Įkraunama...
Įkraunama...

''RYANAIR''

QUOTE(Jofky @ 2012 01 01, 13:16)
Girdėjau kad Ryanair nespauzdina vietų lėktuve, tai ką teks skubėti ir grūstis kaip tarybiniame viešajame transporte?  g.gif  Kas pirmesnis- tas gudresnis, man kažkaip keista  biggrin.gif  Prieš kiek laiko iki skrydžio reik registruotis?  4u.gif



kam grūstis - nusiperkat pirmenybinį bilietą 4u.gif nebent visi keleiviai tokį nusipirktų - va tada jau teks grūstis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 01 01, 14:16)
Girdėjau kad Ryanair nespauzdina vietų lėktuve, tai ką teks skubėti ir grūstis kaip tarybiniame viešajame transporte?  g.gif  Kas pirmesnis- tas gudresnis, man kažkaip keista  biggrin.gif  Prieš kiek laiko iki skrydžio reik registruotis?  4u.gif


Kai kuriems skrydžiams jau galima išsipirkti norimas vietas lėktuve už papildomą mokestį. Teisa, tos vietos kiek pastebėjau, yra pirmose eilėse...
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2012 01 01, 22:43)
kam grūstis - nusiperkat pirmenybinį bilietą  4u.gif  nebent visi keleiviai tokį nusipirktų - va tada jau teks grūstis  g.gif


Jeigu norėčiau patogumų rinkčiausi kitą aviakompaniją, dabar man aktualu kuo pigiau ir sužinoti ko tikėtis ax.gif
Atsakyti
Pirma kart pirkau per raynar , atrodo pavyko nupirkt , bet kad nuskaiciuotu pinigus nematau ir negaunu jokio patvirtinimo i emaila . Tai kaip suzinot ar nupirkau , ar dar jie gali atsaukt rezervacija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egle2003 @ 2012 01 01, 23:14)
Pirma kart pirkau per raynar , atrodo pavyko nupirkt , bet kad nuskaiciuotu pinigus nematau  ir negaunu jokio patvirtinimo i emaila . Tai kaip suzinot ar nupirkau , ar dar jie gali atsaukt rezervacija doh.gif

o tai pinigai kortelej rezervuoti? ar gavot emeila su rezervacijos kodu?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 01 02, 01:10)
o tai pinigai kortelej rezervuoti? ar gavot emeila su rezervacijos kodu?


pinigai nerezervuoti , i emaila nieko negavau , tik kai pirkau ismete rezervacijos koda kuri galima atsispausdinti , ir status : not confirmed. Ar man dar laukti atsakymo ar cia skaitos nenupirkau , noriu kuo greiciau nusipirkti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egle2003 @ 2012 01 02, 10:49)
pinigai nerezervuoti , i emaila nieko negavau , tik kai pirkau ismete rezervacijos koda kuri galima atsispausdinti  , ir status : not confirmed.  Ar man dar laukti atsakymo ar cia skaitos nenupirkau , noriu kuo greiciau nusipirkti blush2.gif


tada bilietai neužsakyti.
Atsakyti
QUOTE(egle2003 @ 2012 01 02, 09:49)
pinigai nerezervuoti , i emaila nieko negavau , tik kai pirkau ismete rezervacijos koda kuri galima atsispausdinti  , ir status : not confirmed.  Ar man dar laukti atsakymo ar cia skaitos nenupirkau , noriu kuo greiciau nusipirkti blush2.gif


not confirmed - ne patvirtinta
Kai pirkau pinigai iškarto buvo rezervuoti kortelėje ir po to atėjo į paštą viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2012 01 02, 10:00)
not confirmed - ne patvirtinta
Kai pirkau pinigai iškarto buvo rezervuoti kortelėje ir po to atėjo į paštą viskas  4u.gif


dekui , bandysim dar karta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egle2003 @ 2012 01 02, 10:01)
dekui , bandysim dar karta smile.gif

Prieš perkant dar verta pasitikrinti:
Ryanair/Manage my booking/View itinerary
jei jau ten nerodys- reiškia nenusipirkot
Šiaip jau tikrasis pirkimo patvirtinimas - laiškas, todėl emailą reikia suvest ypač atsakingai
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti