Įkraunama...
Įkraunama...

Prienai ir Prienietės

QUOTE(rugsėjė @ 2014 04 07, 10:50)
Kristynka tu su juodu Zipiu važinėji?

Taip su juodu-pilku tamsiai.
mes kazkada buvome parke, tu lyg su vezimeliu ir vyresneliu ejai, kai atsisukau, jau buvai toliau nuejus. atpazint atpazinau is vezimo biggrin.gif

ir kur jau zadate kraustytis ?

mes ir norim siemet nusipirkti nama, nes jau baigiu vyra uzknisti biggrin.gif dar kai vyras sunervuoja, sakau: einu jau pakuotis daiktu i dezes, kad nereiktu visko per viena diena krautis lotuliukas.gif jis man apie masinas seka pasakas, o as jam apie nama biggrin.gif
Atsakyti
Tavo vyras aukštas ir kūdas? užpraeitą savaitę ant pėščiųjų perėjos tada aplenkiau smile.gif , kažkaip figūrą stipriai pataisius, kad net suabejojau blush2.gif
Na va aš vis dairausi su vežimu pažįstamų veidų ir nematau doh.gif
Nešim skūrą į Suvalkijos glūdumą rolleyes.gif , ten vyras žemės nuomuojas, aš braškes auginu, avietes, tai sodybukę pirkom, tai prie braškių dar vištų fermą sakė vyras įtaisys lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2014 04 07, 11:43)
Tavo vyras aukštas ir kūdas? užpraeitą savaitę ant pėščiųjų perėjos tada aplenkiau  smile.gif , kažkaip figūrą stipriai pataisius, kad net suabejojau  blush2.gif
Na va aš vis dairausi su vežimu pažįstamų veidų ir nematau  doh.gif
Nešim skūrą į Suvalkijos glūdumą  rolleyes.gif , ten vyras žemės nuomuojas, aš braškes auginu, avietes, tai sodybukę pirkom, tai prie braškių dar vištų fermą sakė vyras įtaisys  lotuliukas.gif

vyras: aukstas, kudas. nepataisius, o gal sustambejus labiau doh.gif reikia per kristynas graziai atrodyt. tai vyras isvyks i uzsieni reiks dar labiau susiiimti.

nenervuok su ukiu. as ir jau noriu savo darziuko. blush2.gif
Atsakyti
Pakūdus, pakūdus madam thumbup.gif , tada jus prie turgaus aplenkiau

Dėl daržiuko tai nelabai yra kur daryt - pieva neišdirbta, bet šiltnamis yra jau thumbup.gif - prisėjau salotų, ridikų, svogūnų prisodinau laiškams, gegužės antrai pusei gal suruoš žemę daržui
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2014 04 07, 13:01)
Pakūdus, pakūdus madam  thumbup.gif , tada jus prie turgaus aplenkiau

Dėl daržiuko tai nelabai yra kur daryt - pieva neišdirbta, bet šiltnamis yra jau  thumbup.gif - prisėjau salotų, ridikų, svogūnų prisodinau laiškams, gegužės antrai pusei gal suruoš žemę daržui

Jo. dar savaitgaliais, kai oras grazus eidavome i turgu.
Tai kada zadate kraustytis ?
Atsakyti
Dabar savaitgaliais važiuojam, o kai gerai atšils tada jau suvisam, gal nuo kokios gegužės vidurio g.gif , gal anksčiau
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2014 04 07, 13:47)
Dabar savaitgaliais važiuojam, o kai gerai atšils tada jau suvisam, gal nuo kokios gegužės vidurio  g.gif , gal anksčiau

Kaip jums jau gerai blush2.gif thumbup.gif
Kaip mazylis auga ?
Atsakyti
auga doh.gif - visur lenda, viską ima, spėk nusisukt tai arba į šikpuodį ranką įkišes maišo arba kalės bliūde prausiasi lotuliukas.gif , įsikirtes jau eina, bet vienas dar nebando, va jau mėnesiukas kai pora žodelių pasako, bando kartot pirmus skiemenis, bet nelabai pavyksta smile.gif
Kaip jūs, kiek dantų turit (mes 4), ką mokat?
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2014 04 07, 15:14)
ką mokat?

nelabai ka, sakau gal jau sunerimti, ir prasyti kokiu masazu ?
sedet nesedi, pasodinus nusivercia iskart.
ant grindu sukasi ratu ant pilvuko, tai apsivercia, pasisuka ir taip pasiekia savo tiksla. jau manoji ir atidaro zemai sekcijos dureles, pasiiima ko nori biggrin.gif
palaikau rankas ties mazyles padukais, tai bando sliauztu, stengesi, sikute pakele nuo grindu. gal sakau sitaip sportuodami ismoks greiciau g.gif
turim du dantis.
pikta daznai biggrin.gif
brolis dar kartais pakankina doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mūsų ir nesėdėjo, tik atbulas pašliauždavo, o kai pramušė tai ant visko vienu metu, kalba ir ta atsirišt sykiu pradėjo. Gal nuo 8 su biskiu mėn. sėdėt ir atsisėst pradėjo, poros sav bėgyje ir į priekį keturiom varyt pradėjo, dabar kai duoda net žemė dreba. Manau mums vibrokėdutė ior ta nešyklė nuo vežimo meškos paslaugą darė, kai nebedėjau, tai viskas per mėn labai greit atsirado. Toj vežimo nešynėj tai kai arkliukas kojom duodavo ir čiuožinėdavo po namus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugsėjė: 07 balandžio 2014 - 17:04
QUOTE(rugsėjė @ 2014 04 07, 17:03)

Tikiuosi, kad ir manoji prades greit ropoti.
uztat kaip greit auga maziai, maniskiai jau si menesi 8men.
Atsakyti
Sveikos mamos,

gal kuri zinote ar taiso Prienuose kas nors laikrodzius? Man reikia sumazinti apyranke, tai gal ir juvelyras pagelbetu. Zinau, kad tango pizza pastate penktadieniais buna juvelyras, bet gal yra ir buten laikrodininkas Prienuose?
Atsakyti