Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės darbo užmokestis

kiekvieną kartą apie tai pagalvoju, bet paskui ji ateina, atsiprašo, kurį laiką dirba pavyzdingai, ir vėl viskas taip ir lieka. Kažkaip pradedu galvoti - na, vaikas ar pati susirgo, kažkaip nepatogu dėl to žmogų atleisti g.gif Bet faktas - man dirbti labai sunku.
Bet dabar ieškoti kitos auklės - tai vėl mažiausiai dvi-tris savaites į darbą eit negalėsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2006 04 25, 09:24)
kiekvieną kartą apie tai pagalvoju, bet paskui ji ateina, atsiprašo, kurį laiką dirba pavyzdingai, ir vėl viskas taip ir lieka. Kažkaip pradedu galvoti - na, vaikas ar pati susirgo, kažkaip nepatogu dėl to žmogų atleisti  g.gif  Bet faktas - man dirbti labai sunku.
Bet dabar ieškoti kitos auklės - tai vėl mažiausiai dvi-tris savaites į darbą eit negalėsiu  doh.gif


As kaip sugedusi plokstele blush2.gif
Klausyk,Saintlina,o gal vertetu vaikuti i lopseli atiduoti?Kaip ir ugteleje jau esate. ax.gif Ar labai sergate?
Jei atvirai ,paskaicius temas apie aukles , as jau slapta audziu minti,kad pati pabusiu su vaikiuku iki jam sueis vieneri,o po to eisiu pas darzelio vedeja ,ir prasysiu ,kad maniski nuo vieneriu priimtu.Darzelis patikrintas,vyresnelis su malonumu ten eina,aukletojos visos daugiau-maziau pazistamos.Kas liecia "blogybiu" is darzelio parsinesima (negraziai kalba ar pan.),PATIKINU,kad su aukle irgi visko pasitaiko.Turejom mes aukle-pensininke,kuri ateidavo tada,kai vaikas susirgdavo.Jau ta ko vaika primoke,negaliu net atpasakot.Tokiu zodziu kaip :"uzmusiu","pakarsiu","chuliganai","nekenciu" ir t.t. trimetis iki jos "auklejimo" visai nezinojo.Aciu Dievui,su ja issikyreme.Beje,mokejau ne tiek ir mazai.Dabar tiksliai nepasakysiu,kiek konkreciai tai buvo,bet gerai atsimenu,kad sutikome su jos pasiulyta suma.Taigi,nuskriausta jaustis neturejo.O BLOGIAUSIA,kad po jos mano vaikis pradejo pagyvenusiu zmoniu nemegti.Tas liecia net savus (pvz. mano mociute).
Stresa vaikutis bet kuriuo atveju patirs - tiek likes namuose su nepazistama aukle,tiek i darzeli nuvestas.Skirtumas tik tas,kad nuvestas i darzeli stresa jis patirs tik vienakart.O su aukle...Jei vadovausimes tavo pavyzdziu ... doh.gif
Kolkas forume nesutikau nieko gero,o tik beatodairiskai bandancias ipirsti savo nuomone(ko labai nemegstu) ,ir issitresti kuo didesni atlyginima liaupsinant save.Geriau as darzelio aukletojai papildomai pamokesiu,kad mano vaikuciui daugiau demesio skirtu.Nemanau,kad tai bus blogiau.
Tik imuniteto klausimas lieka atviras.Bet ir tai ne beda.Vyresniji paskiepijau PNEUMO skiepu,nuolat duodu imunine sistema palaikanciu vaistu.Problemu beveik nera,sergam saikingai.
Pamastyk,gal tai butu iseitis? thumbup.gif
Atsakyti
Vis paskaitau šią duskusiją, nes pati šiuo metu sprendžiu klausimą kiek mokėti auklei. Mano požiūris toks: jei aš noriu samdyti jauną darbingo amžiaus moterį ir dar jei noriu kad turėtų tam tikrą išsilavinimą - tai turiu išgalėti sumokėti normaalų atlyginimą ir priklausančius soc.draudimo mokesčius, kad auklė galėtų normaliai pragyventi. Nepriklausomai nuo to kiek uždirbu. Jei aš negaliu sau leisti mokėti tiek pinigų, vadinasi man reikalinga moteriškė, kuri nori papildomai prisidurti prie pensijos/invalidumo pašalpos/šiaip pašalpos. Tokiu atveju moku mažesnį atlygį, kurį sutariu su ateinančiąja puse.
Aš asmeniškai nematau jokio privalumo ar trūkumo tame, kad auklė yra vyresnio amžiaus - gal todėl, kad su didžiojo aukle savo laiku neturėjau jokių problemų. Todėl nematau reikalo mokėti daugiau nei pusę savo atlyginimo jaunai auklei ir samdysiu vyresnę. Būti aukle yra darbas ir nemanau, kad jis sunkesnis už kitus darbus ir mažiau/daugiau atsakingas. Netgi labiau tinkamas pagyvenusiai moteriai, jei reikia tik prižiūrėti ir rūpintis vienu vaiku. Jei vaikų yra daugiau ir juos dar reikia kur nors nuvežti/parvežti - tada pagalvočiau.
Atsakyti
QUOTE(Krysta @ 2006 04 25, 14:40)
Vis paskaitau šią duskusiją, nes pati šiuo metu sprendžiu klausimą kiek mokėti auklei. Mano požiūris toks: jei aš noriu samdyti jauną darbingo amžiaus moterį ir dar jei noriu kad turėtų tam tikrą išsilavinimą - tai turiu išgalėti sumokėti normaalų atlyginimą ir priklausančius soc.draudimo mokesčius, kad auklė galėtų normaliai pragyventi. Nepriklausomai nuo to kiek uždirbu. Jei aš negaliu sau leisti mokėti tiek pinigų, vadinasi man reikalinga moteriškė, kuri nori papildomai prisidurti prie pensijos/invalidumo pašalpos/šiaip pašalpos. Tokiu atveju moku mažesnį atlygį, kurį sutariu su ateinančiąja puse.
Aš asmeniškai nematau jokio privalumo ar trūkumo tame, kad auklė yra vyresnio amžiaus - gal todėl, kad su didžiojo aukle savo laiku neturėjau jokių problemų. Todėl nematau reikalo mokėti daugiau nei pusę savo atlyginimo jaunai auklei ir samdysiu vyresnę. Būti aukle yra darbas ir nemanau, kad jis sunkesnis už kitus darbus ir mažiau/daugiau atsakingas. Netgi labiau tinkamas pagyvenusiai moteriai, jei reikia tik prižiūrėti ir rūpintis vienu vaiku. Jei vaikų yra daugiau ir juos dar reikia kur nors nuvežti/parvežti - tada pagalvočiau.

Pritariu smile.gif .
Atsakyti
o man ieškant auklės kaip tik iškilo problema su pagyvenusiom kandidatėm. Ateina pensinio amžiaus moterėlė - 'oi, penktas aukštas, oi lifto nėra, oi, ir vaiko amžius dar toks, kad kartais panešiot prašosi, o man nugarą skauda..' Tai ir pasirinkau jauną (29 m), galvojau, kad jauna daugiau energijos turės, entuziazmo, noro su vaiku žaisti, o ne prie teliko sėdėt. Deja deja, visa tai, matomai, irgi labai priklauso nuo žmogaus.

Asta 78, kažkaip į darželį nenoriu iki trijų metų leisti. Nors ir sveikas tas mano kliackas kaip agurkėlis, ir darželis prie namo, ir auklėtojos fantastiškos (vyresnėlis lankė, jokių problemų nebuvo), bet vis atrodo, kad kukulis per mažas darželiui wub.gif
Atsakyti
Geriau as darzelio aukletojai papildomai pamokesiu,kad mano vaikuciui daugiau demesio skirtu.Nemanau,kad tai bus blogiau.


Neįsižeisk, bet nenorėčiau, kad mūsų vaikai tą pačią grupę lankytų. Mano vyresnioji nebuvo skriaudžiama darželyje, bet kiek žinau, įtakos auklėtojai bendraujant su vaikais turi simpatijos, o dar jei primokama už priežiūrą, tai kiti vaikai išvis atstumti. Aš iš vis kategoriškai prieš kyšius, atsiprašau, priemokas - išpopinom daktarus iki sanitarių, dabar imsimės darželių? schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Jie gauna atlyginimą už savo darbą, taip kaip visi dirbantys.
Atsakyti
QUOTE(Krysta @ 2006 04 25, 13:40)
Jei aš negaliu sau leisti mokėti tiek pinigų, vadinasi man reikalinga moteriškė, kuri nori papildomai prisidurti prie pensijos/invalidumo pašalpos/šiaip pašalpos. Tokiu atveju moku mažesnį atlygį, kurį sutariu su ateinančiąja puse.
Aš asmeniškai nematau jokio privalumo ar trūkumo tame, kad auklė yra vyresnio amžiaus - gal todėl, kad su didžiojo aukle savo laiku neturėjau jokių problemų. Todėl nematau reikalo mokėti daugiau nei pusę savo atlyginimo jaunai auklei ir samdysiu vyresnę. Būti aukle yra darbas ir nemanau, kad jis sunkesnis už kitus darbus ir mažiau/daugiau atsakingas. Netgi labiau tinkamas pagyvenusiai moteriai, jei reikia tik prižiūrėti ir rūpintis vienu vaiku.

Cia taip pat labai rinktis teikia, tarp tu pagyvenusiu bobikiu.Musu aukle pensijinio amziaus, neatrodo visai "nusibaigusi", bet kaip paaiskejo, neturi ji sveikatos schmoll.gif , per sunku jai 1 vaika(ne kudiki) ziureti, nors jis gan ramus vaikas.Daug problemu turiu su aukle, kitam vaikui tokios neimciau verysad.gif Gerai, kad paskutines dienas ji pas mus dirba doh.gif
O gal cia ir kiti faktoriai-sazine, atsakingumas, poziuris i darba...dar veikia,nzn.
Gauna 3Lt/val., maisto negamina, netvarko, tik vaika ziureti is jos prasoma, bet... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bedugne: 25 balandžio 2006 - 13:41
QUOTE(iride @ 2006 04 25, 14:22)
Geriau as darzelio aukletojai papildomai pamokesiu,kad mano vaikuciui daugiau demesio skirtu.Nemanau,kad tai bus blogiau.
Neįsižeisk, bet nenorėčiau, kad mūsų vaikai tą pačią grupę lankytų. Mano vyresnioji nebuvo skriaudžiama darželyje, bet kiek žinau, įtakos auklėtojai bendraujant su vaikais turi simpatijos, o dar jei primokama už priežiūrą, tai kiti vaikai išvis atstumti. Aš iš vis kategoriškai prieš kyšius, atsiprašau, priemokas - išpopinom daktarus iki sanitarių, dabar imsimės darželių?  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif Jie gauna atlyginimą už savo darbą, taip kaip visi dirbantys.

Ir dar.
Mano nuomone, geriau dar truputį pasistengti paieškoti geresnės auklės. Darželyje vis tiek vaikai serga, vieni mažiau, kiti daugiau, be auklės, jei nėra galimybės nedirbti, neišsisuks. Pati vyresniajai sergant kviesdavau auklę, maniškė sirgo daug - bronchitai, anginos, plaučių uždegimai ir pan., ir paskiepyta tuo pneumo kažkokiu skiepu buvo, ir vis tiek sirgo. Dabar galvoju, kokio velnio aš ją leidau į tą lopšelį!!! Antrajai surasiu gerą auklę, kuri su ja pabus, išves į lauką, prižiūrės ją vieną, o ne visą krūvą vaikų, ji nesirgs, jai nebus, kaip vyresniajai alergijos nuo antibiotikų ir bus dar daug daug kitų privalumų.
P.S. Šalia mūsų yra darželis, todėl ne kartą teko matyti, kaip mažiukus išveda į lauką. Kaklai pliki, pro kepures ausys plikos išlindę. O dar parėjusi vyresnioji papasakodavo, kad valgant pro atidarytą lango viršų į ją vėjas pūtė, o paklausi auklėtojos, ji aiškina, kad grupę reikia išvėdinti. Tai ko norėt, kad vaikai nesirgtų. Nesakau, kad taip visur, bet...
Atsakyti
QUOTE(iride @ 2006 04 25, 14:41)
Ir dar.
Mano nuomone, geriau dar truputį pasistengti paieškoti geresnės auklės. Darželyje vis tiek vaikai serga, vieni mažiau, kiti daugiau, be auklės, jei nėra galimybės nedirbti, neišsisuks. Pati vyresniajai sergant kviesdavau auklę, maniškė sirgo daug - bronchitai, anginos, plaučių uždegimai ir pan., ir paskiepyta tuo pneumo kažkokiu skiepu buvo, ir vis tiek sirgo. Dabar galvoju, kokio velnio aš ją leidau į tą lopšelį!!! Antrajai surasiu gerą auklę, kuri su ja pabus, išves į lauką, prižiūrės ją vieną, o ne visą krūvą vaikų, ji nesirgs, jai nebus, kaip vyresniajai alergijos nuo antibiotikų ir bus dar daug daug kitų privalumų.
P.S. Šalia mūsų yra darželis, todėl ne kartą teko matyti, kaip mažiukus išveda į lauką. Kaklai pliki, pro kepures ausys plikos išlindę. O dar parėjusi vyresnioji papasakodavo, kad valgant pro atidarytą lango viršų į ją vėjas pūtė, o paklausi auklėtojos, ji aiškina, kad grupę reikia išvėdinti. Tai ko norėt, kad vaikai nesirgtų. Nesakau, kad taip visur, bet...

Aukles irgi gali netinkamai aprengti, arba per daug prirengti, ir t.t., ir vaikas susirgs.Na, gal reciau, nei darzely.Apie ta "grupiu vedinima", kad susirgtu puse grupej esanciu vaikuciu, as irgi girdejau doh.gif blink.gif
Atsakyti
Dublis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bedugne: 25 balandžio 2006 - 14:32
Mamytes,visos mes is dalies teisios. 4u.gif Kiekviena pati turime nuspresti ,kas musu vaikiukui geriausia ax.gif ,ir elgtis taip,kaip sirdis liepia.
Linkiu visoms susirasti geriausia iseiti ! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(bedugne @ 2006 04 25, 14:49)
Aukles irgi gali netinkamai aprengti, arba per daug prirengti, ir t.t., ir vaikas susirgs.Na, gal reciau, nei darzely.Apie ta "grupiu vedinima", kad susirgtu puse grupej esanciu vaikuciu, as irgi girdejau doh.gif  blink.gif


Del grupiu vedinimo : na,buta as irgi vedinu,kai musu namuose nebuna.Darzelio grupe TIKRAI vedina.Tik ne tam,kad susirgtu vaikai.Na,bent jau musu darzelyje.Pasakysiu,kodel tokia tikra esu :musu darzelyje ukiskaita ,todel kuo daugiau vaikuciu lanko darzeli,tuo didesnes jo pajamos.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2006 04 25, 13:18)
o man ieškant auklės kaip tik iškilo problema su pagyvenusiom kandidatėm.  Ateina pensinio amžiaus moterėlė - 'oi, penktas aukštas, oi lifto nėra, oi, ir vaiko amžius dar toks, kad kartais panešiot prašosi, o man nugarą skauda..' Tai ir pasirinkau jauną (29 m), galvojau, kad jauna daugiau energijos turės, entuziazmo, noro su vaiku žaisti, o ne prie teliko sėdėt. Deja deja, visa tai, matomai, irgi labai priklauso nuo žmogaus.

Asta 78, kažkaip į darželį nenoriu iki trijų metų leisti. Nors ir sveikas tas mano kliackas kaip agurkėlis, ir darželis prie namo, ir auklėtojos fantastiškos (vyresnėlis lankė, jokių problemų nebuvo), bet vis atrodo, kad kukulis per mažas darželiui  wub.gif

Uzjauciu verysad.gif KIEKVIENAS VAIKUTIS VERTAS PACIOS GERIAUSIOS AUKLES!. Kai ja dirbu, tuo vadovaujuosi ax.gif
Atsakyti