės thumbup.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
su tulpem, tai buvo nevisai mazai pvz. jau g.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2012 03 14, 19:36)
user posted image
user posted image
su tulpem, tai buvo nevisai mazai pvz. jau  g.gif

gal nevisai i temute bet patarkite merginos
ar visos floristes prioes priimadamos uzsakyma jau suderinus galutinai puokstes eskiza ima 100 proc. avansa g.gif
man pasirode kesta kai namo floriste pasake kad likus 2 savaitems iki sventes susitiksime ir ji paims uzmokesti
Atsakyti
Laba vakara smile.gif norejau pasiteirauti kokios tos baltos geles sioje puoksteje:

user posted image

jau ne pirma kart matau r man jos labai wub.gif Dar turiu klausima, ar geguzes pabaigoje buna tulpiu dar? unsure.gif jau cia mane prigasdino kad nebebuna... doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti