Įkraunama...
Įkraunama...

IUI namučiai

QUOTE(Rudde @ 2011 09 19, 22:12)
As sampano noreciau, bet vyras nesutinka atidaryti  schmoll.gif


Nu tau sampanai "kaip tik" smile.gif Uz 5 dienu testas. Sampanas tik po 9 menesiu jau smile.gif
Neee. 9men nestumas + zindymo laikotarpis. Tai +- po 2metu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 09 19, 21:27)
tu ziurek, koks nesukalbamas...  schmoll.gif
uz keliu menesiu 34. "Pora" parasiau su +/- metu paklaida.. Nes ziuriu su tokiais tempais klimaksas tikrai ateis anksciau nei priklauso..

Baik tu dar anksti apie klimaksa galvoti, dar jauna esi ir iki 40 tikrai manau pirma vaikeli galima susilaukti, aisku norisi kuo anksciau, bet cia jau Dievo valioje. Pazistu moteri, kuri pirmagimi susilauke budama 36 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(indreT @ 2011 09 19, 21:28)
Nu tau sampanai "kaip tik" smile.gif Uz 5 dienu testas. Sampanas tik po 9 menesiu jau smile.gif
Neee. 9men nestumas + zindymo laikotarpis. Tai +- po 2metu smile.gif


Zinok kad ir kaip stipriai save nuteikiau, kad si cikla busiu nusiteikus tik teigiamai, ale vis tiek objektyviai mastant kazkokie ciudai darosi - papai net nepadideje, pirma karta gyvenime per stimuliacija taip blink.gif O dar BT siandien kaip sove zemyn. Bet ok, as vis tiek pozityviai nusiteikus ir laukiu sestadienio, viskas aisku tada bus biggrin.gif
Atsakyti
panos,ar verta man daryt penktadieni testa? g.gif bus 11 DPI...BAIGIU nupust biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2011 09 19, 21:37)
panos,ar verta man daryt penktadieni testa? g.gif bus 11 DPI...BAIGIU nupust biggrin.gif


As tai nedaryciau, man savo nervu butu gaila, zinau kaip eiciau dar pora valandu prie testo vis ir pries langa ji kraipyciau bandydama iziureti, ar tikrai tikrai niekas nesviecia. Kazkaip man ramiau testo nedaryti, nei daryti ji taip anksti lotuliukas.gif
Atsakyti
Panos nu as tai ziopla fool.gif isivaizduokit ovitreli turejau susileist 6.20 o susileidau 20.50 mega_shok.gif pavelavau 14.30 h nu esu lebeda
Vakar vakare pasiziurejau kada leistis, tai supratau, kad rytoj ryte, parejus is darbo galvoju paanalizuosiu ta gradika o gi ziuriu 19 diena 6.20 gerai kad dar nelaukiau iki 20-tos d. ryto fool.gif negaliu kaip pykstu ant saves mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(ANGE-LIUXXX @ 2011 09 19, 21:41)
Panos nu as tai ziopla  fool.gif isivaizduokit ovitreli turejau susileist 6.20 o susileidau 20.50  mega_shok.gif pavelavau 14.30 h nu esu lebeda
Vakar vakare pasiziurejau kada leistis, tai supratau, kad rytoj ryte, parejus is darbo galvoju paanalizuosiu ta gradika o gi ziuriu 19 diena 6.20 gerai kad dar nelaukiau iki 20-tos d. ryto  fool.gif negaliu kaip pykstu ant saves  mega_shok.gif


Man rodos, geriau paveluoti susileisti Ovitreli, nei po jo susileidimo paveluoti pasidaryti IUI. Zodziu nesinervink, nepakeisi nieko juk. Nebent su gyd. susitartum truputi veliau IUI daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurmarta @ 2011 09 19, 21:37)
panos,ar verta man daryt penktadieni testa? g.gif bus 11 DPI...BAIGIU nupust biggrin.gif

Na as irgi dar neskubeciau daryt testuku, dar palauk kol ovitrelis pilnai pasisalins rolleyes.gif
Atsakyti
Viskas, prisigeriau savo metu arbatos ir vyniojuosi i lova miegoti. Ramios nakties visoms 4u.gif
Atsakyti
As irgi galvojau, kad ryte reiks pasikambink ir paklaus ar cia reikia keisti kanors ar ne g.gif

Kiek cia musu prisijungusiu bigsmile.gif visos su Maidenana vyna ar ka kita gurksnoja gathering.gif alc.gif group.gif

LABOS NAKTIES MERGAITES friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ANGE-LIUXXX: 19 rugsėjo 2011 - 20:56
QUOTE(Rudde @ 2011 09 19, 22:34)
Zinok kad ir kaip stipriai save nuteikiau, kad si cikla busiu nusiteikus tik teigiamai, ale vis tiek objektyviai mastant kazkokie ciudai darosi - papai net nepadideje, pirma karta gyvenime per stimuliacija taip  blink.gif  O dar BT siandien kaip sove zemyn. Bet ok, as vis tiek pozityviai nusiteikus ir laukiu sestadienio, viskas aisku tada bus  biggrin.gif


Suprantu, kad tikejimas blesta. Bet reiketu tiketi. Cia taikau ir sau.
Man dar nedaug dienu teprabego. Bet lb bijau NT dienos. Jei pamatysiu I zinau, kad pradesiu drebeti. Pulsiu i nevilti. Julab, kad su pirmu pastojau per 1IUI. Vadinasi pastoti ir isnesioti galiu. Nors garsei sakau "matyt, kad nepavyko", bet sirdyje "O GAL" smile.gif

Kaip man ginekologe po IUI pasake. "svarbiausia nusiteikimas. tai lemia iki 90% sekmes. Aisku jei IUI darytume be spermos tai nusiteikimas nepadetu" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2011 09 19, 20:15)
Aciu, Aciu, Kaciuk. As jau 100 kartu pati sau isaiskinau apie hcg skaicius ir kritima. Paklausiu pas S kur ta kresejima tiria. Gal pas ja klinikoje galima pasidaryti.. Zodizu.. Nu ka gi, nusipelniau vyno. Kazkur saldytuve turetu voliotis Chardonney butelis, man atrodo. Saltas, baltas, rasojancioje taureje...



Visur daro, aš paprastoj klinikoj dariau.
Prie jūsų jungiuosi su kmynų arbata, šį kartą atėjonenormalios mėmės, net prisigalvojau,kad kabinosi, šeštadienį šventėm dukrytės gimtadienį, naktį atėjo taip,kaip turbūt jau nebuvo nežinau,kiek metų, su tokiais skausmais, vėmiau, viduriavau, griuvau,keturiom ėjau vaistų, kraujo kaip iš paskersto paršo (nors neteko matyti, įsivaizduoju, kad daug būna), o dar išgėriau šiek tiek, dūra, suveikė taip, kad geriau nereikia, koridoriuj taip išsiblioviau draugei ant peties, pati net nebeatsimenu jau visko, kažkokia nesąmonė, hormonų audros, nežinau, iš viso, šonus kažko skauda, papus skauda, nors jau 3 diena, skrandžiui šakės, geriu tik arbatą, buvau tokia nenormali,kad net testą pasidariau, taip kruajuodama, nu galvoju, nu gal ten kažkas kito (nusišneku, suprantu). Kitą savaitę važiuojam tyrimams į tą kliniką, kur tau sakiau. Noriu nors kokio atsakymo. Manau, ir tu. Laikykis. Skanaus vyno 4u.gif
Atsakyti