Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai KAUNE

Gal kas lanketes salone "Kornelija"? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
paskambinau i "pjese" norejau pas eivida uzsirasyt, pasirodo jis ten tik ateinantis kirpejas kai susitari, pastoviai nedirba....
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2012 02 22, 22:29)
man asmeniškai pigūs nepasiteisino. Nes nukerpa, o po savaitės galiukai išsišakoję... O kai einu pas profesionalą, tai drąsiai galiu eit po 2mėn ir po 3mėn plaukai nebūna nušiurę. Plius kirpimas laikosi, o ne taip, kad išsiplovei galvą ir vėl be formos plaukai.

o man taip atsitiko po "profesionalo" lotuliukas.gif galiukus iš karto po pirmo plovimo pamačiau, o jau kad kirpimo nesimato, tai faktas... ir pas tokį pirmą kartą buvau, nueisi pas pigesnį, bent žinosi, kad tikrai nepermokėjai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingina @ 2012 03 13, 20:46)
o man taip atsitiko po "profesionalo"  lotuliukas.gif galiukus iš karto po pirmo plovimo pamačiau, o jau kad kirpimo nesimato, tai faktas... ir pas tokį pirmą kartą buvau, nueisi pas pigesnį, bent žinosi, kad tikrai nepermokėjai  mirksiukas.gif


o pas ką buvot? Kad iš tolo apeičiau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2012 03 13, 23:01)
o pas ką buvot? Kad iš tolo apeičiau.  biggrin.gif

berods pora psl atgal rase kad pas kestuti, buvau pas ji irgi kazkaip panorejus, bet po keleto blogu atsiliepimu persigalvojau, man reikia kad kirptu kaip as noriu o ne kaip js nori, ir savo nuoziura kai kerpa nieko nesakes.. tai jau nenoriu
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2012 03 14, 05:55)
berods pora psl atgal rase kad pas kestuti, buvau pas ji irgi kazkaip panorejus, bet po keleto blogu atsiliepimu persigalvojau, man reikia kad kirptu kaip as noriu o ne kaip js nori, ir savo nuoziura kai kerpa nieko nesakes.. tai jau nenoriu


na bent jau aš nusiskundimų Kęstučiu tikrai neturiu... schmoll.gif Manęs visada paklausia ko noriu, ar auginu plaukus, ar ne. Bet iš tikrųjų, jei visiems tiktų ir patiktų tik vienas kirpėjas/-a, tai kitiems nebūtų darbo, plius eilės būtų be proto. biggrin.gif
Atsakyti
Mergaites, o kiek kainuoja pas Kestuti Saiku g.gif nezinau pas ka eiti, ar pas Gabija, ar pas Kestuti ax.gif ka patartumet smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas turite Eivido tel.nr.?
Atsakyti
QUOTE(jussticia @ 2012 03 15, 00:05)
Gal kas turite Eivido tel.nr.?


867220099 Eividas
Atsakyti
QUOTE(S@lsa @ 2012 01 20, 17:13)
Skambinau Eividui, klausiau kiek kainuotu saknu padazymas sviesiai, pusei galvos, ilgiems, naturaliai sviesiems plaukams. Atsakymas 250lt,nu velniop  doh.gif

doh.gif brangu unsure.gif
Papildyta:
AS lankausi Silainiuose grozio salone "Edita", pas ja ir dazau ir kerpuosi, ilgi plaukai rolleyes.gif tai moku 120 lt. mirksiukas.gif ji labai graziai ir sukuosenas daro, iv.pynimus, rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmama @ 2012 03 15, 09:20)


reikėjo toliau dar paskaityt, nes paskui pats Eividas parašė, kiek sakė, kad kainuotų, mergina blogai nugirdo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistica @ 2012 03 15, 10:37)
reikėjo toliau dar paskaityt, nes paskui pats Eividas parašė, kiek sakė, kad kainuotų, mergina blogai nugirdo.  mirksiukas.gif

rolleyes.gif tai va, neskaiciau smile.gif
Tai kuri rinktis:Gabija, Kestuti, ar Eivida g.gif
Atsakyti