Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos...*66 Namučiai...


Lyk lietuti, lyk stipriau
Aš tavęs visai nebijau
Su pasimėgavimu knygą skaitau
Ir nieko daugiau aplinkui nematau


user posted image

Mūsų gimtadieniai

Papugele – sausio 31 d.

Ebru – vasario 2 d.
Aguonytė – vasario 9 d.
laTulipe – vasario 24 d.

Indra666 – kovo 7 d.
Fatimaallaa – kovo 24 d.
amber123 – kovo 25 d.
Nerinha – kovo 26 d.
Tibė – kovo 28 d.

Argija – balandžio 15 d.
aistuliaa – balandžio 28 d.

Vessta – gegužės 15 d.

Dorifore – birželio 3 d.
_Only_ – birželio 19 d.

Biancca – liepos 1 d.
Jovituteee – liepos 1 d.
Skiautelė – liepos 2 d.
casolin – liepos 23 d.
eliss – liepos 24 d.
shiaudine – liepos 25 d.

Gegytė – rugpjūčio 19 d.
Ingėnas – rugpjūčio 24 d.
kiršė – rugpjūčio 27 d.
sphinx – rugpjūčio 28 d.

Taškė. – rugsėjo 14 d.
Pukis_miau – rugsėjo 19 d.
ceburashka – rugsėjo 23 d.

linamog – spalio 2 d.
Mona187 – spalio 18 d.
*IsaDora* – spalio 26 d.
Leveret – spalio 31 d.

ewe1ina – lapkričio 13 d.
Stikliukas – lapkričio 21 d.
Sielos Sparnai – lapkričio 29 d.

daite – gruodžio 24 d.
adžani – gruodžio 26 d.


Mūsų nuostabusis tinklaraštis
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2011 09 15, 09:06)


Dabar skaitau Isabel Allende "Dvasių namai". Va ši jos knyga išties labai primena  Markeso kūrybą. Beje, iškilo toks klausimas: ar šios Allende trilogijos knygos yra parašytos tęstinumo principu (ar išlieka tie patys veikėjai etc) ar jos jos gan savarankiškos ?


kiek pamenu, jos gana saavarankiškos, bet turi sąsajų per veikėjus: ten jie vieni kitų giminės ar pan. unsure.gif

SS, 4u.gif
Papildyta:
klausimas - gal kurioje nors Kauno maxėje matėte naująją T. Shah knygą? Tūkstančio ir vienos naktie sšalyje ar pan. pavadinimas ax.gif
Atsakyti
Super zodziai SS thumbup.gif 4u.gif ,liuks rudenine nuotaika,as myliu rudeni wub.gif

Einu Andersono pasaka atskenuosiu,jei dar reikia ? smile.gif Ir skaitytiiii....jachuuu...siandien turiu laisvo laiko ir uz lango kaip tik linoja thumbup.gif
Atsakyti
SS, tiesiog labai laiku atsiradai biggrin.gif 4u.gif tau!

Apsilankiau ir as maximoj arciau namu tongue.gif , tai nusipirkau Pai Kit Fai ,,Sugulovės duktė" ir Torey L. Hayden ,,Mergaitė vaiduoklis", o taip noretos Vanora Bennett ,,Šilko karalienė" taip ir negavau verysad.gif

Registruojuosi su Kristina Sabaliauskaitė ,,Silva Rerum II". Nu patinka man ja skaityt ir jokie meiles ir aistros aprasymai manes neerzina. Galvoju, kad be ju butu nuobodziau skaityt blush2.gif

Prieš tai skaičiau Jean-Christophe Grange ,,Limbų priesaika". Kiek teko jo knygų skaityt, tai viena geresnė už kitą. Skaičiau ir nesinorėjo, kad baigtųsi. Žiaurumų netrūko, įtampos ir pavojų taip pat, o nuo aprašytų žmogžudysčių vaizdelių, akys piestu stojos blink.gif Po tiek įtampos labai norėjosi happyendo, bet...jo knygose visiško happyendo kažin ar galima tikėtis g.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 09 14, 12:38)
Martin Suter "Lila,Lila" - vaikinas randa seną rankraštį,duoda merginai paskaityti,kad sulauktų dėmesio.Mergina mano,kad tai jis parašė ir nusiunčia leidyklai.Romanas tampa bestseleriu.Knyga man patiko,nesinorėjo,kad baigtųsi ,nors pabaigos visai kitokios tikėjaus smile.gif

Man tai ji vidutiniškai patiko. Situacija įdomi, bet pats pasakojimas per daug neįtraukė. Be to, nemažai metų buvau tos knygos norėjusi, tai ir tikėjausi iš jos daug.

Marakeš, gavau vakar knygą, ačiū.

Perskaičiau Murakami "Dansu dansu dansu"- apie vyrą iš "Avies medžioklės" po ketverių metų, kai jis bando susirasti vieną anoj knygoj pradingusį veikėją, ir tie ieškojimai suveda jį su įvairiausiais žmonėmis. Įdomu buvo skaityti apie jo naujas pažintis ir draugystes, ir šiokia tokia detektyvinė linija atsirado, bet negalėčiau pasakyti, kad labai labai patiko. O galbūt per daug paskutiniu metu jo knygų skaičiau. Prieš imantis dar vienos, reikės padaryti didesnę pertrauką.

Tiesa, man neaiškus vienas dalykas- kodėl paliktas toks pavadinimas. Kiek supratau, dansu- japoniškas žodis. Angliškai knygos pavadinimas "Dance dance dance", tai kodėl lietuviškai ne "Šok šok šok"- negi tik todėl, kad gražiau skamba?
Atsakyti
Registruojuos su Elenos Kurklietytės „Šešėlių verpėja. Laukinės Todės istorija“.
Na, jausmas toks neapsakomas, net nežinau, patinka man ar ne g.gif
Tik lietuviai moka taip keistai rašyti smile.gif
Labai džiaugiuosi, kad skaitau tą knyga, nes tikriausiai metus norėjau, bet vis ką nors kitą skaitydavau, o va pamačiau pas eliss ir neatsispyriau smile.gif
Dabar skaitau smile.gif
Pirmiausia, tai mane labai stebina ir žavi pati kalba. Visokie ten tų augaliukų pavadinimai, pelkės aprašymai, visokių rečiau vartojamų žodžių... Nežinau, ar čia aš verstinių knygų prisiskaičiusi per daug, bet man labai įspūdinga.
Siužetas... Na nežinau dar.. Nedaug teperskaičiau... Tokia lėta man ta knyga, net pati stebiuosi, atrodo plonytė, bet matomai užteks dar kelioms dienoms.
Atsakyti
mano megstamiausios:

Mergina su drakono tatuiruote (trilogijos pirma dalis, trileris, detektyvas, stipriai ir idomiai parasyta)
Purpurinės upės - trileris, detektyvas, puikiai išdirbti veikėjų charakteriai
Kovos klubas - superinė knyga
Dinos knyga
Mano sesers globėjas
Bridžitos Džouns dienoraštis - labai linskma skaityti
Heroinas - gal labiau jaunimui, paaugliams, bet tikrai gerai parašyta knyga


Iš klasikos: Džeinė Eir, Juodasis obeliskas, Laikas gyventi ir laikas mirti, Vėtrų nubloškti, Grafas montekristas, 100 metų vienatvės.
Atsakyti

Aš vis dar su ta pačia knyga užsisėdėjus blush2.gif Jau gėda pelėda, nu bet absoliučiai laiko skaitymui nebėr doh.gif Gerai nors tiek, kad bent iš mirties taško pajudėjau ir nemažai, knyga skaitosi tikrai maloniai ir palieka maišalynę tiek galvoj, tiek dūšioj. Jaučiu, kad ji švelniai brūkšteli per jausmų stygas, tik vat kurių jausmų dar neišsiaiškinau.

QUOTE(Vessta @ 2011 09 15, 13:15)
SS, tiesiog labai laiku atsiradai biggrin.gif
Ateinu, žiūriu tema pasibaigusi, naujos nėra, knygės irgi visos išsilaksčiusios, tai ant staigiaus ir sukurpiau naujus namelius rolleyes.gif
Atsakyti
Ateinu su perskaityta Colleen McCullough "Timas".Turbūt,daugelis esat skaitę,nieko čia aš nenustebinsiu,visai nebloga knyga.Kadangi šiek tiek esu mačius filmą,tai Timą ir įsivaizdavau kaip Melą Gibsoną smile.gif Tiesą sakant,jaučiu šiokį tokį šleikštulį blush2.gif Reiks pažiūrėt ir filmą dabar,bet ne itin traukia ...
Visgi "Morgano kelias" man geriausia iš jos skaitytų smile.gif
Dabar imsiu Zoe Heller "Skandalo užrašai" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 09 15, 14:11)
Ateinu su perskaityta Colleen McCullough "Timas".Turbūt,daugelis esat skaitę,nieko čia aš nenustebinsiu,visai nebloga knyga.Kadangi šiek tiek esu mačius filmą,tai Timą ir įsivaizdavau kaip Melą Gibsoną smile.gif Tiesą sakant,jaučiu šiokį tokį šleikštulį blush2.gif Reiks pažiūrėt ir filmą dabar,bet ne itin traukia ...
Visgi "Morgano kelias" man geriausia iš jos skaitytų smile.gif

Šiaip pritarčiau- man Morgano kelias ir Erškėčių paukščiai labiausiai patiko ...pakolkas....dar laukia neskaitytos Prislietimas, Žolynų vainikas ir Paskutinis Romoje rolleyes.gif o Timas ir Užsimerk atsimerk mažiau patiko, o Angelėlis man pasirodė visiškas š ..... ax.gif

Registruojuosi su Dažytu vualiu 4u.gif lėtai einasi, nes laiko stoka verysad.gif , bet patinka thumbup.gif

dėkui už temutę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikliukas: 15 rugsėjo 2011 - 13:30
Ingenai, del Pieniu vyno - gaila, kad pritrukai kantrybes ir metei, ir as pradzioj labai norejau mest, bet pratraukiau ir paskui visai gerai buvo smile.gif nes pradzia, is tiesu, tokia, kitokia, nei visa knyga. na, ten izanga, ka padarysi smile.gif

o as su Voina y mir stoviu vietoj, kai padejau, tai jau pora savaiciu nebuvau paemus smile.gif sunku man rusiskai skaityt..
o siandien pradejau Duncker Haliucinuojanti Fuko - aaaaaaa kaip gerai!!!! labai itinka su stilium, jumoru ir visu kuo.
Atsakyti
Ačiū už naują temą 4u.gif Aš vis dar su Arto Paasilinna "Grupinės savižudybės magija". Jau gaila, kad einu į pabaigą g.gif O čia tai man Paasilinna thumbup.gif (su "Kaukiančiu malūnu buvo sunkiau unsure.gif )
QUOTE(LEEja @ 2011 09 15, 15:04)
o siandien pradejau Duncker Haliucinuojanti Fuko - aaaaaaa kaip gerai!!!! labai itinka su stilium, jumoru ir visu kuo.

Sutinku, puiki knyga. bigsmile.gif
Atsakyti