Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai KAUNE

Gal galite rekomenduoti kirpėją, turintį(čią) idėjų kerpant vyrus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Becky @ 2012 09 28, 06:58)
As gal pries menesi buvau pas Kestuti Saiku - nudaze sruogelem ir pakirpo galiukus. Nu zinokit isejau laiminga  thumbup.gif  Sruogeles labai grazios spalvos, ne geltonos, labai naturaliai atrodo.  O galiukus pakirpo taip kad ilgis, atrodo, net nepasikeite. Sumokejau berods 175 lt. Kita karta vel pas ji eisiu ax.gif



Aciu uz patarima 4u.gif , manau butent si kirpeja ir pasirinksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal teko kam buti kirpykoje Partizanu g salia express market? ten dar depiliacija, soliariumas yra, visai salia namu man, pas kirpeja vazineju toliausius galus, o cia viskas vietoj butu. Gal lankotes kas?
Atsakyti
QUOTE(Becky @ 2012 09 28, 06:58)
As gal pries menesi buvau pas Kestuti Saiku - nudaze sruogelem ir pakirpo galiukus. Nu zinokit isejau laiminga  thumbup.gif  Sruogeles labai grazios spalvos, ne geltonos, labai naturaliai atrodo.  O galiukus pakirpo taip kad ilgis, atrodo, net nepasikeite. Sumokejau berods 175 lt. Kita karta vel pas ji eisiu ax.gif



o kiek mazdaug laukt pas Kestuti gal zinot?
Atsakyti
Parduodu 60 Lt už 120 Lt vertės modelinį moterišką kirpimą ir plaukų spalvos atgaivinimo procedūrą SARMA STYLE grožio salone!Salonas SARMA STYLE: J. Gruodžio g. 31, Kaunas Kuponas galioja: 2012-09-07 - 2012-12-10.Per AZ
Atsakyti
QUOTE(Linuska Z. @ 2012 10 02, 12:00)
o kiek mazdaug laukt pas Kestuti gal zinot?


nedidelės pas jį eilės, nes dirba nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro. biggrin.gif Gali tekt palaukt porą dienelių.
Atsakyti
QUOTE(Linuska Z. @ 2012 10 02, 12:00)
o kiek mazdaug laukt pas Kestuti gal zinot?

ilgiausiai esu laukusi savaitę
Atsakyti
Pirmadieni keliauju pas Kestuti, paziuresim kaip cia seksis. Gal cia ir bus manasis meistras)
Atsakyti
QUOTE(edre @ 2012 10 06, 14:19)
Pirmadieni keliauju pas Kestuti, paziuresim kaip cia seksis. Gal cia ir bus manasis meistras)

butinai pasidalink rezultatu,nes jau ir as pas ji gundausi biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, moterys. smile.gif nors jūsų forumą seku, tačiau pastaruoju metu dominuoja brangesni kirpėjai. Nors pati plaukus kerpu pas Kęstą, tačiau kas mėnesį dažyti man brangoka. pasiūlikite kokią kirpeją plaukų dažymui, kad nesikandžiotų kaina. kadangi nuo Kęsto reikia pereiti pas kita kirpėja, labai sunku ir labai nesinori... : )
Atsakyti
QUOTE(Linuska Z. @ 2012 10 02, 12:00)
o kiek mazdaug laukt pas Kestuti gal zinot?



Manau vidutiniskai apie savaite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aikstinga @ 2012 10 02, 12:38)
Gal teko kam buti kirpykoje Partizanu g salia express market? ten dar depiliacija, soliariumas yra, visai salia namu man, pas kirpeja vazineju toliausius galus, o cia viskas vietoj butu. Gal lankotes kas?



jei neklystu,ten iki pardej 2am aukste ta kirpykla? jei taip, tai yra kirpeja Natalija. Lb gerai kerpa ir dazo. Turi moteris gera skoni thumbup.gif Seniai pas ja buvau. Dazo plaukus kazkokiais italiskai dazais. Bet firmos ji neisdave,keistai kazkaip g.gif
Atsakyti