Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-16

QUOTE(rugiagele26 @ 2011 10 24, 15:34)
As isvis kepciau koki keksa... nes man biskvitas su uogiene.... tai skamba tas pats kas batonas su uogiene  blush2.gif


Rimtai ax.gif ... Gal turite pasiulyma koki kokiam skaniam keksui ax.gif ? , bet be jokiu grietiniu ir sviestu,margarinu.. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cool Mama: 24 spalio 2011 - 15:42
QUOTE(Cool Mama @ 2011 10 24, 16:31)
Rimtai  ax.gif ... Gal turite pasiulyma koki kokiam skaniam keksui ax.gif ? , bet be jokiu grietiniu ir sviestu,margarinu..  Aciu 4u.gif

pyragu temoje yra pyragas ''zebras''. realiai jis toks gan paprastas,bet musu seimai jis pats paciausias.o isvaizda vaikams turetu buti idomi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 10 24, 17:06)
pyragu temoje yra pyragas ''zebras''. realiai jis toks gan paprastas,bet musu seimai jis pats paciausias.o isvaizda vaikams turetu buti idomi  smile.gif


As db keksu temoje landzioju, tai irgi akys uzkliuna vis uz zebriuku, bet kadangi pati nebandziusi, tai bijau rizikuot.. Tad aciu iz nuomone 4u.gif ,manau tikrai prie zebro ir pasiliksiu, tik reik pasiziuret ar neieina pieno produktai.. smile.gif .. Idomu o jeigu sviesta pakeisciau aliejumi, ar vis dar gautusi normalus keksas..
Beje pyragas bus gan aukstas, prasymas padaryt - vaiduokliuka.. Tad as galvoju sudet 2 ar 3 keksus, dar juos pjausu sluoksniais irgi, pertepsiu uogiene, tada apipjaustysiu, virsu aptepsiu abrikosu glazura, ir uzdesiu balta pastiliaza... Tipo vaiduokliukas.. Akis ipjaustysiu, sypsenele..

Stai toki bandysiu daryt.. http://www.lindyscak...n-cake-gallery/ pacioje puslapio apacioje...
Patarkit ar mano darymo eiga teisinga... 4u.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
na, tokiu atveju jums reiketu keliu dydziu(apimciu) keksu(pyragu),juos tarpusavyje lipinsite kazkokia uogiene.iki cia lyg ir igyvendinama.bet... norint betkoki gamini padengti pastilazu,ji pirmiau reiktu aptepti,aplyginti su sviestiniu kremu.kitu atveju gaminys bus nelygus,celiulitinis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 10 24, 18:02)
na, tokiu atveju jums reiketu keliu dydziu(apimciu) keksu(pyragu),juos tarpusavyje lipinsite kazkokia uogiene.iki cia lyg ir igyvendinama.bet... norint betkoki gamini padengti pastilazu,ji pirmiau reiktu aptepti,aplyginti su sviestiniu kremu.kitu atveju gaminys bus nelygus,celiulitinis  smile.gif


aisku.. tai neiseis lygiai apdengti tuomet g.gif ... reikes tuomet visdelto daryt vegan sviestini kremuka unsure.gif

labai aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Taip jeigu rimčiau pagalvojus labai būtų įdomu naujus tortų receptus išbandyti, ypač tų visokių garsių firmų mirksiukas.gif (bet jaučiu tai juoda komercinė paslaptis), pvz. Alkavos drakoniuko, Gulbinienės konkorėžio, dar kažkoks karališkas yra, ambasadorių...
Atsakyti
Mergaites susigundziau issikept Turtinga kavos torta.
Tik iskilo vienas kvailas klausimas blush2.gif
Ten yra duotas biskvito receptas ir yra parasyta, kad reik issikept du biskvitus ir juos perpjaut. Tai is tos vienos normos iseina du biskvitai ar reik maisyt dviguba norma? blush2.gif Nes as galvoju kept 4 plonus biskvitukus, nes graziai perpjaut man nesiseka doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vivir: 25 spalio 2011 - 11:05
QUOTE(Griaustinė @ 2011 10 25, 10:56)
Taip jeigu rimčiau pagalvojus labai būtų įdomu naujus tortų receptus išbandyti, ypač tų visokių garsių firmų  mirksiukas.gif  (bet jaučiu tai juoda komercinė paslaptis), pvz. Alkavos drakoniuko, Gulbinienės konkorėžio, dar kažkoks karališkas yra, ambasadorių...

Manau jų komercinė paslaptis, tai visokiausi biskvitų ir kremų pusgaminiai miltukų pavidale
QUOTE(vivir @ 2011 10 25, 11:52)
Mergaites susigundziau issikept Turtinga kavos torta.
Tik iskilo vienas kvailas klausimas  blush2.gif
Ten yra duotas biskvito receptas ir yra parasyta, kad reik issikept du biskvitus ir juos perpjaut. Tai is tos vienos normos iseina du biskvitai ar reik maisyt dviguba norma? blush2.gif  Nes as galvoju kept 4 plonus biskvitukus, nes graziai perpjaut man nesiseka  doh.gif

Iš vienos normos išeina 1 biskvitas,reikia 2 normų
Atsakyti
QUOTE(Griaustinė @ 2011 10 25, 10:56)
Taip jeigu rimčiau pagalvojus labai būtų įdomu naujus tortų receptus išbandyti, ypač tų visokių garsių firmų  mirksiukas.gif  (bet jaučiu tai juoda komercinė paslaptis), pvz. Alkavos drakoniuko, Gulbinienės konkorėžio, dar kažkoks karališkas yra, ambasadorių...


ambasadoriu esu dariusi, gavosi thumbup.gif , visi gyre wub.gif
Atsakyti
Likta, labai aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(likta @ 2011 10 25, 12:53)
Manau jų komercinė paslaptis, tai visokiausi biskvitų ir kremų pusgaminiai miltukų pavidale

Iš vienos normos išeina 1 biskvitas,reikia 2 normų

o net nebuvo minčių blush2.gif aš esu tinginukė nekepu niekada po viena biskvitą. o ši galvojau reik kept 4 plonus, kadangi tingiu išsikepu viena ir susipjaustau, 4 nesigauna perpjaut bet 3 puikiai ir geras storis, o tai jei ta norma perpus perpjaut tai man jau daugoka biskvito
Atsakyti
Aš kepu 24 cm formoje, tai man pats tas, būtent šis biskvitas yra beprotiškai skanus ir labai trapus labai plonai supjaustyti man nepasiseka, su paprastu tai nėra problemų, supjaustau beveik permatomai, į 5- 6 dalis
Atsakyti