Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių kampelis

QUOTE(ugniux6 @ 2011 09 20, 23:43)
Debesiuke, super... thumbup.gif Klausimas tik man vienas (vienas is milijono) iskilo: idomu labai kaip ta simfonija lygiai ir graziai issipaisyt?    g.gif Kaip ilgai trunka tas procesas? Laiko turiu laaabai mazai (iki spalio 8d.), o dar nieko nepajudinau, pradedu panikuot ir jau bijau listi i senesnes temas, nes pastaruosius vakarus daugiau nieko ir nebedarau, tik skaitau, skaitau, skaitau.... mastau.gif jau pradejau gailetis tokia misija apsiemusi... wacko.gif

mano mintys,as lygiai taipat blush2.gif
Atsakyti
vil-ma puikiai atrodei thumbup.gif Aš ir buvau violetinė, tik šviesesnė smile.gif

Meilės simfoniją piešiau su paprastu permanentiniu markeriu. Viena pardavėja aiškino, kad tie tekstiliniai markeriai niekuo negeresni, o tik brangesni. Tai aš ir patikėjau biggrin.gif Sunaudojau 2,5 markerio. Pradžioj viską išsipiešiau su pieštuku. O po to jau spalvinau. Penklinės kraštus susižymėjau su liniuote, o po to braižiau pasidėjus lentą (dar nuo remonto rūsį mėtėsi biggrin.gif). Raides, smuiko raktą ir natos galvą atsispausdinau kompu, iškirpau ir vedžiojau pieštuku, po to spalvinau. Truputėli užtruko visas šitas darbas.. Gal užtektų poros gerų vakarų viskam padaryt net nžn, aš dariau po truputį kai vaikas miega, tai užtrukau ilgiau smile.gif
ugniux6 laiko dar turi daug biggrin.gif Aš irgi palyginti vėlai pradėjau ruoštis, kaip visada trūko dar vienos dienos, na bet kiek spėjau tiek padariau. Tik gaila nagučiai liko nelakuoti doh.gif Mašinoj permatomu užtepiau, kad bent biški blizgėtų biggrin.gif
vasarele85 saldainius dariau pati. Su jais tai užsiknisau doh.gif Kažkaip ilgai užtruko, kol viską sudėliojau, tikėjaus viens du ir bus baigta, deja... Įmesiu viską į paštą.
Renatukx klausei apie bučinių dėžutes. Jose buvo bučinių instrukcijos ir dar įdėta kur reikalingas inventorius biggrin.gif
Oro bučinys-Instrukcija: pasiųsti vienas kitam oro bučinius
Mandagusis bučinys-Instrukcija: pabučiuoti moters ranką
Tėviškas bučinys-Instrukcija: pabučiuoti moterį į kaktą
Simboliškas bučinys-Instrukcija: kaip pasisveikinant pakštelti į skruostus
Kvapą gniaužiantis bučinys-Instrukcija: suvalgyti po pipirą ir pasibučiuoti
Karštas bučinys-Instrukcija: bučiuotis, kol sudegs degtukas (įdėti tie ilgi degtukai)
Saldus bučinys-Instrukcija: pasitepti lūpas medumi ir pasibučiuoti
Ilgas bučinys-Instrukcija: valgyti guminuką abiems kartu iš skirtingų galų, kol pasibučiuosite (įdėtas ilgas guminukas, maximoj pirkau sveriamą, 1metras berods)
Drėgnas bučinys-Instrukcija: išgerti degtinės ar šampano ir pasibučiuoti
Šaltas bučinys-Instrukcija: valgyti mėtinį ledinuką ir pasibučiuoti (viduj halls)
Aistringas bučinys-Instrukcija: rankas uždėti vienas kitam ant sėdimosios dalies, stipriai prisiglausti ir pasibučiuoti
Prancūziškas bučinys-Instrukcija: vienu metu palaižyti ledinuką, pasakyti „že tem“ ir pasibučiuoti

Lygtai viską atsakiau smile.gif
Atsakyti
labukas kaip ieiti i jusu pasta mirksiukas.gif nu paveiksliukai tai tu saldainiu superiniai ax.gif as irgi po biski aju pardejau medziaga rinktis zadu ant kokio sampes klijuot saldainius merginos gal zinot kaip daryt is tampomo popieriaus burbulus sales papuosimui blush2.gif mes su jaunosios mama skem daryt baltus burbulus is to popieriaus bet nemoku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2011 09 20, 16:56)
Sveikos 4u.gif
Pabandysiu ir aš trumpai pasipasakot kaip sekėsi smile.gif
Pirmiausia, tai didelis ačiū šiai temai ir visoms buvusioms svočiutėms aciuks.gif Nes visos idėjos, daugiau ar mažiau perdarytos, buvo iš čia.
Šiaip viskas sekėsi gerai, pradžioj jautėsi šioks toks jauduliukas ir pasimetimas, bet greitai susitvarkė smile.gif Iš savo scenarijaus skaitėm tik išleidžiant iš namų ir apie šeimos židinį. Daugiau viskas buvo savo žodžiais (prieš tai užmetus akį į tekstą) ir gerokai sutrumpinta. Daug ko nespėjom padaryt ką turėjom.. Tai iš pirmo vakaro perkėlėm į kitą dieną šeimos finansininko rinkimus ir vaiko lyties spėjimo bei vaiko vardo rinkimų lapelius, o pareigų pasiskirstymo nė nedarėm.
Gamtoje labai lipo braškių-agrastų žaidimas. Kelios pamergėlės po pievą net be batų lakstė kai lapelių ieškojo, pagavo visus azartas, tai vaizdelis buvo geras thumbup.gif Tik šio žaidimo mes darėm supaprastintą variantą. Reikėjo surast visus lapelisu ir sudėliot sakinį. Atsisakėm rinkimo po 1lapelį. Dar gamtoj neblogai atrodė, kai su musių muštukais turėjo numušinėti balioną iki finišo. Gaila, kad gamtoj neturėjau fotiko, tikrai neblogų kadrų bučiau prigaudžius..
Grįžus, stalo išpirkimas. Išsisukom su pienu (butelaitis baltos), limonadu (su burbuliukais), mineraliniu (skaidrios), sirupo (butelaitis saldžios), pinigais su jaunaisiais (valiuta vyrams) ir makaronų bei saldainių karoliais (brangenybės moterims). Tik prieš tai  užtrukom, kol įkalbėjom pasirašyti ant kontrakto, nes apgaulę visi įtarė  biggrin.gif
Toliau viskas tradiciškai, nelabai yra ką pasakoti  biggrin.gif  Mūsų komendantų pažymėjimai ir darbo įrankiai:
user posted image
Kai buvo degtinė karti padarėm bučinių žaidimą, siuntėm dėžutę kurioje buvo 12 mažų dėžučių su instrukcijom.
user posted image
Pas ką nutilus muzikai sustodavo, tas ima dėžutę ir rodo kaip bučiuotis.
Dar prie stalo geros reakcijos susilaukė gerbėjų atmušėjai. Kai jų buvo pas mane rankoj 10, tai atrodė gražiai. Deja nufotkinau tik tai kas liko jau po baliaus. Pabrolių seilėtekio stabdžiai buvo irgi visai nieko
user posted image
user posted image
Beje, jei kam reikia galiu perleisti 4 visiškai naujus (po 2Lt) seilinukus ir 3 jau su tom etiketėm.
Aj dar per pirmą užsėdimą darėm cukrų. Cukrus ir paruošti lapeliai atrodė taip:
user posted image
Sudėjau viską į krepšelį ir paleidau aplink stalą, kad visi pasiimtų. Tik negerai kad tušinukų pamiršau įdėt, bet per šokių pertrauką dauguma juos susiorganizavo patys  biggrin.gif Ant jaunųjų stalo, šoniuke padėjau papuoštą stiklinį indą ir pasakiau, kad parašę ten dėtų. Kai visi sudėjo, tai atrodė fainai, taip spalvingai. Deja foto neturiu smile.gif
aka pas mus žodžiai buvo tokie: "Norime paprašyti, kad visi svečiai prisidėtų prie saldžiųjų linkėjimų jauniesiems. Sukaupkime mielas cukraus atsargas, kad jaunieji ryte gerdami kavą ar arbatą dar ilgai galėtų prisiminti šią šventę. Prašau visų parašyti palinkėjimą, pamokymą ar šiaip šmaikščią, mielą, linksmą ar rimtą  mintį apie jaunųjų laukiantį vedybinį gyvenimą ant popierėlių, apvynioti juos aplink cukraus pakelius, surišti juostele ir patalpinti į šį indą."
Ok, tęsiu toliau lotuliukas.gif
Turėjom 2žaidimus salėje, supermergaitės (kai turi atnešti po vyrišką daiktą) ir superberniukai (iškratyti teniso kamuoliukus iš dėžučių). Deja nei vieno nepadarėm, laiko buvo nedaug, šokiai buvo neblogi, tai nelindom į eterį su savo žaidimais  biggrin.gif Taigi turiu 48 teniso kamuoliukus ir 8 paruoštas dėžutes. jei kam reikia, už kamuoliukų kainą perleisiu visą komplektą  smile.gif
Išleidžiant nakčiai prie naktinės užkandėlės įdėjom meilės saldainių. Man jie labai patiko  lotuliukas.gif  Dariau ir vyniojau su entuziazmu lotuliukas.gif Visi popierėliai skirtingi. Galėsiu vėliau permesti į paštuką.
user posted image
Dėžutės turinys  biggrin.gif
user posted image
Na ir jaunuosius apgaubėm 'meilės simfonija', kuri sulaukė nemažų ovacijų iš svečių
user posted image
Kitą dieną dar buvo gandro dovana. (Dėžė truputėlį matosi nuotraukoje dešinėj pusėj). Į vidų ant dugno dėjom kraitelį kūdikiui, gandro laišką (kad vaikų jis neneš) ir po to pridėjom daug mažų balioniukų (apie 150), tai linksmai atrodė kol jaunieji juos visus iškrapštė. Galiausiai jaunikis pakėlęs dėžę juos išpurtė  lotuliukas.gif
Tai tokie mano įspūdžiai biggrin.gif  Hmm žiūriu, kad išsiplėčiau truputėli  lotuliukas.gif
Sėkmės visoms būsimoms svočiutėms. Jei trūks idėjų, perverskit bent kelias temeles atgal - įdėjų čia pilna  thumbup.gif

SUPER SUPER
Atsakyti
[quote=debesiuke:),2011 09 21, 15:16]
vil-ma puikiai atrodei thumbup.gif Aš ir buvau violetinė, tik šviesesnė smile.gif

Meilės simfoniją piešiau su paprastu permanentiniu markeriu. Viena pardavėja aiškino, kad tie tekstiliniai markeriai niekuo negeresni, o tik brangesni. Tai aš ir patikėjau biggrin.gif Sunaudojau 2,5 markerio. Pradžioj viską išsipiešiau su pieštuku. O po to jau spalvinau. Penklinės kraštus susižymėjau su liniuote, o po to braižiau pasidėjus lentą (dar nuo remonto rūsį mėtėsi biggrin.gif). Raides, smuiko raktą ir natos galvą atsispausdinau kompu, iškirpau ir vedžiojau pieštuku, po to spalvinau. Truputėli užtruko visas šitas darbas.. Gal užtektų poros gerų vakarų viskam padaryt net nžn, aš dariau po truputį kai vaikas miega, tai užtrukau ilgiau smile.gif
ugniux6 laiko dar turi daug biggrin.gif Aš irgi palyginti vėlai pradėjau ruoštis, kaip visada trūko dar vienos dienos, na bet kiek spėjau tiek padariau. Tik gaila nagučiai liko nelakuoti doh.gif Mašinoj permatomu užtepiau, kad bent biški blizgėtų biggrin.gif

Tobula man si simfonija atrodo, ir apskritai-skolinuosi beveik visas idejas blush2.gif Laiko turiu vakarais, mazdaug po valandele rolleyes.gif Bijau skaiciuoti kiek viso gaunasi biggrin.gif Ir dar...siandien po darbo pralekusi per parduotuves supratau kokioje is tiesu provincijoje gyvenu doh.gif net paklodes neradau nusipirkt...ale stengiuosi mastyti pozityviai ir bandau nenuleist ranku, prisipirkau visokiu niekniekiu-ka nors lipdysiu, o savaitgali teks lekt kur generaliskai apsipirkti g.gif

Dar klausimas ax.gif ka su svocios karvojumi darote? ar jis butinas? Gal ka nors idomesnio vietoj to butu galima daryti?...
Atsakyti
QUOTE(ugniux6 @ 2011 09 21, 21:56)
ir apskritai-skolinuosi beveik visas idejas blush2.gif
Dar klausimas ax.gif ka su svocios karvojumi darote? ar jis butinas? Gal ka nors idomesnio vietoj to butu galima daryti?...

Aš ir visas idėjas skolinausi iš čia mirksiukas.gif Tik tie saldainiai mano kūrybos smile.gif
Aš irgi nenorėjau to įprasto karvojaus su skyle schmoll.gif Ieškojau google kas iš tikro yra tas karvojus. Pagal tradicijas tai kažkokia ypatinga duona. Kadangi jokios prasmės toj butelio skylėj neradau, o duonos neštis nesinorėjo, tai mes nešėmis šitokį tortą. Gyvai atrodė net gražiau nei šitoj foto
user posted image
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2011 09 22, 01:06)
Aš ir visas idėjas skolinausi iš čia  mirksiukas.gif Tik tie saldainiai mano kūrybos smile.gif
Aš irgi nenorėjau to įprasto karvojaus su skyle schmoll.gif Ieškojau google kas iš tikro yra tas karvojus. Pagal tradicijas tai kažkokia ypatinga duona. Kadangi jokios prasmės toj butelio skylėj neradau, o duonos neštis nesinorėjo, tai mes nešėmis šitokį tortą. Gyvai atrodė net gražiau nei šitoj foto
user posted image

Grozis...As irgi buvau uzsakiusi torta, ale mano jaunoji pareiske, kad tortu bus per daug ir tas karvojus nereikalingas.. doh.gif teko atsaukt. Tai ir galvoju, ar jis privalomas ir ar verta man dar kankintis kazko papildomo ieskant g.gif
Atsakyti
QUOTE(ugniux6 @ 2011 09 22, 08:21)
Grozis...As irgi buvau uzsakiusi torta, ale mano jaunoji pareiske, kad tortu bus per daug ir tas karvojus nereikalingas.. doh.gif teko atsaukt. Tai ir galvoju, ar jis privalomas  ir ar verta man dar kankintis kazko papildomo ieskant g.gif

Man atrodo, kad nieko nėra privalomo. Čia susitarimo reikalas, jei jaunieji sako, kad nereikia, tai jums tik geriau biggrin.gif Kišenė pilnesnė liks biggrin.gif
Jei vestuvės 2dienų, tai antrą dieną turbūt sūrį turėsit. O jei 1 vakaro, tai nieko ir nereikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2011 09 22, 11:44)
Man atrodo, kad nieko nėra privalomo. Čia susitarimo reikalas, jei jaunieji sako, kad nereikia, tai jums tik geriau biggrin.gif Kišenė pilnesnė liks  biggrin.gif
Jei vestuvės 2dienų, tai antrą dieną turbūt sūrį turėsit. O jei 1 vakaro, tai nieko ir nereikia smile.gif

Aš tai tortą pati kepiausi (medutį), papuošiau pirktais balandžiais tai gan gražiai atrodė ir visi norėjo paragauti. Na o sūris manau tai tikrai reikalingas jei vestuvės 2 dienų
Atsakyti
QUOTE(vil-ma @ 2011 09 22, 17:21)
Aš tai tortą pati kepiausi (medutį), papuošiau pirktais balandžiais tai gan gražiai atrodė ir visi norėjo paragauti. Na o sūris manau tai tikrai reikalingas jei vestuvės 2 dienų


Suris bus, su tuo viskas ok. O torto, itariu, teks vis del to atsisakyti. Kepti paciai-ideja tikrai super-bet man tai butu per didelis zygdarbis(kepeja is manes prasta blush2.gif ) ir i laika nebezinau kaip beisitekti.
Atsakyti
nu merginos - sveikos 4u.gif

mano dezes jau sukrautos - o ju nemazai, net keturios biggrin.gif
ir kazkaip siandien pradejo baimes dusulys kazkoks imti, nors atrodo viskas paruosta, juolab ir ne pirmas kartas, ale vis tiek kazkaip..
Atsakyti
Aciu debesiuke smile.gif 4u.gif
Atsakyti