Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Nusprendziau sukurti atskira tema. Siulau butinai cia uzsiregistruoti toms, kas jau dare sita procedura. Bet kokia informacija pagelbes mums, kurioms nepavyko, bet dar pavyks smile.gif Ikveps vilties isgirdus apie sekminga IVF pabaiga. Bus labai naudinga ir toms, kurioms visa tai gal dar tolimoje ateityje (geriau, kad jos tokios nebutu, aisku).

Dariau IVF siu metu pradzioje Bogdanskienes klinikoje. Nesekmingai. Planuoju rugpjucio menesi bandyti su uzsaldytais embrionais. Per artimiausias menesines eisiu pasidaryti FSH ir LH, po ju ziuresiu, ar neuzgyvenau kokio uzdegimo.

Atsakydama i VILTIS klausima kitoje temoje - blokada man dare Diferilinu, stimuliavo Puregonu. Manau, kad ziauriai perstimuliavo...

As tikiu, kad IVF padeda, taciau nebetikiu, kad tai atsitinka is 1 ar 2 karto. Vienintelis gasdinantis dalykas - finansai. Pirmasis bandymas pareikalavo tiek pinigu, kad ir iki siol dar pilnai neatsigaunam...Na, aisku, siek tiek neramu ir del sveikatos, gerai, jei pasiseks. O ka jei nepasiseks ir dar ligu uzgyvensiu...Bet tap jau nusprendziau - eiti iki pergalingos pabaigos, tai ka gi su manim daryti laugh.gif
Atsakyti
Jau apie tai rašiau, bet galiu pakartoti.
Daugiau nei prieš metus Vaisingumo klinikoj dariau IVF + intracitoplazminę spermatozoido injekavimo procedūrą (kai su mikropipete spermatozoidas įvedamas į kiaušialąstę). Vyro spermoje gyvavo vos keli nejudrūs spermatozoidai, todėl paprastas apvaisinimas mėgintuvėlyje vilčių teikė nedaug.
Šiaip apvaisinimo procedūra kainuoja 4500 lt, o mūsų atveju - 6000 lt. Žinoma, dar tiek pat kainavo vyro gydymas (bet nesėkmingas), mano stimuliacija Gonaliu ir kitais velniais, gydytojo konsultacijos ir visokie tyrimai prieš apvaisinimą.
Viskas klostėsi gerai, tik buvo nemaža hiperstimuliacija ( pagalvojus apie tą savijautą, dar dabar šiurpas nukrato). Trys judrūs spermatozoidai padarė savo darbą ir man įsodino tris besidalijančius embrionus. Užšaldyti nebuvo ką...
Neprigijo.
Priežastys nežinomos - tiesiog gamta motinėlė.
Verkiau, staugiau, kaip ir visos....
Dabar ilsimės.
Galvoju, kaip dar kartą tam pasiryžti.
Kaip vėl viską pradėti, puikiai suvokiant, kad gali nuplaukti ne tik paskutiniai/skolinti pinigėliai, bet ir sveikas protelis nesėkmės atveju......
Ilsimės. Nebėgu pirkti nėštumo testo, kai užsilaiko mėnesinės, nes stebuklais netikiu.
Ilsimės. Bet kada nors tikrai pasiryšim. Dar kartą......
Atsakyti
Jau keliose temose užsiminiau apie savo IVF, bet pasikartosiu.
Tai buvo prieš mėnesį Bogdanskienės klinikoje - nepavyko. Bet truputį iš pradžių. Visą stimuliavimą dariau pas Miežėnienę (kad būtų pigiau), o tik IVF pas Bogdanskienę.
Man blokadą darė kažkokiais vaistais (neprisimenu pavadinimo, o receptą pasiėmė vaistinė), kurie 28 d. veikia - vienkartinė injekcija į pilvą. Tik tada, kai baigėsi jų veikimas pradėjau kiekvieną dieną leistis Dipheriliną. Stimuliavo Puregonu, įvyko šiokia tokia hiperstimuliacija, paskutinę dieną Estradiolis buvo apie 9700, sakė, kad jei būtų virš 10000 jau net kiaušialąstės imti būtų pavojinga. Paėmė 13 kiaušialąsčių, abi gydytojos patenkintos, sperma l.gera. Kitą dieną sužinau, kad apsivaisino 3. Šokas. Kodėl???????Bogdanskienė mano, kad dėl blokados (Depo ar pan. blokatoriumi, kuris veikia 28 d., o ne Dipherilinu) kiaušialąstės buvo per daug užblokuotas, kad net prarado sugebėjimą apsivaisint......Tai va, įsodino 3, kurios neprigijo, 0 10 nuėjo šuniui ant uodegos mad.gif mad.gif mad.gif
Nežinau gal čia imuninio nesud. pasėkmė. Kaina 10000 Lt. mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti
skaitau ir kraupstu...
Galbūt kažko nežinau, labai nenorėčiau ką nors apšnekėti be reikalo, todėl iš anksto sakau, kad tai tik mano nuomonė ir visai galbūt neteisinga...
Jau daugiau kaip pusė metų skaitau viską, ką randu apie IVF, jau toks jausmas kartais, kad bet kuriam gydytojui galėčiau patarti, bet .............pirmą kartą girdžiu apie užblokuotas kiaušialąstes sad.gif Kiek aš žinau, kiaušialąsčių kokybei įtakos turi tik genetika ir skatinamieji vaistai, tavo atveju Puregonas. Tai pats naujausias, pats brangiausias ir laikoma pats geriausias stimuliatorius. Geriausias dėl to, kad rečiau pasitaiko hiperstimuliacija, auga šiek tiek mažiau, bet gerokai kokybiškesnės kiaušialąstės. Blokatoriai (Dekaptilas, Diferilinas) kaip tik viską pristabdo organizme, neauga net jokie folikulai, tai kaipgi jie gali tuos folikulus įtakoti...? Aišku, per IVF daug nenuspėjamų dalykų, bet iš 13 tik 3 - tai jau krūūūūūūūūūūta pagal mane. Dar suprasčiau, jei būtų besivystančių tik 3. Na tiek to, gal tikrai kažko nežinau...
Kas liečia estradiolį...Žinai, kiek jis buvo pas mane prieš punkciją? 16000........Aš pasirašytinai prašiau, kad man darytų punkciją, nes pasakė, kad priešingu atveju (jei dar lauksim estradiolio kritimo) kiaušialąstės bus blogos...Ir čia po to, kai vaistams jau buvau išleidusi 7000 Lt.....Manau, kad gydytoja mane gerokai perstimuliavo, nes 10 c.d. pas mane jau buvo pilnai subrendusių folikulų, paskuii juos augino ir toliau (reikėjo sulaukti 14 c.d.), paskui dar kelias dienas iš viso nieko nedarė, nes laukė kol kris estradiolis (kuris ir užkilo manau dėl perstimuliavimo)....
Na bet kokiu atveju išpuntavo 12 berods kiaušialąsčių, 10 iš jų apsivaisino, 4 embrionus (puikios kokybės) įsodino, 6 užšaldė.
Rezultatas 0. Be abejo, tai gal net per daug dažnas reiškinys per IVF.
Tačiau 0 spėjimų kodėl taip nutiko, 0 naujų tyrimų, 0 naujų idėjų, ką pakeisti schemoje...
Aš pati spėju, kad viena iš priežasčių (kurią gydytoja, beje, neigia) - didelis estradiolis. Sakoma, kad nedidelė hiperstimuliacija gerai implantacijai, tačiau šiek tiek padidėja persileidimo rizika. Tačiau kai labai smarkiai po embrionų įsodinimo skiriasi proporcija tarp estradiolio ir progesterono, tuomet dažniausiai būna 0. Progesterono man netikrino. Paskirta buvo Utrogestas po 6 tabletes vakare į makštį, kas mane irgi šiek tiek nustebino....Kiek suprantu, būtina palaikyti pastovų progesterono kiekį organizme....Mano kvaila galva, tuomet geriau vaistus vartoti kelis kartus per dieną...Tai manau įrodo ir kūno temperatūra, kylanti nuo progesterono. Ji pas mane judėdavo aiškia kreive, ryte būdavo pakilusi ir per visą dieną krisdavo iki sekančios progesterono dozės....
Dar vienas dalykas gimdos gleivinė - ji neturi būti per didelė. 10 c.d. ji pas mane jau buvo 12 mm, ji auga po 2 mm per dieną, galima pskaičiuoti, kokia ji buvo 15 c.d., t.y. įsodinimo momentu. Jei ji didesnė kaip 14 mm, jau skaitoma per didelė...Kai paklausiau gydytojos, kokia ji buvo, ji atsakė "ai, ir nepažiūrėjau.........."
Nenoriu kaltinti gydytojos, gal ji tikrai padarė viską, kas jos jėgose..., bet blyn jei visgi būta klaidų....kiek daug tai mums kainuoja, tiek finansine, tiek moraline prasme.
Sorry kad tiek daug, bet labai jau miela pasišnekučiuoti su tuo, kas tai perėjo ir supranta visą šitą medicininę pusę...
Atsakyti
Daiva, ką tik kalbėjau su Geromeda, tai sakė, kad to tyrimo jau pusė metų kaip nedaro iį nedarys. Pasiūlė kreiptis i Grybo gatvę arba ,,Biomedika" (Biomedicinos centras) ar pan. kažkur prie Saturno.
Dėl IVF, tai tikrai Bogdanskienė ir kita gydytoja, dirbanti pas ją, mano, kad neapsivaisinimui kiaušialąsčių įtakos turėjo tas (nežinau pav.) DEPO blokatorius, veikiantis 28 d. Atseit, reikia blokuoti kiekvieną dieną pvz. Dipherilinu, tai galima kažkaip reguliuoti procesą ir pan. Pateikė pvz., kad na , kad ir gripu sergant efektyviau kiekvieną dieną leisti antibiotikus nei skirti 1 injekciją ilgai veikiančią. Nu, žodžiu nieko neaišku, tiesiog fiasko su didžiausiom depresijom.
Kada Tau Daiva prasidėjo menesinės antros, na ne tos kur po IVF nepavykusios? Nes Miežėnienė sako, kad tas Depo blokatorius dar gali ilgai veikti, tai jau bijau, nes jau 15 diena ir jokio krūtų tempimo, jokių gleivių ir nepanašu pagal temperatūrą, kad nusimatytų ovuliacija (mano ciklas apie 30 d.), ai tiesa ir nesimato vyraujančio folikulo. Gal čia ilgam mane sutrikdys?
Atsakyti
Mergaitės, kiek žinau dirbtiniam apvaisinimui galima ruoštis dviem būdais. Yra ilgasis ir trumpasis protokolai. Ilgasis- kai ciklo vidury susileidi blokuojančius vaistus ir tik vėliau vyksta kiaušidžių stimuliacija, o trumpasis - kai pradedi stimuliuoti kiaušides nuo 2 ciklo dienos.
Man darė trumpajį protokolą, nors teko girdėt, kad ilgasis protokolas padeda išvengti netikėtų organizmo reakcijų. Nors Daivai ir ilgame protokole nepavyko išsisukti nuo hiperstimuliacijos sad.gif
Taigi, koks protokolas geresnis, aš nežinau. Į ką atsižvelgia gydytojai jį parinkdami?
Viltie, įsivaizduoju, kad tas Depo blokatorius ar diferilinas sukelia kažką panašaus į klimaksą sad.gif Juk su hormonais "žaidžiame"......
Atsakyti
Rusijoje, kiek supratau, skirdami protokola, labiausiai atsizvelgia i amziu. Moterims virs 35 (ir su aukstu FSH) daro tik trumpa, nes skaitoma, kad vyresnems moterims ir taip kiausides gali nekaip sureaguoti i stimuliacija, todel dar ir blokuoti butu rizikinga (yra rizika kad sukelus dirbtini klimaksa moteris gali labai ilgai is jo "neiseiti".
Ilgas protokolas tarsi saugesnis. Tu visai tiksliai pastebejai - jame tarsi lengviau kontroliuoti, organizmas naturaliai visiskai atgungiamas ir viska tarsi kontroliuoja tik gydytojas. Bogdanskiene sake, kad tipi ilgame protokole geresne teigiamu rezultatu statistika. As asmeniskai gailiuosi, kad man dare ilga, nes tai kainavo gerokai brangiau, be to savijauta blokadoje buvo gana kebli. Labai muse prakaitas, blogai miegojau ir sunkiai galejau dirbti, nes sunku buvo sukoncentruoti demesi, gerokai slubavo atmintis (gydytoja pajuokavo, kad galiu isivaizduoti, kaip bus per tikra klimaksa sad.gif ).
Trumpas protokolas laikomas svaikesniu organizmui, taciau turi irgi kazkokiu savu niunsu (svetaineje www.probirka.org yra neblogas situ protokolu palyginimas).
Beje, Rusijoj labai populiarus tie blokatoriai, kur reikia tik vienos injekcijos...Idomu, kodel skiria juos skirtingus...Gal kainoj esme...Viltis, gal pameni kiek kainavo? Mano Diferilinas kainavo po 28 Lt uz ampule (is viso buvo 31 injekcija)
Hiperstimuliacija pas mane manau buvo nuo turbines Puregono dozes - kiek zinau, didesnes jau ir nebeskiria...

Labai idomu, koks buvo Maajos tegiamos atsakymo protokolas - ildas/trumpas, su svieziais embrionais ar saldytais, kokie preparatai, kada ir kiek, kiek keliu lasteliu embrioniuku isodino, koks buvo medikamentinis palaikymas po embrionu isodinimo, kokio rezimo laikeisi? Nuuuuuuuuuu papasakok, jei busi cia wink.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Daiva, mano Depo blokatoriaus kaina apie 480-490 Lt. Vadinasi, kad truputį pigiau. Kai baigėsi Depo veikimas (28 d.) dar leidausi 7 (visą dėžutę) Dipherilino. Stimuliavo Puregonu, dozės 200 UA, 150 UA (11 dienų). Dažniau dozės būdavo 200 UA.
Naivute, įdomu kiek pas Tave subrendo kiaušialąsčių po trumpojo protokolo. Kiek kainavo vaistai šiuo stimuliavimo būdu? Ar buvo ką užšaldyti?
Taip Slyvute, kiaušialąstės išpuntuojamos per makštį: duria su specialiu švirkštu tiesiai į kiaušidę, o echoskopu viską mato ką daro ir kontroliuoja. Visa tai atlieka pilnoje narkozėje ir man po narkozės tikrai neskaudėjo (gal žiauriai neišdrasko?).
Prisiminiau blokatorius vadinasi ZOLODEX.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viltis: 18 gegužės 2004 - 09:45
Sveikos merginos,
Na va, pagaliau forumas prisijunge prie kito serverio, ir galiu pasidalinti savo patirtimi....

Man IVF buvo atlikti Vaisingumo klinikoje. Bandysiu viską aprašyti gana smulkiai (tikiuosi man tai gausis) , ir su kainomis. Tikrai nenoriu nieko šiomis kainomis ir vaistų dozėmis gasdinti, bet, jeigu jau tam pasiryšite, tai manau, kad turite teisę žinoti, maždaug kiek kainuoja „visas malonumas“.
1 bandymas:
kai tik nutraukiau vartoti kontraceptines tabletes (jas butinai reikia naudoti prieš IVF) prasidėjo folikulų auginimas . Visam folikulų auginimui sunaudota GONALIO-F (40 ampolių x 88.55 lt.) , LUVERIO (4 x 56.44 lt) . Bebaigiant leistis vaistus, užaugus folikulams, leidausi (į pilvą) CETROTIDE 0.25mg. (3 x 156.03lt). Cetrotidas, jeigu gerai supratau, yra naudojamas folikulų brandinimui. Ir maždaug 34 -36 val prieš punktaciją, susileidau OVIDREL (1 x 54.69lt). Visas pasiruošimas truko 14 dienų. Viso pasiruošimo metu, folikulų augimą pastoviai prižiūrėjo gydytoja. Ir 3 kartus dariausi hormonų tyrimus. Beje, paskutinis estrogenų tyrimas rodė 2100 (nežinau kokių vienetų), kai gydytoja sakė, kad prie 2500 stabdoma bet kokia tolimesnė eiga, nes galima hiperstimuliacija.
Punktacija atlikta sėkmingai , paimta 18 folikulų,gauta 16 kiaušialąsčių iš kurių apsivaisino 9 (nes kiti buvo nesubrendę). 3 įsodino po poros dienų , 6 užšaldė. Po punktacijos naudojau UTROGEST 100MG (1 x 149.12 lt) 3 kartus per dieną po 2 piliules į makštį . Bendra 1 bandymo suma ~ 9880 lt.
Rezultatas ? – po savaitės laiko prasidėjo mėnesinės. angel_sadangel.gif
Tikrai neaprašinėsio savo būsenos, nes puikiai suprantu, kad visos taip jaučiatės kiekvieną mėnesį sulaukdamos nelemtojo svečio – mėnesinių.. Tikriausiai taip pavažiavo mano stogas, kad sekantį bandymą nutarėm (abu su vyru) darytis tuoj pat, nieko nelaukiant. Iš pradžių gydytoja mane atkalbinėjo, bet po keleto skambučiu (ot esu įkyri biggrin.gif ) sutiko mane apžiūrėti.
2 bandymas :
folikulai brendo gerai (be jokių vaistų) , po puktacijos dar buvo užsilikę geltonkūnių, bet gydytoja patikino, kad jie nemaišys. Jokių tyrimų daugiau neatlikinėjom. Tik, 34-36 val. pieš naują IVF susileidau Ovidrelio , ir viskas . Ir taip, nepraėjus 1 mėnesiui, buvo atliktas naujas IVF.
Embrionai buvo sušaldyti po 3 . Todėl pirmiausiai atšildė vieną paketą . 2 buvo geri, 1 – žuvo, todėl (net mum nepranešę apie savo sprendimą mad.gif ) atšildė dar ir paskutinius 3 .
Viso gavosi 3 labai geri embrionai – ir 1 prastas. Gydytoja , kadangi viską atlikinėjo ne mano gydytoja, nutarė, kad reikia sodinti 3 . Tiesą sakant neturėjau jėgų priešintis.. sutikau.. Viskas, kaip ir pirmuoju bandymu, buvo atlikta sklandžiai.
Kaip mano vyrui vėliau sakė laborantė – 1 embrionas buvo daaugęs iki blastocido.
Bendra antro bandymo suma ~ 2100 lt.
Beje, jokių vaistų ir po (kaip ir prieš) naujo IVF nereikėjo vartoti...
Iš viso jau buvau pradedanti prarasti viltį, kad šis apvaisinimas bus sėkmingas, todėl buvo skaudu sužinoti, kad daugiau (bent jau kol vėl nesukaupsime reikiamos sumos naujam IVF) , nebeturime savo ledinukų . Dvi savaites net nejuokavome su vyru, kaip tai darydavome kitais atvejais , kad gal būt aš nėščia ....
Rezultatas ? – 8 savaitė nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maaja: 18 gegužės 2004 - 21:28
Viltis manęs klausė, kiek kiaušialąsčių subrendo po trumpojo protokolo.
Išpunktavo 10 kiaušialąsčių, bet 3-4 normalesni spermatozoidai nesugebėjo jų visų apvaisinti smile.gif (juokauju nepiktai) Nebuvo ko užšaldyti....
Kiek kainavo vaistai trumpame protokole jau nepasakysiu - praėjo daug laiko ir visus skaičiavimus išmečiau, kad širdies neskaudėtų. Žinau, kad truputį pigiau negu ilgame protokole.
Maaja rašė, kad Gonalio reikėjo net 40 ampolių. Man jų reikėjo tikrai mažiau (gal 20) , o folikulai augo kaip pašėlę. Reikėjo ir 3 dozių Cetrotaido, tik vietoj Maajos minėto Ovidrelio leidausi Profasį ( kiek atsimenu...)
Utrogestas į makštį buvo po visko, tik jis kėlė nepasitikėjimą, nors galvojau, kad būtent nuo jo priklausys, ar įsitvirtins mano "vaikiukai"....
Maaja- šaunuolė, kad dar kartą iš karto bandė. Aišku, puiku, kad turėjo užšaldytų "snaigelių".
Pas mus jų nebuvo, bet ir viso to košmaro nebuvau pasiryžus pergyvent iš naujo taip greit. Depresija ir pinigų stygius diktavo savo sąlygas. sad.gif
Maajos sėkme suteikia vilties. Laibai viliuosi, kad ir Daivai pasiseks rugpjūtį.
Ir visoms visoms greit pasiseks. nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(viltis @ 2004 05 18, 15:32)
dėkui už atsakymą Naivute. Akivaizdu, kad visai kiti vaistai nei mano. Absurdas Tau spermatozoidų neuzteko, pas mane buvo pilna, bet kažkodėl neapvaisino net 10 kiaušialąsčių. Jeigu viską pakartojus vėl tas pats gautųsi g.gif. Tačiau tuo trumpuoju protokolu pasirodo gali subręsti pakankamai daug kiaušialąsčių, o man jo net nesiūlė. Tiesa, kiek Tau Naivute metų?
Daiva, o dėl kokių priežasčių rinkaisi Bogdanskienę, o ne Vaisingumo kliniką? Juk ten pigiau?...

Kazkaip nieko nebuvau girdejusi apie Vaisingumo klinika - atsiliepimus turiu omeny...
Konkreciau kalbeti apie IVF sitame forume pradejau tik as ir kuri laika is viso viena su IVF buvau, tad pasidalinti nebuvo su kuo...
Pas Bogdanskiene nuejau visu pirma del to, kad skubiai prireike konsultacijos (Klimas nukreipe pasalinti kiausintakius, o as nenorejau to daryti...), Bogdanskiene prieme mane be eiles, pas ja buvau seniau (dar pies keleta metu) gydziusis, tai taip ir likau pas ja...Man patiko pasnekesys su ja...Kadangi daug jau buvau apie IVF prisiskaiciusi, is pokalbio suzinojau, kad ji zino apie visas naujausias technologijas, pasiekimus, o tuo metu labiausiai norejau saugumo (pas Klima labai nesijauciau saugi)...Na ir neturiu jai ypatingu priekaistu be brangumo. Be to, didziaja dali to brangumo visgi sudare medikamentai, taigi Bogdanskiene kaip ir ne prie ko...Aisku, Vaisingumo klinikoje man butu taike trumpa schema, bet siaip is tikruju daug kas sako, kad ilga geresne, ta irgi gydytoja norejo kaip geriau...Galiu prikisti, kad pre daug isstimuliavo, bet kas galejo tiketis, kad bus tokia reakcija, kai pas mane FSH 11, su tokiu FSH buna, kad is viso niekas neissistimuliuoja, ka man Klimas ir kartodavo per kiekviena vizita, kol neivare kone depresijos...
Zidziu, nezinau, baisu ir sutaupyti per daug sitame reikale, ir tu pinigu gaila - niekas uz dyka neduoda sad.gif
Ziuresim rugpjuti, as taip netikejau tais uzsaldytais emrionais, buvau isitikinusi, kad su jais nieko neigaus ir turiu padaryti tik tam, kad embrionu nepalikti likimo valiai, bet matai kaip Maajos pavyzdys ikvepia...Ir vel galvoju - se tau, niekada negalima netiketi...
Et, bandysim laime, ka jau laugh.gif

Viltis, bandziau skaitineti internete apie ta Zolodexa, kazkaip jo per IVF labai mazai kas vartoja, daugiau kokiom negerom ligom gydyti sad.gif Ir tikrai keliose vietose radau pastabas, kad Zolodex'as blogai veikia kiausides, bet vat ka su jom daro nepasakyta...Siaip tai neisikertu, kodel dare butent su juo...Tiesa, dar rase, kad po Zolodex'o ypatingai ilgai atsistatineja ciklas, tai norma, todel nepergyvenk, jei tavo "ligos" neskubes pasirodyti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva_B.: 18 gegužės 2004 - 14:44
Oi, Daiva, dėl to Zolodexo nenoriu keiktis mad.gif mad.gif mad.gif Kodėl jį skyrė? Dabar galvoju, kad gal norėjo sutaupyti mano kelis šimtus litų, o gal bandymą darė? mad.gif mad.gif mad.gif
Bogdanskienė sakė, kad per visas konferencijas ji nuolat aiškina, kad nebūtų skiriami Depo blokatoriai. Ką žinau? Tapau bandomuoju triušiu. O gal gydytoja tikėjo, kad bus gerai, o tik viena injekcija ir veikia 28 d. NEŽINAU.
Žinai, 21 c.d. įvyko ovuliacija (mano ciklas apie 30-31 d.d) tai tikiuosi, kad nelabai ir susivėlins mėnesinės. Gal kaip nors ir atsistatysiu. Nors gydytoja sakė, kad nors Zolodex veikia 28 d. pagal anotacija, o jos nuomone to niekas negali tiksliai pasakyti g.gif
Nežinau kada darysiu naują IVF. Gal dar pas Azanovą patrauksiu wink.gif Viltis durnių motina.
Daiva, Tavo atveju džiugu, kad turi snaigelių. Kiek Tau kainuos šis bandymas? Bent jau man tai žadėjo 10 proc. nuolaidą.
Dar prisiminiau, kad Bogdanskienė sakė, jog stimuliavo 48 m. moterį, paėmė 2 kiaušialąstes ir abi apsivaisino. Tolimesnės eigos nebežinau. Drąsi moteris, turbūt nelietuvė?

Daiva, mums tyrimai prieš IVF kainavo apie 800-900 Lt. (nors ir prieš tai jų buvo daryta daug ir dažnai). Įdomu, ar ir Tau tiek daug?
Mano kiaušintakiai irgi po laporoskopijos rekonstruoti (jie po rekonstravimo turbūt nepakankamai funkcionuoja) ir kaip rodo nuotraukos atseit praeinami, nors buvo pastojimas ne vietoje (po inseminacijos).
Manau, kad jei ne tas imuninis nesuderinamumas ar kažkas panašaus tikrai bent jau ne vietoje turėčiau pastoti pati. Folikulai pas mane bręsta ir be vaistų, nesuprantu kam man juos apskritai skiria (jau 5 kartus klostilbegitas skirtas).
Nežinau, negi nei vienai po postkaitalinio testo nenustatyta, kad spermiukai tampa nejudrūs??????Negi aš čia tokia vienintelė? Žinot, man jau atrodo, kad mano priežastis yra pati baisiausia sad.gif
Atsakyti