Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai, filmai, filmai

QUOTE(katilina @ 2011 09 13, 21:28)
O kas sako, kad negali?
Beje, mūsų nuomonės dažnai netgi labai sutampa, ne tik kardinaliai skiriasi.  smile.gif
biggrin.gif

Gali būti, man labiausiai tie nuomonių išsiskyrimai užsifiksavo, ypač apie Alleną ir ar tik ne tu kažkada gynei Tomą Cruzą, kai išvadinau jį niekalu? 4u.gif
Dažnai atsimenu forumiečių diskusijas ar filmų rekomendacijas, tačiau neatsimenu kas taip sakė ar kas rekomendavo, todėl gal kažko ir neatsimenu blush2.gif

Beje, paskelbiau naują konkursą ir kviečiu laimėti du bilietus į "Bangų medžiotoją" mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 13 rugsėjo 2011 - 19:53
QUOTE(Marinas.rozz @ 2011 09 13, 10:45)
Kito tokio šlamšto kaip Hall Pass dar gerai paieškoti reikia.

nu va as ka tk paziurejau Hall Pass. dar pradzioj linksma buvo, nors ir lengva. o paskui jau visiskas sss prasidejo.
Papildyta:
man viena is geresniu komediju Burn After Reading (2008). bet tikrai ne visiems. dar su komedijom yra toks reikalas, kad juokingumas priklauso nuo nusiteikimo. jei sedi toks suruges ir jei dar mintys kitur, tai ir nesijuoksi. ar kartais per daug lauki tu juokingu scenu ir tas laukimas padaro jas nejuokingas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 09 13, 20:51)
Gali būti, man labiausiai tie nuomonių išsiskyrimai užsifiksavo, ypač apie Alleną ir ar tik ne tu kažkada gynei Tomą Cruzą, kai išvadinau jį niekalu?  4u.gif

O taip, tikrai aš. Ir toliau abu ginsiu. tongue.gif

The Boondock saints 2: the all saints day (2009). Kai po tiek daug metų išeina koks tęsinys, visada nemažai iš jo tikiuosi. Deja, šįkart mano viltys nepasiteisino. Be kelių juokingų ar kitaip įspūdingų scenų, nieko gero nepamačiau. Siužetas išvis prastas, aktoriai irgi ne itin sublizgėjo. O labiausiai nustebino vienas iš "šventųjų brolių". Iš pradžių net pagalvojau, kad kitas aktorius vaidina. Suprantu, žmonės sensta, bet jis atrodė taip, lyg būtų pasidaręs netikusį veido tempimą, prisišvirkštęs botokso ir dar gėręs be perstojo kokį mėnesį- maždaug toks vaizdas man susidarė. O buvo gražus vyras. ax.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katilina: 13 rugsėjo 2011 - 20:15
Zeitgeist (2007) - dokumentinis filmas, bandantis irodyti kelias samokslo teorijas (IMDB). Gal jau daug kas mate. As kazko tik dabar. Per daug nieko naujo, kai kas girdeta, kai kuo galima abejoti ir paciam ta tiesa susigalvoti, bet yra ir dalyku, kurie privercia pamastyt. Na, tikiuos antra dalis bus stipresne.
Atsakyti
The Girl in the Café - ir patiko, ir nelabai:) drama is pradziu rodesi apie vyro-moters pazinti ir draugyste, bet greitai tapo politine drama. Kazkaip keistas amziaus skirtumas parinktas tarp veikeju. o siaip gan idomiai susiziurejo, politika nebuvo nuobodi - rutuliojama tema skaudi ir svarbi. nors ir nelabai itikinamai pateiktas sprendimo budas:) visa laika erzino vyro neurotiskumas - nezinau kazkaip ar praklausiau, jei cia tikrais faktais paremtas filmas, tai vargsas tas zmogelis, neapsisprendes, abejojantis, neurotiskas, bet jei neparemta fatais, tai man neaisku, kodel butent toks vyro tipazas parinktas. o siaip tikrai neblogas filmas, nors nepalieka jausmas, kad kazko truksta... smile.gif
Atsakyti
Na pagliau pažiūrėjau "Crazy, Stupid Love (2011)". Komedija nebloga, buvo tikrai kur pasijuokti. Lengvai savaitgalį susižiūrėjo. Net nežinau, ką bepridurti. Laukiau šios komedijos tik dėl Ryan Gosling wub.gif Čia jis kaip tik labai šarmingas, o jau kūnas. swoon.gif Žodžiu super. Žadu geros kokybės parsisiųsti ir dar kartą peržiūrėti su LT titrais.

Dar peržiūrėjau "Something Borrowed (2011)". Turėtų patikti romantinių filmų mėgėjoms. Iškart buvo aišku, kokia bus pabaiga, nors....nesitikėjau Darsės tokio likimo vingio biggrin.gif Kažkaip keistai ten viskas gavosi.

Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2011 09 13, 21:12)
nu va as ka tk paziurejau Hall Pass. dar pradzioj linksma buvo, nors ir lengva. o paskui jau visiskas sss prasidejo.
Papildyta:
man viena is geresniu komediju Burn After Reading (2008). bet tikrai ne visiems. dar su komedijom yra toks reikalas, kad juokingumas priklauso nuo nusiteikimo. jei sedi toks suruges ir jei dar mintys kitur, tai ir nesijuoksi. ar kartais per daug lauki tu juokingu scenu ir tas laukimas padaro jas nejuokingas smile.gif

drinks_cheers.gif šitas geras, tik jumoras reikalauja pakankamai aukšto intelekto, todėl didžiuma lieka nesupratę.
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2011 09 13, 21:12)
man viena is geresniu komediju Burn After Reading (2008).

man irgi sita patiko. biggrin.gif
Dar is tu naujuju "juoduju" visai geros The ladykillers ir Keeping mum smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masako: 14 rugsėjo 2011 - 18:36
S. Daldry "The hours" (2002). Labai sunku kalbėti, nes labai patiko. Neišsenkantis viltimi, vienatve, savojo "aš" paieškomis filmas. Apie moteris. Ir dar tokios Kidman nesu mačiusi... Šiaip nelabai ją mėgstu, bet čia ji mane tiesiog apstulbino. Labai geras vaidmuo. Ir visas filmas. Nebijau pasikartoti, kad sužavėjo. Pabaigoje ir ašarą išspaudžiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bellete @ 2011 09 12, 20:48)
O Guzaarish yra lietuvių kalba? (arba rusų, nes man anglų nelabai dar pavyks...)
Sudomino.

Aš žiūrėjau rusų kalba iš čia:
http://www.filmai.in...arish-2010.html 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2011 09 14, 19:18)
drinks_cheers.gif šitas geras, tik jumoras reikalauja pakankamai aukšto intelekto, todėl didžiuma lieka nesupratę.

pasijauciau gerai biggrin.gif ka jau cia neigt biggrin.gif

Siaip kas supranta rusiskai as rekomenduociau Grishkovec. Labiausiai jo Kak ja sjel sobaku. Nei kinas ten, nei teatras. Monologas. Ir juokingas, ir graudus. Apie paprastus dalykus, kuriuos kartais uzmirstam ar negalvojam. Nu man labai.
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2011 09 14, 20:38)
pasijauciau gerai biggrin.gif ka jau cia neigt biggrin.gif

Siaip kas supranta rusiskai as rekomenduociau Grishkovec. Labiausiai jo Kak ja sjel sobaku. Nei kinas ten, nei teatras. Monologas. Ir juokingas, ir graudus. Apie paprastus dalykus, kuriuos kartais uzmirstam ar negalvojam. Nu man labai.

tai čia ir buvo komplimentas mirksiukas.gif

aš vakar pažiūrėjau Something Borrowed, visai nieko romantinė komedija, iš esmės ta blondinė, kaip ten ji? idealiai tinkama tokio tipo filmams (kažin ar yra bent vienas ne tokio tipo filmas su ja biggrin.gif ?), tik didžiausias sielos skausmas mane ištiko filmo pabaigoje, kai paaiškėjo, kad kaip tik šiuo metu skaitau pagal knygą, pagal kurią ir buvo šis filmas pastatytas...tik tiek, kad jis prasidėjo atvirkštine tvarka nei knyga...tai dabar knygą teks mest laukt verysad.gif
Atsakyti