Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai gimtadieniai

QUOTE(egzotikaa @ 2012 05 07, 16:11)



nerealus grozis wub.gif dieve mano kiek cia tamsteles darbo ideta...nu bet ir rezultatas pritrenkiantis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2012 05 07, 13:21)
nerealus grozis  wub.gif  dieve mano kiek cia tamsteles darbo ideta...nu bet ir rezultatas pritrenkiantis  thumbup.gif


biggrin.gif jo darbo buvo (2 dienos (paskutines naktys pries svente, tik tada man gimsta idejos, anksciau niekaip nesusiruosiu smulkmenu blush2.gif ) , gerai, kad vyras vaikus ziurejo lotuliukas.gif ), bet ko mes nepadarome del savo mazyliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 05 07, 16:58)
biggrin.gif jo darbo buvo (2 dienos (paskutines naktys pries svente, tik tada man gimsta idejos, anksciau niekaip nesusiruosiu smulkmenu  blush2.gif ) , gerai, kad vyras vaikus ziurejo  lotuliukas.gif ), bet ko mes nepadarome del savo mazyliu  wub.gif

superiškai, kiek išradingumo. nu tikrai nerealu 4u.gif
Atsakyti
dar kalbanat apie temas niekas nepaminejo SPALVU

Buvome sventeje, kur dress kodas buvo raudona-balta, vaises tik raudonos arba baltos spalvos (rudoni obuoliukai, kisielius raudonas, trtas raudonas su baltu, raudoni puodukai, saldainiai rafaelo, nes raudona-balta ir t.t. ) , raudoni balionai - TIKRAILABAI GRAZU, O YPAC FOTO VELIAU ZIURINT , viskas suderinta wub.gif

aisku, kad visi sveciai atitiktu dress koda.... jau sudetiniau, nes tikrai sunku kai reikia taip apsirengi, ne visada spintoje tokiu rubu yra ir pardese kai reikia nera biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2012 05 07, 16:58)
biggrin.gif jo darbo buvo (2 dienos (paskutines naktys pries svente, tik tada man gimsta idejos, anksciau niekaip nesusiruosiu smulkmenu  blush2.gif ) , gerai, kad vyras vaikus ziurejo  lotuliukas.gif ), bet ko mes nepadarome del savo mazyliu  wub.gif

nerealiai pasiruošėt wub.gif , skolinuosi idėjas. ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas @ 2012 05 10, 08:21)
nerealiai pasiruošėt  wub.gif , skolinuosi idėjas. ačiū  4u.gif


aciu, labai smagu kai kas giria biggrin.gif blush2.gif
lauksime jusu fotoreportazo bigsmile.gif
Atsakyti
gal turite kokiu ideju ir patirties Piratu tema vakareliui. sunui sueis ketveri, pageidauja sios tematikos, gal kokiu zaidimu kas pasidalins g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vitionakas @ 2012 05 23, 00:32)
gal turite kokiu ideju ir patirties Piratu tema vakareliui. sunui sueis ketveri, pageidauja sios tematikos, gal kokiu zaidimu kas pasidalins  g.gif  4u.gif

lobių ieškojimas - pagrindinis vinis smile.gif
Atsakyti
egzotikaa, labai šaunus vakarėlis tikriausiai buvo. O papuošimai iš viso- nerealūs smile.gif
Atsakyti
Sveikos, po menesio svesim dukryciu treciaji gimtadieni, tema- Boruzeles.Gal teko kuriai nesenai matyt pardavime sokoladiniu boruzeliu? Na tu tokiu vyniotu i popieriukus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita-78 @ 2012 05 31, 14:16)
Sveikos, po menesio svesim dukryciu treciaji gimtadieni, tema- Boruzeles.Gal teko kuriai nesenai matyt pardavime sokoladiniu boruzeliu? Na tu tokiu vyniotu i popieriukus  blush2.gif

mačiau CUP"E parduotuvėje ''Saldūs majai'' ten pirmame aukšte,o kažkada tokia ir akropolį buvo,tai pati ten pirkau...,ar šiandien yra nežinau unsure.gif

o stalą dekoruosit boružėlėm? aš prieš pora metų dukrai tokia tema ruošiau,tai nebrangių boružėlių prisipirkau-klijavau prie stiklinių,pridėliojau ant stalo-visai gražiai atrodė wub.gif ,jos dviejų dydžių,nedidukės,medinės ir kas gerai,kad su lipduku,tai popieriuką tereikėjo nuimti ir galima klijuot kur norisi,dar pliusas ,kad nebrangios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sum*** @ 2012 05 31, 17:02)
o stalą dekoruosit boružėlėm? aš prieš pora metų dukrai tokia tema ruošiau,tai nebrangių boružėlių prisipirkau-klijavau prie stiklinių,pridėliojau ant stalo-visai gražiai atrodė  wub.gif ,jos dviejų dydžių,nedidukės,medinės ir kas gerai,kad su lipduku,tai popieriuką tereikėjo nuimti ir galima klijuot kur norisi,dar pliusas ,kad nebrangios  ax.gif

noriu ir as tu medinukiu, bet randu tik vienoj parduotuvelej, tik, kad brangokos- 1lt/vnt sad.gif
Atsakyti