Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės... 14 tema

Milda ir Džiugas sunglasses2.gif,
Labai džiaugiuos tais nuostabiais mažiukais,

sveikos mergaitės, perkračiau savo kompą radau medžiagos pasaulio paž, jei tinka naudokitės į sveikatą, jei ne, trinkit lauk, kad neužimtų vietos. Negaliu pamatyti ar kam nors reikalinag mano siunčiama medžiaga g.gif

lekiu daryt pritaikytų programų, klasės vadovo plano, darbų begalės,,,,



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo staben: 08 rugsėjo 2011 - 14:06
lekiu daryt pritaikytų programų, klasės vadovo plano, darbų begalės,,,,
[/quote]


O kas ten per pritaikytos programos?
Atsakyti
[quote=pusele30,2011 09 08, 15:33]
lekiu daryt pritaikytų programų, klasės vadovo plano, darbų begalės,,,,
[/quote]
O kas ten per pritaikytos programos?
[/quote]


Dabar taip vadinamos modifilkuotos prgramos mirksiukas.gif
Papildyta:
Tiesa, mergaitės, ar aš kažko neatsimenu, ar mūsų kompanijoje yra kombo g.gif ? Prašo CD per až, bet negaliu parisiminti, ar ji mūsų kompanijoje g.gif . Kažkaip atrodo, kad jos pas mus nėra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 08 rugsėjo 2011 - 14:44
Dabar taip vadinamos modifilkuotos prgramos mirksiukas.gif
Papildyta:
Tiesa, mergaitės, ar aš kažko neatsimenu, ar mūsų kompanijoje yra kombo g.gif ? Prašo CD per až, bet negaliu parisiminti, ar ji mūsų kompanijoje g.gif . Kažkaip atrodo, kad jos pas mus nėra...
[/quote]

Tai ir aš tokias darau schmoll.gif Tik pavadinimo nežinau doh.gif doh.gif doh.gif

Kad tokios kombo nesu ir aš girdėjus, bent sąraše irgi nėra g.gif
Atsakyti

Sakau, gal čia viena iš tų, kur nelegaliai paštu naudojosi, o dabar negauna priėjimo, tai lenda į až g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 08 rugsėjo 2011 - 14:55
Namai namučiai pakvipę tikru rudenėliu,,,AČIŪ! Čia jauku ir smagu clap_1.gif
turiu klausimą vilnietėms arba toms, kurios gyvena Trakų pusėje. Tėvų susirinkime tėveliai sugalvojo klasės išvyką rugsėjo pabaigoje į kukurūzų labirintą. ar nebus per sunkus išbandymas PIRMOKAMS? ir kokie įspūdžiai buvo jūsų, jeigu ten buvote? kas patiko, o kas ne?
Mergaitės, patarkite, kaip ir kur šauniai praleisti laiką besiklijuojančiam naujam kolektyvui? Liaudiškai tariant - "susicementuoti". bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 08 rugsėjo 2011 - 15:04
QUOTE(smilga1972 @ 2011 09 08, 16:54)
Sakau, gal čia viena iš tų, kur nelegaliai paštu naudojosi, o dabar negauna priėjimo, tai lenda į až  g.gif

Sveikos 4u.gif
Nesistebiu. Man irgi viena rašinėja ir vis prašo medžiagos. Nemanau, kad turėčiau dalintis, nes su mumis nebendrauja, nesidalina medžiaga... Paprasčiausia- nebekreipiu dėmesio ir neatsakinėju...


Papildyta:
QUOTE(lutute1 @ 2011 09 08, 16:59)
Namai namučiai pakvipę tikru rudenėliu,,,AČIŪ! Čia jauku ir smagu clap_1.gif
turiu klausimą vilnietėms arba toms, kurios gyvena Trakų pusėje. Tėvų susirinkime tėveliai sugalvojo klasės išvyką rugsėjo pabaigoje į kukurūzų labirintą. ar nebus per sunkus išbandymas PIRMOKAMS? ir kokie įspūdžiai buvo jūsų, jeigu ten buvote? kas patiko, o kas ne?

O kur jis yra? bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos, oi kaip smagu Arden, dvigubas džiaugsmas!

o dėl klasių jungimų aš nebesuprantu, vieni rajonai griežtai reikalavimų laikosi, o kiti - ne, pas mus tik 6 pirmokėliai
Atsakyti
Labukas, ačiū už naujus namučius, labai smagūs. Įlindau paskaitinėti kaip gyvenate ir lekiu baigti planų, nes man labai nesmagu kai darbai kaip uodegos vis tysiasi, neįsižeiskit kai pavadinu pleputėmis (kažkurioj žinutėj gavau pastabą), čia gerąja prasme, labai smagu, kai bendraujam, vienos kitom padedam bigsmile.gif
Atsakyti
o dėl klasių jungimų aš nebesuprantu, vieni rajonai griežtai reikalavimų laikosi, o kiti - ne, pas mus tik 6 pirmokėliai
[/quote]



Ir 6 moko viena mokytoja? O kiek vaikų kitose klasėse?
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 09 08, 15:59)
Namai namučiai pakvipę tikru rudenėliu,,,AČIŪ! Čia jauku ir smagu clap_1.gif
turiu klausimą vilnietėms arba toms, kurios gyvena Trakų pusėje. Tėvų susirinkime tėveliai sugalvojo klasės išvyką rugsėjo pabaigoje į kukurūzų labirintą. ar nebus per sunkus išbandymas PIRMOKAMS? ir kokie įspūdžiai buvo jūsų, jeigu ten buvote? kas patiko, o kas ne?
Mergaitės, patarkite, kaip ir kur šauniai praleisti laiką besiklijuojančiam naujam kolektyvui? Liaudiškai tariant - "susicementuoti". bigsmile.gif


Nu šaunuoliai tėveliai, tikrai išradingi. O ar kartu su tėvais važiuosit?
Aš dar nedariau su pirmok. tėveliais rudeninio susirinkimo, gal reikų, gal ką pasiūlys... thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės,ačiū už šiltus namučius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Smilga, bet pas jus ir reikalavimai-su 3 klasėm, ir dar kad būtų bendra tema.Aš kažkada dirbau su jungtinėm, bet tokių reikalavimų nebuvo.Kaip suspėji pasiruošti? Stiprybės 4u.gif
O dėl skirtingo klasių jungimo, tai pas mus yra taip:Jei pirmokų mažiau nei 10, o kitoje klasėje vaikų daugiau, tai išsilygina ir nejungia
Atsakyti