Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2012

yra tikimybe kad dauguma jau atostogauja darbdaviu, nes pvz vienas su manim aktyviai kontaktavo ir dabar nutilo?
Atsakyti
gali but, juk Kaledu metas, gal isvaziavo kur nors i vacation smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Giedrute:) @ 2011 12 15, 16:42)
kazkaip tylu cia  g.gif  pasipasakokit, kaip sekasi smile.gif

Kaip sekasi? blink.gif
Planavau vaziuot viena, sesuo pareiske, kad irgi nori vaziuoti, nes mat paskutiniai metai kada yra galimybe.. OK, siuntinejau uz mus abi laiskus, kol pagalviau pradejo kazkas konkretaus atsiliepinet. Dbr ji pareiske, kad nebezn ar nori vaziuot, o panele susizinos po menesio.. stupid.gif Va taip ir sekasi kaip vaziuoji ne viena... angel_sadangel.gif
Atsakyti
as i viena issiusta emaila gavau atsakyma po poros savaiciu ar kiek cia. ir atrase,kad dabar jie labai mazai dirba, tik po nauju kazkiek gal dirbs ir tuomet su manimi dar susisieks lotuliukas.gif paziuresim kiek realu cia. siaip dar nusprendziau nesiuntineti niekur kol kas. po svenciu tik pradesiu , vasari koki.
Atsakyti
Sveiki, na as irgi nutariau vaziuoti, pasiskaiciau cia foruma ir pradejau baimintis, kad pervelai susigriebiau. Tikiuosi, kad dar suspesiu susitvarkyti dokumentus ir susirasti darba... Nors visgi nezinau ar verta cia panikuoti, dar nemazai laiko. Buvau PLC, sake, kad darba reiktu susirasti iki kovo galo, jei nepavyku, jie dar gales ka pasiulyti.
Beja, ieskau kompanijos... Esu vilniete, mokausi antram kurse mirksiukas.gif el. pastas augusteppp@gmail.com.
Atsakyti
as irgi nieko rimciau neieskau, po nauju pradesim rimciau bombarduoti juos smile.gif ir isvis nemanau, kad tikslinga butu per sventes trugdyti zmones mirksiukas.gif
Atsakyti
Tiesa, tiesa, reik pabandyti iki Naujuju susitvarkyti dokumentus Lietuvoje, kol dar ne sventes ir nusiteikti paieskoms g.gif
Atsakyti
QUOTE(guste91 @ 2011 12 15, 23:10)
Sveiki, na as irgi nutariau vaziuoti, pasiskaiciau cia foruma ir pradejau baimintis, kad pervelai susigriebiau. Tikiuosi, kad dar suspesiu susitvarkyti dokumentus ir susirasti darba... Nors visgi nezinau ar verta cia panikuoti, dar nemazai laiko. Buvau PLC, sake, kad darba reiktu susirasti iki kovo galo, jei nepavyku, jie dar gales ka pasiulyti.
Beja, ieskau kompanijos... Esu vilniete, mokausi antram kurse  mirksiukas.gif  el. pastas augusteppp@gmail.com.

Pernai grupiokas sugalvojo vaziuoti tik Balandzio menesi, ir birzelio pradzioj jau sedejo JAV, tad iki panikos dar labai toli smile.gif
Atsakyti
sveiki visi,
senokai rezgu minti isvykti su sita programa, anais metais registravaus, taciau tiap ir nepasiryzau vykti viena, labai baisu, gal kas noretu kooperuotis kartu? kitas minusas tas , kad siemet mums mokslai baigias paciam birzleio gale ir nemanau, kad turiu galimybe pasiankstinti egzaminus, iskaitas, nes kaip ir medicinos sriti studijuoju... taigi jei vaizuociau tai nuo liepos pradzio, o i mokslus vleuoti labai irgi negaliu, rugsjeo pora savaiciu nebent nutrinti galeciau... tai matyt neapsimoka tokiua tveju ir vaziuoti , kai dirbti galeciau 2 men, neatsipirktu... kiek laiko skiriate kelionem? savaite ar dvi? man tiek daug klausimu, kad nezinau nuo ko pradeti... tiesa, bandziau ieskotis pati darbo, siuntineti savo cv visur , bet niekas nedirbo su sita viza, tai ar imanoma rasti visgi taip?
Atsakyti
eglincia >> susirasti darbą tik nuo liepos pradžios bus labai sunku, nes tokiu metu jau būna įpusėjęs sezonas ir dauguma darbdavių jau turi tiek kiek jiems reikia žmonių. Net nelabai įsivaizduoju, kokio tipo darbas turėtų būti, kad tik nuo liepos pradžios prasidėtų... Na, bet gal pavyks, nžn...
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2011 12 18, 02:19)
sveiki visi,
senokai rezgu minti isvykti su sita programa, anais metais registravaus, taciau tiap ir nepasiryzau vykti viena, labai baisu, gal kas noretu kooperuotis kartu?  kitas minusas tas , kad siemet mums mokslai baigias paciam birzleio gale ir nemanau, kad turiu galimybe pasiankstinti egzaminus, iskaitas, nes kaip ir medicinos sriti studijuoju...  taigi jei vaizuociau tai nuo liepos pradzio, o i mokslus vleuoti labai irgi negaliu, rugsjeo pora savaiciu nebent nutrinti galeciau... tai matyt neapsimoka tokiua tveju ir vaziuoti , kai dirbti galeciau 2 men, neatsipirktu... kiek laiko skiriate kelionem? savaite ar dvi? man tiek daug klausimu, kad nezinau nuo ko pradeti... tiesa, bandziau ieskotis pati darbo, siuntineti savo cv visur , bet niekas nedirbo su sita viza, tai ar imanoma rasti visgi taip?


Aš galiu pasakyt, kad man regis pati nežinai ko nori. Jei nori išvažiuot, tai suk galvas kaip pasiankstint sesijas ir išvažiuosi, jei ne, tai net nedrįsčiau svajot apie USA. Juk darbdaviui jau nuo gegužės mėnesio galo reikia darbuotojų, tai ne jau jis priims darbuotoją birželio mėnesiui, o paskui jį atleis nes tu liepai atvažiuoji..Ko čia bijot vienai važiuot? Klausinėji kiek laiko žmonės skiria kelionėm, jei net neįsivaizduoji kokiu būdu išvažiuot liepai..man regis pigiau tau būtų tiesiog nusipirkt kelionę į Ameriką.
Atsakyti
o kaip su anglu kalbos ziniom? kokio lygio reikia, norint neprapult? smile.gif moketes ar kartojotes kazka pries isvaziuojant?
Atsakyti