Įkraunama...
Įkraunama...

IVF, Stebuklingųjų II namai.

QUOTE(RositaK @ 2011 09 28, 12:33)
ne ne, su silpna mano imunine sistema  mirksiukas.gif nu Karpenko galvojo gal cia yra koks virusas, kad leukocitai vis zemiau normos. Nes man labai jau reik saugot gerkle, kad neperpustu, nors ir issioperavau angina delto  doh.gif nuo vaikystes pamenu turejau problemu su gerkle. gal kazka dar imanoma giliau patirti, nes is kraujo dare du tyrimus ASO ir RF(reumatoidinis faktorius).
skydzliaukes tyrimai mano kaip ir geri, tik keleta cistukiu turiu smile.gif


Labas. Ziuriu apie ASO rasai. Kokia norma turi buti sito tyrimo? Nes mano pries du metus buvo 1040 doh.gif tai ekstra operavo angina. Reiktu pasikartoti manau..
Atsakyti
QUOTE(wingele @ 2011 09 28, 14:39)
Labas. Ziuriu apie ASO rasai. Kokia norma turi buti sito tyrimo? Nes mano pries du metus buvo 1040  doh.gif  tai ekstra operavo angina. Reiktu pasikartoti manau..

raso norma 0-145, o pas mane 38 smile.gif tai pas tave jau gerokai blink.gif o po op. nebeskauda gerkles? pas mane irgi pulinga amziais budavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 09 28, 12:50)

As vakar vakare irgi labai daug skaiciavau  tongue.gif  Kristinuke as manau kad tave gali pradziuginti netgi dvigubas ar trigubas dziaugsmas  ax.gif  bigsmile.gif  Juk jei 21d buvo 20 tai grubiai 23d butu 40, 25d - 80, 27d - 160. O past tave toooookies skaiciai dideli  wub.gif

as tai jau susimakalavau, kokie ten pas ja skaiciai okkia cd buvo blush2.gif bet kad jie vakaryksciai jau TIKRI nestuke.gif tai cia jau faktas kaip blynas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinuke @ 2011 09 27, 20:18)
Dariausi LV  EGV klinikoje. Rugsėjo 8 d. įsodino 3 embrioniukus. 09-14 hcg  0,100. 09-21 hcg - 20,5. 09-27 HCG 899,7.

va rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 09 28, 13:44)
raso norma 0-145, o pas mane 38 smile.gif tai pas tave jau gerokai  blink.gif o po op. nebeskauda gerkles? pas mane irgi pulinga amziais budavo  doh.gif


Man po anginos operacijos praejus 3men. kartojo tai buvo 220. Sake gerai viskas, bet kazin smile.gif As kai susalu jauciu toki keista pojuti, bet ji nesukyla (nes nebera kam kilti bigsmile.gif ). I menesi po karta visada sirgdavau su 40temp. ir seiliu nenurijimu. Reikes pakartoti kada prie progos. Turi pastojimui reiksmes tas ASO? Net nepagalvojau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(wingele @ 2011 09 28, 15:07)
Turi pastojimui reiksmes tas ASO? Net nepagalvojau doh.gif

kaip jau rasiau, turi reiksmes imuninei sistemai, o sita turi pastojimui. tai iseina taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2011 09 28, 13:35)
Kristinuke, primink prasau dar, kelinta vakar dpi buvo  ax.gif

18 dpi
Pagal lentelę bandžiau pasižiūrėti, kas kiek laiko keičiasi mano skaičiukai, tai kaip ir kas 26 val apskaičiavo...
Atsakyti
QUOTE(kristinuke @ 2011 09 28, 16:03)
18 dpi
Pagal lentelę bandžiau pasižiūrėti, kas kiek laiko keičiasi mano skaičiukai, tai kaip ir kas 26 val apskaičiavo...

Viskas gerai su tavo skaiciukais 4u.gif Dar kartelis sveikinu wub.gif
Atsakyti
Latviukai tyrimus sakė pakartot po poros savaitėlių, echo taip pat. Vadinasi, stebuklingų II temelė į pabaigą su geromis žiniomis, prognozėmis ir laiminga ateitimi.
Visoms aaaaaaapppppčččččyyyyyyyyy flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinuke @ 2011 09 28, 17:18)
Latviukai tyrimus sakė pakartot po poros savaitėlių, echo taip pat. Vadinasi, stebuklingų II temelė į pabaigą su geromis žiniomis, prognozėmis ir laiminga ateitimi.
Visoms aaaaaaapppppčččččyyyyyyyyy  flirt.gif

wub.gif labai nuosirdziai sveikinu 4u.gif wub.gif
ir griebiu virusiuka, kol kasnors kitas nepagriebe smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti