Įkraunama...
Įkraunama...

Prienai ir Prienietės

Vyresnėlis ten ėjo nuo 2 metukų, mums gerai ten buvo. Atsimenu, kad pagrindinės auklėtojos boružiukų grupėje buvo Asta ir Jūratė thumbup.gif , patys geriausi ir šilčiausi prisiminimai. Pora kartkarčiais pasirodančių auklėtojų buvo gerokai vyresnės, tai jos neitin man, nors viena su mūsų vaiku gerai elgėsi, o kita nesiplėsiu rolleyes.gif , bet po vieno pokalbio buvo viskas į vietas sustatyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2013 11 07, 14:46)
Vyresnėlis ten ėjo nuo 2 metukų, mums gerai ten buvo. Atsimenu, kad pagrindinės auklėtojos boružiukų grupėje buvo Asta ir Jūratė  thumbup.gif , patys geriausi ir šilčiausi prisiminimai. Pora kartkarčiais pasirodančių auklėtojų buvo gerokai vyresnės, tai jos neitin man, nors viena su mūsų vaiku gerai elgėsi, o kita nesiplėsiu  rolleyes.gif , bet po vieno pokalbio buvo viskas į vietas sustatyta  smile.gif

galvoju leisti ten savo merginą, tai man viskas įdomu, kas kaip ten ax.gif
Atsakyti
ir dar klausimas kas lankosi "vita simplex" šeimos klinikoje. kokią šeimos daktarę rekomenduotumėte?
Atsakyti
QUOTE(Fainika @ 2013 11 07, 16:43)
ir dar klausimas kas lankosi "vita simplex" šeimos klinikoje. kokią šeimos daktarę rekomenduotumėte?

as abi savo merginas vedu i "Pasakos" darzeli. Vyresnele ejo i Voveriuku grupe, tai pagrindine aukletoja Diana super thumbup.gif . ir auklyte Ausrele labai faina. Mazoji dabar lanko Zvirbliuku lopseline grupe, pradzia buvo labai sunki (aukletojai adaptacijos procesas irgi sunkokas buvo), dabar jau einam neblogai, auklyte Dalyte labai gera, mergyte tik ja ir mini ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fainika @ 2013 11 07, 14:43)
ir dar klausimas kas lankosi "vita simplex" šeimos klinikoje. kokią šeimos daktarę rekomenduotumėte?

As pati einu pas Traneliene. kaip man tai ji gera. bet vaikus vedu I vaiku poliklinika pas Bendinskiene
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 11 07, 16:16)
As pati einu pas Traneliene. kaip man tai ji gera. bet vaikus vedu I vaiku poliklinika pas Bendinskiene

aš čia dėl savęs klausiu, nes dabar lankausi "medica klinika" bet man ten nepatinka tai kad nesčiąsias prižiūri šeimos dakterė, o pas ginekologę eini tik tuomet kai priklauso pasidaryti echo... arba tyrimai negeri... na bet man tai nepatinka, nes mano šeimos daktarė pati nieko nežino kaip reikia prižiūrėti nėštumą, nežino kokius tyrimus reikia atlikti.... norėčiau geresnės priežiūros neštumo metu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fainika @ 2013 11 07, 15:51)
aš čia dėl savęs klausiu, nes dabar lankausi "medica klinika" bet man ten nepatinka tai kad nesčiąsias prižiūri šeimos dakterė, o pas ginekologę eini tik tuomet kai priklauso pasidaryti echo... arba tyrimai negeri... na bet man tai nepatinka, nes mano šeimos daktarė pati nieko nežino kaip reikia prižiūrėti nėštumą, nežino kokius tyrimus reikia atlikti.... norėčiau geresnės priežiūros neštumo metu... g.gif

oi nezinau kaip del nestukiu "medica klinikoj" bet "VitaSimplex" visa nestuma priziuro gine. ji visad turi atskira uzsivedus paciento knygele ir ten viska pildo. o pas seimos gyd einat tik tuo atveju jei susije ligos ne su moteriskom ligomis.
Kaip mano gine Gorina sako: kas zemiau bambos visad kreipiesi/skundiesi man, o kas virs bambos seimos gyd..
dar gyd. Karveliene serga, tai ja pavaduoja, atlieka ji echo Lukosiuniene (ar panasi pavarde) blush2.gif As abu nestumus lankiausi Gorina, ji daug sneak, viska issaiskina, bet uz tat kaip man jaunai, nepatyrusiai super thumbup.gif
Beto visos sios gines dirba uz tilto poliklinikoi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 07 lapkričio 2013 - 16:02
QUOTE(kristynka* @ 2013 11 07, 17:01)
oi nezinau kaip del nestukiu "medica klinikoj" bet "VitaSimplex" visa nestuma priziuro gine. ji visad turi atskira uzsivedus paciento knygele ir ten viska pildo. o pas seimos gyd einat tik tuo atveju jei susije ligos ne su moteriskom ligomis.
Kaip mano gine Gorina sako: kas zemiau bambos visad kreipiesi/skundiesi man, o kas virs bambos seimos gyd..
dar gyd. Karveliene serga, tai ja pavaduoja, atlieka ji echo Lukosiuniene (ar panasi pavarde) blush2.gif As abu nestumus lankiausi Gorina, ji daug sneak, viska issaiskina, bet uz tat kaip man jaunai, nepatyrusiai super thumbup.gif
Beto visos sios gines dirba uz tilto poliklinikoi

apie Goriną aš girdėjus tik gerus atsiliepimus todėl ir norėčiau pereiti pas patyrusią ginę, o ne lankytis klinikoje kur viskas kaip chaosas, ginės jaunutės, nieko blogo prieš jaunas neturiu bet man būtų patikimiau lankytis pas moterį kuri turi patirties ir savo darbą išmano.
klinikoje ginekologės dirba šeštadieniais?
Atsakyti
QUOTE(Fainika @ 2013 11 07, 16:10)
apie Goriną aš girdėjus tik gerus atsiliepimus todėl ir norėčiau pereiti pas patyrusią ginę, o ne lankytis klinikoje kur viskas kaip chaosas, ginės jaunutės, nieko blogo prieš jaunas neturiu bet man būtų patikimiau lankytis pas moterį kuri turi patirties ir savo darbą išmano.
klinikoje ginekologės dirba šeštadieniais?

Gorina "VitaSimplex" dirba: pirmadieni ir treciadieni.
(darbo laikaas ant duru tik 5darbo dienu)
Iskilus klausimams visad Gorina atsiliepia arba perskambina. O jei kas rimciau skubeti I Kauna.
Atsakyti
Mano abu nėštumus Imbrasienė prižiūrėjo, su pastaruoju net buvau išsiregistravus iš Vitasimplex, kad pas Imbrasienę būt. Tik jau toj poliklinikoj už tilto košmaras kai pas vidaus gydytoją reik pap[ult doh.gif , vien dėl to pagimdžius vėl grįžau į Vitasimplex
O nei Gorina, nei Karvelienė man nepatiko, turiu savų priežasčių ir priekaištų būtent dėl nėštumų priežiūros
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(Fainika @ 2013 11 07, 13:56)
galkuri vedate vaikus i daželį "Pasaka", labai norėčiau išgirsti atsiliepimų ax.gif

Mano mazoji lanko siuo metu si darzeli... pradejom nuo lopselio... oi kokia sunki mums adaptacija buvo... bet aukletojos superines buvo... Laimute, Irenas auklyte Jolanta. Dabar darzelio grupei... ir aukletojos Dalia, Aura... auklyte senyva moteris... bet nerealios thumbup.gif nes rytai pas mus vis dar su asarom... tam kad man nervus patampyti doh.gif o kai ateini pasiimti, tai vadinti namo eiti turiu doh.gif
Del giniu... su Imbrasiene susidurusi nebuvau... Siaip apie Gorina ir tik geruoju galiu pamineti... is tikro ji daug sneka... bet atsirenki kas reikalinga kas ne... mirksiukas.gif Karveliene man siaip sau ax.gif o jei vaiku gydytoja tai ir tik uz Bendinskiene thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2013 11 07, 22:23)
Sveikos,

Mano mazoji lanko siuo metu si darzeli... pradejom nuo lopselio... oi kokia sunki mums adaptacija buvo... bet aukletojos superines buvo... Laimute, Irenas auklyte Jolanta. Dabar darzelio grupei... ir aukletojos Dalia, Aura... auklyte senyva moteris... bet nerealios  thumbup.gif nes rytai pas mus vis dar su asarom... tam kad man nervus patampyti  doh.gif o kai ateini pasiimti, tai vadinti namo eiti turiu  doh.gif
Del giniu... su Imbrasiene susidurusi nebuvau... Siaip apie Gorina ir tik geruoju galiu pamineti... is tikro ji daug sneka... bet atsirenki kas reikalinga kas ne...  mirksiukas.gif  Karveliene man siaip sau  ax.gif o jei vaiku gydytoja tai ir tik uz Bendinskiene  thumbup.gif

Norejau pasiteirauti, ar nera labai dideles eiles pas gydytoja Bendinskiene, nes kiek pasiklausau, visos mamytes tik sita daktaryte giria, tai kiek laiko tenka pralaukti prie kabineto? o gal dar kokia kita vaiku gydytoja galit rekomenduoti?
Atsakyti