Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno mažiai 2004:), plepam..., būnam kartu...

Sveikos,

Ačiū. Supratau, na tai reiks bandyti pirma į Miško gatvę, nes arčiau būtų, o po to į Šilainius, aš irgi daugiau baseinų nežinau. O jei eilė 2 mėnesiai, tai jomajo unsure.gif gal reiks prašyti kokio siuntimo rimtai, tada gal greičiau priimtų. Na, kitą savaitę eisime registruotis.
Atsakyti
Yra dar "Vilijos", jis arčiau. Ir atremontuotas. Tik ten jis pritaikytas šuoliams į vandenį, todėl yra gilus. Pusė baseino 1,2m, kita pusė 3,6m. Maniškė tai šilainiuose vis susižaloja į sudužusias plyteles.
Ir dar yra Partizanų gatvėj.
Atsakyti
Sveikos

Su Naujais Metais visas 4u.gif

ar šita tema jau numirė? mastau.gif kur pradingot visos? biggrin.gif
Atsakyti
Labas

ar tema jau visai numirė? cray.gif
Atsakyti
Labas, Dzine - nemirtingoji biggrin.gif 4u.gif ,

manau, niekas cia nepasirodo... verysad.gif kadangi lankausi siuvinejimo temoj, o sita turiu Favorituose isidejus, tai pamatau jei kas naujo paraso...
Atsakyti
QUOTE(Martini @ 2013 10 22, 07:24)
Labas, Dzine - nemirtingoji  biggrin.gif  4u.gif ,

manau, niekas cia nepasirodo... verysad.gif kadangi lankausi siuvinejimo temoj, o sita turiu Favorituose isidejus, tai pamatau jei kas naujo paraso...


Kaip malonu, nors viena gyva dūšelė pasirodė thumbup.gif

aš atsistatydinau iš savo pareigų rolleyes.gif nespėju ir taip nieko ir niekur doh.gif

džiniukė muzikos mokykloje jau antrokė biggrin.gif fleituoja. Mokykloj kankliuoja. Užimta iki negaliu. Turėjom bėdų su sveikatėle. Gulėjo santariškėse. Aš kartu su ja buvau.
Per 1,5 mėn. turėjo vaikas 5 narkozes verysad.gif :viena iš jų sunki, su 5kių valandų operacija verysad:
na, bet dabar jau viskas gerai. Tik po naujų metų teks nuvažiuot pasirodyt.

Kaip sekasi jums? Jau LT?

Įdomu, kaip auga kitų vaikučiai?
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2013 10 22, 14:10)
Kaip malonu, nors viena gyva dūšelė pasirodė thumbup.gif

aš atsistatydinau iš savo pareigų rolleyes.gif nespėju ir taip nieko ir niekur doh.gif

džiniukė muzikos mokykloje jau antrokė biggrin.gif fleituoja. Mokykloj kankliuoja. Užimta iki negaliu. Turėjom bėdų su sveikatėle. Gulėjo santariškėse. Aš kartu su ja buvau.
Per 1,5 mėn. turėjo vaikas 5 narkozes  verysad.gif :viena iš jų sunki, su 5kių valandų operacija verysad:
na, bet dabar jau viskas gerai. Tik po naujų metų teks nuvažiuot pasirodyt.

Kaip sekasi jums? Jau LT?

Įdomu, kaip auga kitų vaikučiai?

ojej! na, ir "nuotykiai" pas jus... unsure.gif svarbiausia, kad viskas gerai 4u.gif Bukit sveiki visi 4u.gif
O mes vis dar ten pat... kazkaip net ner jokiu konkreciu planu - nei grizti, nei pasilikti... doh.gif Tiesiog gyvenam... Po dveju metu jauciuosi pakankamai gerai, adaptavomes, su kalba po truputi judu i prieki, tik , gaila, kad pastovaus darbo dar vis neturiu. Bet dabar, kai dirbu, tai pasiilgstu to laiko, kai nedirbau, nes nieko nespeju doh.gif
Vaikai irgi sauniai laikosi ir mokosi, turi daug draugu - taip, kad viskas ok mirksiukas.gif
Atsakyti