Įkraunama...
Įkraunama...

Tobulos sielos sūnelis, saugo mus danguje...

nera zodziu... verkiu... stipriai apkabinu...
Atsakyti
Šianankt jį bučiavau. Pajutau tai ko maniau jau niekada nepajusiu, jo odą, kvapą. Jos švelnumą ir šiltumą. Pirmą kartą, po šitiekos naktų, vėl laikiau jį savo glėbyje... Pabudau laiminga, besišypsanti. Jis manęs nepamiršo, atėjo iš Ten su manimi pabūti... Mano išsvajotasis, mano išmylėtasis atejo šianankt su manim pabūti...
Atsakyti
stiprybes, sirdi taip suskaudo...pazistamas jausmas, balandzio menesi teko daryt isvalyma, nes sunkiai sirgau ir teko gert stiprius hormoninius vaistus, gydytojai nepaliko jokios vilties...jauciausi palaidojusi puse saves..siom dienom vis svarstau kaip butu buve jei viskas butu gerai, sirdis plysta, liko ziauri tustuma...jauciu kad butu buvus mergyte tecio akimis...uzdegu zvakele vis baznycioj, tuscia is be galo liudna, spaudzia sirdi baisi rauda, kazkoks neapsakomas skausmas...buvau pas kuniga Doveika, jis padrasino jog turiu apsauga is dangaus.kartais vakarais ziuriu ten ir atsiprasau kad pakvieciau gyvybe ir nesugebejau issaugoti... verysad.gif stiprybes jum mamytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 11 11, 16:59)
Šianankt jį bučiavau. Pajutau tai ko maniau jau niekada nepajusiu, jo odą, kvapą. Jos švelnumą ir šiltumą. Pirmą kartą, po šitiekos naktų, vėl laikiau jį savo glėbyje... Pabudau laiminga, besišypsanti. Jis manęs nepamiršo, atėjo iš Ten su manimi pabūti... Mano išsvajotasis, mano išmylėtasis atejo šianankt su manim pabūti...


Sakoma, kad žmogus gyvas tol, kol bent viena gyva būtybė ji atsimena. Tokiu atveju, jūsų vaikelis bus gyvas bent jau jums visą likusį gyvenimą. Sapnai - nuostabiausia dovana po netekties, jie suteikia, nors ir retai tą skonį, kuriuo netenki amžiams budrumo būsenoj. Atleiskit, kad nežinau žodžių, kurie bent kiek palengvintų jūsų skausmą, pasimelsiu ir paprašysiu Aukščiausiojo, kad kuo greičiau užgydytų jūsų žaizdą. Pasimelsiu ir už jūsų Angeliuką... Tik labai stiprūs žmonės galėtų tai ištverti, reiškia Dievas jumis tiki, Stiprybės dar ir dar kartą ...
Atsakyti
Stiprybės, ramybės ir vilties žiburėlio širdyje... Auginu dukryte ir buna dienu, kai kojos linksta is nuovargio, kai viskas atrodo pilka ir baisiai sunku. Kokia as silpna, vienok...
O Jūsų angelėlis visada bus su Jumis. Jei jis atvėre Jūsų širdis norui turėti ir mylėti daugiau vaikų, koks stebuklingas jo buvimas! Netikiu ir netikėsiu, kad žmogus gyvas tik kol plaka jo širdis. Jūs būtinai susitiksit. O kol kas manau, kad sūnutis visa širdim trokšta, kad būtumėt laimingi ir šypsosi Jus matydamas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rayondes: 21 lapkričio 2011 - 11:10
user posted image
Atsakyti
...O, kūdikėli,
mano džiaugsme, mano ašarėle!..
Aš mintimis glaudžiu tave prie liūdinčios širdies
ir gyvenu viltim -
mes susitiksim amžinybės žydinčioje pievoj,
kur angelas atneš tave ant mylinčių sparnų
ir sveiką, linksmą man tave paduos. Išties...
...aš gyvenu viltim anų - mums palaimingų, amžinų dienų...

user posted image

Mano angelėlis...
Atsakyti
Nesusilaikiau... asaros kaip pupos rieda....

STIPRYBES JUMS!!!

Kalbu maldele uz Jusu ANGELIUKA!!!
Atsakyti
Stiprybės console.gif
Atsakyti
Labuka... Labai liudna kad taip nutinka... verysad.gif . Juraciuke, paziurek filma - "Gyvenimo medis", ten apie mama isgyvenancia vaiko mirti, apie to skausmo prasme, apie tai kaip ji istvere.. Apie tai koks to vaikelio gyvenimo tikslas...
Atsakyti
QUOTE(Vytuke3 @ 2011 12 28, 14:46)
Labuka... Labai liudna kad taip nutinka...  verysad.gif . Juraciuke, paziurek filma - "Gyvenimo medis", ten apie mama isgyvenancia vaiko mirti, apie to skausmo prasme, apie tai kaip ji istvere.. Apie tai koks to vaikelio gyvenimo tikslas...


Aciu Vytuke3, maciau sita filma. Tiesa sakant pirmom savaitem nieko kito ir neveikiau kaip ziurejau filmus panasia tematika, skaiciau knygas ir ieskojau info nete... Ir dabar tai darau, tik jau reciau. Kazkiek padeda, bent jau protu susivokti, tik va sirdies tai neitikina verysad.gif Vienintelis kas padeda, tai sapnai. Kai ji sapnuoju... O sapnai buna nepaprastai ryskus ir tikroviski... Tik jie suteikia vilties kada nors vel buti laimingai, atrodo taip mano sunelis nori parodyti, kad jam viskas gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Juraciukee @ 2011 09 10, 17:42)
Raigardukas gimė sveikas...

Juraciukee, kaip gražiai aprašei wub.gif savo skaudžią istoriją... o citata... auksiniai žodžiai, vertingos mintys drinks_cheers.gif ...
Man labai artimas ir priimtinas Tavo požiūris 4u.gif ... būtent toks, su kokiu, aš galvojau, einu per savo gyvenimo skaudųjį etapą... ir tai padeda... padeda LABAI. Ačiū TAU, kad gebi taip pozityviai pažiūrėti į tokią, atrodytų, ypatingai skaudžią situaciją... ačiū, kad randi gėrio, meilės, šilumos 4u.gif ...

QUOTE(Juraciukee @ 2011 12 28, 17:49)
...Kazkiek padeda, bent jau protu susivokti, tik va sirdies tai neitikina  verysad.gif Vienintelis kas padeda, tai sapnai. Kai ji sapnuoju... O sapnai buna nepaprastai ryskus ir tikroviski... Tik jie suteikia vilties kada nors vel buti laimingai, atrodo taip mano sunelis nori parodyti, kad jam viskas gerai  wub.gif

Truputėlį reikia laiko... pirmi metai sunkiausi console.gif, vėliau... žiūrėsi į savo Angelo nuotraukas ir šypsosies... nebereikės verkti... tiesiog nebesinorės...
O sapnai wub.gif wub.gif ... kažkas nepakartojamo ir neįkainojamo... suprantu Tavo jausmą, man tai taip pažįstama ir sava wub.gif ... mane Rūta aplanko tada, kada Jos labiausiai ir trūksta... kai sergu ar blogai jaučiuosi, kai tiesiog Jos pasiilgstu, kai Ji man kažką nori pasakyti, jog jausčiausi ramiau... ir tai yra tiesa... aš visada po sapno jaučiuosi ypatingai gerai, primenu sau, kokia esu laiminga wub.gif bigsmile.gif
Sėkmės, mieloji 4u.gif...
Atsakyti