Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai, filmai, filmai

QUOTE(Ducky @ 2011 11 07, 17:21)
The life of David Gale - apie vyrą ,kuris Amerikoje buvo nuteistas mirties bausme, nors pats kovojo kad ją panaikintų. Toks gana netradiciškas siužetas. Labiausiai galas patiko - tikrai nesitikėjau, kad jis pats ir buvo žudikas  blink.gif

nereiketu pranesti kas buvo gale, nes dabar tie, kas sio filmo dar nemate jau tikesis, nes jus busit isdavus, kas ivyko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2011 11 07, 19:21)
The life of David Gale - apie vyrą ,kuris Amerikoje buvo nuteistas mirties bausme, nors pats kovojo kad ją panaikintų. Toks gana netradiciškas siužetas. Labiausiai galas patiko - tikrai nesitikėjau, kad jis pats ir buvo žudikas  blink.gif

negi manot, kad visi ji mate?
o jei nores ziureti - dabar bus idomu?

puikus sitas. beje, su Spacey visi filmai, kiek teko matyt - geri arba labai geri
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2011 11 07, 17:21)
The life of David Gale - apie vyrą ,kuris Amerikoje buvo nuteistas mirties bausme, nors pats kovojo kad ją panaikintų. Toks gana netradiciškas siužetas. Labiausiai galas patiko - tikrai nesitikėjau, kad jis pats ir buvo žudikas  blink.gif

labai gerai jau susikaite, vaje vaje, daba tikrai ziuresiu. nu negaliu pakest
Atsakyti
QUOTE(Ducky @ 2011 11 07, 17:21)
The life of David Gale - apie vyrą ,kuris Amerikoje buvo nuteistas mirties bausme, nors pats kovojo kad ją panaikintų. Toks gana netradiciškas siužetas. Labiausiai galas patiko - tikrai nesitikėjau, kad jis pats ir buvo žudikas  blink.gif

Tikrai labai "Ačiū". Buvau nemačius, bet dabar kaip ir nelabai yra prasmės tą daryt... smile.gif
Atsakyti
Margin Call - apie finansų krizės. man labai patiko, o maniškis miegojo per jį biggrin.gif patiks mėgstantiem ekonomiką ir pan, Kevin Spacey ir Jeremy Irons bei mėgstantiem dialoginius filmus. kitiem turbūt bus nuobodoka.
Atsakyti
QUOTE(katilina @ 2011 10 30, 12:01)
Pagalvojau, kad tau galėtų patikti The good life (2007).


Pasigyriau, kad jau tuoj žiūrėsiu, nes įsirašius į sąrašą šį filmą. Paskui pasižiūriu kompiuteryje ir perverčiu visus savo DVD - nu neturiu blink.gif Bandžiau ieškotis ir torrent'uose ir linkomanijoj...neradau nei vieno patikimo failo verysad.gif

Pagaliau peržiūrėjau filmą The Ledge (2011) ir likau sužavėta. Pirmas dalykas, tai atkapsčiau, kad čia vaidino aktorius Charlie Hunnam, kurį dar filmo Abandon (2002) žiūrėjimo metu kažkodėl buvau įsimylėjusi. laugh.gif Pasirodė toks šarmingas personažas. Tik filme the Ledge žiauriai pasikeitęs ir tikrai ne į teigiamą pusę. Na bet nežiūrint į tai, savotiško žavesio, gal charizmos nepraradęs. Dabar apie filmą. Patiko siužetas, patiko ir tai, kad čia radau savo mėgiamą temą - žmogų, su psichologinėmis problemomis. Įtraukiantis, vietomis sukeliantis tikrą įtampą filmas. Gale filmo nubraukiau ir ašarą (tai man nutinka labai retai). Gal pats siužetas, tema gali pasirodyti naivi, negyvenimiška, bet man nesvarbu. Dėkoju už rekomendaciją. Kolkas tai dar vienas filmas, kurį žiūrėčiau dar kartą. Skiriu 10/10 thumbup.gif
Atsakyti
Sita,gal kas pasidalintu torrent.lt pakvietimu? ax.gif gavau bana doh.gif
Atsakyti
ups nepagalvojau doh.gif sorry 4u.gif
Atsakyti
Man dabar kažkaip nelabai kas žiūrisi, matyt smegenai perkaito biggrin.gif Vakar norėjau ko nors kvailo ir lengvo. kažko tokio, ko įprastomis sąlygomis net nežiūrėčiau. Išsirinkau Beastly. Tikėjausi, kad filmas bus kvailas, bet šitas tai jau tūpiznos viršūnė. Ne filmas, o kažkoks nevykusių bandymų sukurti kažką kratinys. Šitas briedas buvo toks "įdomus", kad jo metu ir pavalgiau, ir antakius susitvarkiau, ir manikiūrą pasidariau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 08, 17:57)
Šitas briedas buvo toks "įdomus", kad jo metu ir pavalgiau, ir antakius susitvarkiau, ir manikiūrą pasidariau biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Aš parsisiunčiau "šokoladą" (2000), tik gaila, kad angliškai viskas, bet ką darysi. Žiūrėsiu, kai laiko daugiau bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(_Night_ @ 2011 11 09, 00:54)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Aš parsisiunčiau "šokoladą" (2000), tik gaila, kad angliškai viskas, bet ką darysi. Žiūrėsiu, kai laiko daugiau bus rolleyes.gif

Eik jau, Šokoladas tai superinis filmas, lyginant su tuo mano žiūrėtu briedu biggrin.gif
Pamenu kaip man patiko Šokolado knyga, taip nepatiko filmas, kuris, pats iš savęs nėra labai jau blogas, bet ir neblizga
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 11 09, 10:23)
Pamenu kaip man patiko Šokolado knyga, taip nepatiko filmas, kuris, pats iš savęs nėra labai jau blogas, bet ir neblizga

Rimtai? g.gif Nes nors filmas ir neblogas, knygos kazkaip nelabai traukia imti. Ale bibliotekoj vis akis bado. Kiba reiks griebt..
Atsakyti