Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto netoleravimo testas

as ryt einu kaune daryt maisto netoliaravimo terta bet ne krauju o akupunkturiniu budu...ziuresimka turesim kaina 170
bet paskaicius jusu komentarus tai kazkaip noras dingo...bet eisiu g.gif
Atsakyti
KOKIE REZULTATAI g.gif
Atsakyti
darysiuosi as ta netoleravimo testa ir kazkaip netikiu tais jusu komentarais kai kuriu,nes pasiskaitytkit ir paklausinekit tu zmoniu kuriems padejo .iveike ligas.kalbu netik apie svori...man svarbiausia ligos kad dingtu mokesiu 1100lt ir nebijau noriu laikytis visko jau dabar pradesiu maziau kai kuriu dalyku valgyti,o kai kuriu is pirsto ziuriu lauztos kalbos ...juokinga rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Irdange @ 2008 07 11, 20:21)
darysiuosi as ta netoleravimo testa ir kazkaip netikiu tais jusu komentarais kai kuriu,nes  pasiskaitytkit ir paklausinekit tu zmoniu kuriems padejo .iveike ligas.kalbu netik apie svori...man svarbiausia ligos kad dingtu mokesiu 1100lt ir nebijau noriu laikytis visko jau dabar pradesiu maziau kai kuriu dalyku valgyti,o kai kuriu is pirsto ziuriu lauztos kalbos ...juokinga  rolleyes.gif


As tai tau linkiu stiprybes ir valios,maziau klausyk kitu,pabandysi ir zinosi 4u.gif

Man patiko,buvo naudinga,ir grisiu i vezes po gimdymo ax.gif tikiuosi nepritruksiu valios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tryliktoji @ 2008 07 14, 10:38)

Vis gi, gal verta registruotis pas pacia tulcina  ax.gif  tuo paciu uzduosiu jai kelis klausimus, kurie jus visas cia neramina  biggrin.gif po testo-parasysiu  4u.gif


Gal jau yra kokių naujienų?
Atsakyti
Bent jau aš galiu pasakyti - MNT darymas tolygus pinigų metimui balon.
blink.gif
Ir dar pažįstu apie 10-15 žmonių, kurie galvoja lygiai taip pat.
Darykitės, jei pinigėliai spaudžia kišenę.
Jei neturite valios pačios mesti svorį - joks MNT nepadės, nes valios reikės labai daug tongue.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites ax.gif As cia pirma karta. Nuomoniu prisiskaiciau... baisu... Ir vis tiek nutariau pasidaryti maisto netoleravimo testa. mane kamuoja veido odos problemos. Jeigu ir i bala pinigeliai bus ismesti, tai bent jau busiu pabandziusi g.gif problema iveikti.
Atsakyti
as gal ir nelabai i tema smile.gif ,bet man ta Tulcina(tikiuosi gerai parasiau pavarde) labai jau kazkokia nemaloni asmenybe,ir pati nelieknuole biggrin.gif
Atsakyti
Atsisakykit balto maisto : cukraus, miltu, pieno. Po pusmecio Jus patapsite grazuole undine liekna talija, skaiscia oda, zvilganciais plaukais thumbup.gif dabar man duokit 1000 lt uz patarima lotuliukas.gif
Atsakyti
pilnai sutinku drinks_cheers.gif As nesuprantu, kaip gali akivaizdziai aptukes zmogus siulyti sprendima (t.y. MNT) SULIEKNEJIMUI lotuliukas.gif Tiesiog paradoksas smile.gif

Dariausi as ta testa kazkada, niekam nepatariu, jei kam idomu, klauskit kol dar nespejote pasidaryti, gal tai pades apsisprest.

QUOTE(egi @ 2009 02 04, 10:46)
as gal ir nelabai i tema smile.gif ,bet man ta Tulcina(tikiuosi gerai parasiau pavarde) labai jau kazkokia nemaloni asmenybe,ir pati nelieknuole biggrin.gif

Atsakyti
Merginos, nepasimaukit ant pigių triukų. Žvaigždėm visom tam centre testus atlieka nemokamai, kad reklamą darytų.
Jeigu jūs tuo įtikėsit, jums tai tikrai nepakenks, o tikriausiai ir padės. bet lygiai taip pat jūs galit įtikėti ir tuo, kad pasveiksit gerdami vandenį. čia gi juk viskas per pasąmonę wink.gif

Nei pati centro savininkė turi idealią figūrą, nei jos šeimos nariai turi idealią odą. Nekalbėčiau taip, jei tikrai nežinočiau. Viskas tik geras smegenų plovimas.
Nebūkit naivios smile.gif Su savo problemom susitvarkyti galit ir pačios. Tik įsiklausykit į savo organizmą.
Atsakyti
nu nezinau ir as dabar, jau buvau sumasciusi darytis ta testa, bet atsiliepimai apie ji TIK BLOGI schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti