Įkraunama...
Įkraunama...

Pametinukai gražuoliukai :)

O, kas iš pogrindžio išlindo bigsmile.gif !

QUOTE(laumike @ 2011 09 29, 11:44)
Smiltpeliuke, idomu galejau as Tave matyti Lindexe Gedo-9 pries kelias dienas su vezimeliu? Nesu tikra, nes gyvai nesu macius, gal ir suklydau  blush2.gif

Galėjai galėjai thumbup.gif . Užvakar dėjom gastrolių su mažyliu, išvaikščiojom Vingio parką, paskui visą Gedimino pr. perėjom, aišku pasinaudojau proga įsmukt į Lindexą pasidairyt grožybių, sesei bliuskytę nupirkom biggrin.gif . Dar vieną kepurytę pas juos vis nužiūrinėju, bandysiu kopijuot ir pati numegzt kažką panašaus smile.gif .

Laumike, kaip sekasi derinti darbą ir mamystę?

Gėliuk, aūūū, matau skype esi, tai gal jau grįžot iš šiltųjų kraštų? Gal ir Faustluk namo parsivežei, ar ji ten visam laikui liko biggrin.gif ?

Beje, neseniai Gedimino pr. buvom netyčia susitikusios su sige bigsmile.gif . Mane nesunku atpažinti, ypač jei su visa chebra būnu. Jei pamatysit vieną mamą, žygiuojančią su trim mažamečiais, galit įtart kad ten aš biggrin.gif .

Vaizdelis maždaug toks būna biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smiltpeliuke: 29 rugsėjo 2011 - 10:57
Vaivai Smiltpeliuke, kita karta pasisveikinsiu, zinosiu kad tikrai Tu lotuliukas.gif
O jau vaizdeli pasakiska idejai wub.gif
laukiam kitu ir as butinai pazadu pasavuosius pasirodyt, tik sudesiu foto laiko nutaikius wink.gif
O del darbo ir motinystes tenka suktis tongue.gif tikrai. Gerai kad musu su vyru darbo grafikai tokie polaisviai, galim derintis po truputi 4u.gif Vaikai noriai lanko darzeli, Smilte gimnastika pradejo siais metais lankyt. Na ir siaip gyvenam kaip visada nenuobodziai ir triuksmingai, su visokiausiais nuotykiais ir isbandymais 4u.gif
Atsakyti
Gerai vaikai įvardinti tavo profilyje lotuliukas.gif . Kur Smiltė gimnastikuoja?

O ką tu Lindexe veikei, ką gero nugriebei lotuliukas.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smiltpeliuke: 29 rugsėjo 2011 - 11:19
vaizdas ir pas mane buna daznai toks su vezimu ir salia du biggrin.gif kartais zmones labai atsisuka paziureti ar kas guli vezime,kartais manau ziuri is gailescio ax.gif o mums sekasi po biski,vyresnieji darzeli,maziukas biski serga,mamai stogas vaziuoja biggrin.gif ir gyvenimas kaip sakoma veza bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(estel@ @ 2011 09 29, 14:11)
vaizdas ir pas mane buna daznai toks su vezimu ir salia du biggrin.gif kartais zmones labai atsisuka paziureti ar kas guli vezime,kartais manau ziuri is gailescio ax.gif o mums sekasi po biski,vyresnieji darzeli,maziukas biski serga,mamai stogas vaziuoja biggrin.gif ir gyvenimas kaip sakoma veza bigsmile.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif
va cia tai matos zmogus prie jumoro, nesiskundzia gyvenimu thumbup.gif

na pas mum tik dvi bet ne viena i darzeli neina persirgom slogom pradejo koset, bet sirupeliai nueme viska, lauksim kito karto dabar, pati vos prasneku kazkokia zaraza ilindo doh.gif
Atsakyti
OOO, koks pabudimas namučiuose bigsmile.gif Džiugu, kad toliau laikomės 4u.gif

smiltpeliuke mes irgi taip atrodom biggrin.gif Jau be vaikų mane matyti, didelis pasaulio stebuklas biggrin.gif Labai retai taip būna, net kaimynai pamatę mane be vaikų nustemba, matyt jau kitaip ir neįsivaizduoja biggrin.gif O jūs visi atrodote SUPER bigsmile.gif
Naujokėlėms po balionėlį 4u.gif 4u.gif 4u.gif Prašom nedingti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Tindirindiriuška @ 2011 09 29, 13:19)
na pas mum tik dvi bet ne viena i darzeli neina persirgom slogom pradejo koset, bet sirupeliai nueme viska, lauksim kito karto dabar, pati vos prasneku kazkokia zaraza ilindo  doh.gif

mes rytoj keliausime pasitikrinti ir žiūrėsim ar prates biuletenį ar ne, nors šiaip visai norėčiau ligoms padėti tašką, nors kuriam laikui...Tik vyras pastaruoju metu tik medų ir naudoja, nes visi ligų pėdsakai perduoti kamuoja, bet pagys , vyras stiprus irnesakyk.gif hihihi.gif
Sveikite greičiau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Na sveikos bigsmile.gif kad jau po biški lendat iš šešėlio, tai lendam ir mes biggrin.gif
pasirodom kad irgi esam "trys" pametinukai lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
o taip leidžiam savaitgalius biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labu smile.gif

Smiltpeliuke, puikiai atrodot thumbup.gif Mes grįžom ir faustluk parsivežėm biggrin.gif buvo malonu susipažint gyvai 4u.gif

puikiai pailsėjom su supermamom, dauguma buvo iš Ernesto bendraamžių, tiesa dabar daugiau laiko su jom skype praleidžiam smile.gif vaikai baseine arba jūroj, mamytės kokteliukus gurkšnoja thumbup.gif

kažko neleidžia nuotraukų įkelt iš FB g.gif
Atsakyti
Na labai jau grazu ziureti i pametinukus ax.gif Kokios saunuoles mamytes,kurios po tis augina 4u.gif As jau bijociau trecio,ne del saves,o del aplinkiniu,nes visiems vaikai vienas po kito kazkodel asocijuojasi su asocialia seima su kazkkiu gailesciu ir pan.Nors siaip po 10meteliu svajoju apie trecia vaikiuka blush2.gif
Na o cia mes susipazinimui
user posted image
Ir gyvenam va taip.Atsitinka ir tokiu sunybiu namie doh.gif Cia didzioji graziai pasidarbavo bigsmile.gif Pirma mintis aisku buvo,aciu dievui kad akiu neisbade doh.gif
Zodziu neliudna su dviem.
user posted image
Diduke dabar i darza keliauja,tai bunu tik su mazyle.Tai lengviau.Bet mano didesnioji po to darzelio siaubingai pasikeitus.Jau tokia neklauzadele pasidare,neklauso isvis nieko ka sakai doh.gif
Atsakyti
Vaidute 23 smile.gif nu super piesimo pamokeles pas jum biggrin.gif
Atsakyti
pas mane labai dukra saugo dovydeli,rekia iskart jai lukas kazka daro dovydui,bet pastebejau kad dovydeliui sese labai yra miela,kaip atsikialia isart pasiziuri ar miega ji,o kaip pakalbina tai sypsosi kad ai ai wub.gif wub.gif
http://www_fotoz_lt/....jpg?1317298733
http://www_fotoz_lt/....jpg?1317298758
http://www_fotoz_lt/....jpg?1317298766
Atsakyti
OOOO kokiu groziu pabiro thumbup.gif kaip faina.
Smiltpeliuke nieko neisijgijau, labai daznai uzsuku i lindexa, kartais tik pasiziuriu, kartais nusiperku ka nors 4u.gif Smilte lanko gimnastika Kauno g. gimnastikos mok.
ikeliu ir as savo grozius, tik foto senesnes, Smilte dabar trumpaplauke jau. O cia fotkese yra tokia sukuosena, kokia pati pasidare lotuliukas.gif Buvo ir broliui padarius, bet jau toookia, kad teko su masinele po to man prasieit biggrin.gif
tai truputis vasaros 4u.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti