Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-16

QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2011 11 02, 18:31)
apie 3 arbatiniai sauksteliai. bet jei kepat rafaelo biskvita,tai as ten dedu 2a.s.(apie 10gr) ir to tikrai pakanka

aciū, reikes bandyti, tikiuosi si karta pavyks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 11 02, 15:36)
jau praradau vilti biskvita normalu iskept, niekas nesigauna  schmoll.gif

tai biskvitinis pyragas su obuoliais, jei nedėsi obuolių - bus paprastas biskvitas. Gal padės.
http://www.youtube.c...;feature=fvwrel
Atsakyti
O as radau kaip tiesiog daryt biskvita, ziuriu musu senbuvems tokie biskvitai iseina ir is 3 kiausiniu, bet as sita biskvita tikrai isbandysiu, bet desiu kaip ir recepte 6. Stai receptas viskas parodyta aiskiai http://www.youtube.c...h?v=vb_froM-V_U
Atsakyti
Nu darau aš taip, viskas ok, iškyla, nuostabus atrodo o ištraukus sukrenta nors tu ka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 11 03, 12:15)
Nu darau aš taip, viskas ok, iškyla, nuostabus atrodo o ištraukus sukrenta nors tu ka  doh.gif

vat mano tetai tas pats, o pas mane nesukrenta, o tiesiog nepakila normaliai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2011 11 02, 16:19)
atrodi viska gerai isplaku, bet nesamoke kokia tai iskiapa
schmoll.gif



O tai kaip ta nesamonė atrodo biggrin.gif . O tą nesamonę galima valgyt? biggrin.gif
QUOTE(Palme22 @ 2011 11 02, 16:34)
na nenuleisiu ranku, dar pabandysiu Rafaelo biskvita, ziuriu cia atskirai baltymu plakt nereikia, tik kaip suprantu pradzioje mikseriu galima o paskui kai supilam miltus reikai saukstu. bet kaip is apacios i virsiu maisyt?  g.gif
Papildyta:
ziurekit 15 gr kepimi milteliu tai kiek cia bus?  blush2.gif saukstelis


aš tai viską plaku mikseriu, nors turbūt miltų plakt mikseriu skaitosi, kad negalima, bet tai kad man puikiausiai gaunasi. Šitą biskvitą kepu daugeliui tortų, jis toks lengvas ir purus. ir be to labai nesudėtingas. Suplaku kiaušus su cukrum, pilu aliejų ir tada miltus.
Kepimo miltelių dedu 2 šaukštelius su tokiu vidutiniu kaupu.
Kepdama nedarinėju orkaitės. kai kepimas baigtas orkaitę po kelių minučių čiut čiut praveriu, tada po kelių minučių dar biškuti praveriu, kad nebūtų didelio temperatūrų skirtumo.
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 11 03, 10:15)
Nu darau aš taip, viskas ok, iškyla, nuostabus atrodo o ištraukus sukrenta nors tu ka  doh.gif


Kokio dydzio kiausinius naudojate? Gal per dideli. Pabandykit truputi daugiau miltu idet.
Atsakyti
Labai noriu patarimo 4u.gif noriu pabandyti issikepti Rafaelo torta , bet pirmam kartui ir puses normos. kaip tada man daryti biksvita, geriau du ar tris kiausinius naudoti. kiausiniai nedideli, sakyciau m dydzio..
is karto labai aciu uz patarimus aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Dange* @ 2011 11 04, 01:38)
Labai noriu patarimo  4u.gif  noriu pabandyti issikepti Rafaelo torta , bet pirmam kartui ir puses normos. kaip tada man daryti biksvita, geriau du ar tris kiausinius naudoti. kiausiniai nedideli, sakyciau m dydzio..
is karto labai aciu uz patarimus  aciuks.gif  aciuks.gif

nu paprasta matematika: visus ingridientus dalini iš 5 - suskaičiuoji, kiek 1 kiaušiniui ko reikia dėti, o tada žiūri - nori iš 2 kiaušinių - daugini iš 2, nori iš 3 kiaušinių - daugini iš 3. Juk jei didesnį nori, tai visą normą didini proporcingai?
Atsakyti
Gal kuri galėtų pasidalinti mintimis, kokio svorio reikėtų gimtadienio torto ar tortų 20- imčiai žmonių kompanijai? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Nežinau ar teisingai skaičiuoju, bet 17-20 žmonių kompanijai aš darau apie 3-3,5 kg tortą. Vėl gi, priklauso ar saldumynų mėgėjai ar kokios moterėlės besilaikančios dietų švęs biggrin.gif Dar priklauso ir nuo torto rūšies.
Paskutiniai daryti tortai: 'Varškinis gaivumėlis" 3,200 kg - 17 žmonių ( apie 30 cm), trys aukštai apie 7 kg - 37 žmonės, žiūrėsiu pati kaip seksis jį sudoroti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(singaaa @ 2011 11 04, 11:05)
Gal kuri galėtų pasidalinti mintimis, kokio svorio reikėtų gimtadienio torto ar tortų 20- imčiai žmonių kompanijai? Ačiū 4u.gif

skaičuoji vienam asmeniui 150gr. iki 200gr. na dar rezervui rolleyes.gif
Atsakyti