Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2012

QUOTE(nastep @ 2012 01 06, 20:14)
O kur jus dedat foto? As bandziau i pati laiska idet, bet tik baltas kvadratelis gaunasi  g.gif

man tai normaliai kazkaip gaunasi..as parasau dear "mr. john johnson", padedu kelis tarpus ir idedu nuotrauka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tbag1992 @ 2012 01 06, 20:35)
man tai normaliai kazkaip gaunasi..as parasau dear "mr. john johnson", padedu kelis tarpus ir idedu nuotrauka smile.gif

Tai gal naudojates gmail? blush2.gif
Atsakyti
as microsoft outlook naudoju drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikučiai, planuoju vykti į rytinę Jav puse arba vakarinę bet vienai važiuoti nedrąsu pirką kartą, gal atsirastų norinčių jungtis ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(theagnee @ 2012 01 07, 14:23)
Sveikučiai, planuoju vykti į rytinę Jav puse arba vakarinę bet vienai važiuoti nedrąsu pirką kartą, gal atsirastų norinčių jungtis ? smile.gif

Man atrodo kai jau darbus konkretesnius kas tures, tada ir kooperuosis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki, Norejau pasiteiraut kas praeitais metais buvo Gentle Giant moving company atrinkti ir keliavot ten dirbti ? kaip ispudziai, poziuris, darbas, atlyginimas ? smile.gif
Atsakyti
kiek mazdaug procentu nuo algos mokesciai atskaiciuoja?
Atsakyti
QUOTE(tbag1992 @ 2012 01 08, 17:04)
kiek mazdaug procentu nuo algos mokesciai atskaiciuoja?

Labai įvairiai, maždaug 5-9%. Man išvis tik 1% nuskaičiuodavo.
Atsakyti
QUOTE(Carammell @ 2012 01 08, 17:21)
Labai įvairiai, maždaug 5-9%. Man išvis tik 1% nuskaičiuodavo.

as kazkaip galvojau kad 15% biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tbag1992 @ 2012 01 08, 17:50)
as kazkaip galvojau kad 15%  biggrin.gif
Gali būti, kad ir 15. Tikrai nežinau, kiek dažniausiai būna.
Tiesiog mano draugei nuskaičiodavo 9%, o man 1%. Čia nuo daug ko priklauso; valstijos, darbdavio...
Atsakyti
kaip manot myrtle beach gerai? biggrin.gif gal kas buve yra? papasakokit
Atsakyti
QUOTE(theagnee @ 2012 01 07, 14:23)
Sveikučiai, planuoju vykti į rytinę Jav puse arba vakarinę bet vienai važiuoti nedrąsu pirką kartą, gal atsirastų norinčių jungtis ? smile.gif

Sveika, man irgi taip gavos kad viena zadu toj programoj dalyvaut, bet kazkaip baisu vienai, tad jei dar nesuradai kompanjones parasyk man i gmail. aagnytea777@gmail.com cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnytea777: 08 sausio 2012 - 18:14