Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės... 15 tema

QUOTE(Iruciukass @ 2011 09 30, 19:05)
Man atrodo, kad kalbama apie mano atsiųstą darbelį. Žiūrėk pašte prie Dailė/darbeliai, rugsėjo 27 d. Darbelis iš lapų.

bigsmile.gif iš tiesų darbelis įspūdingas thumbup.gif bet maniškiai labai abejoju ar įveiktų schmoll.gif kiek įdomių darbelių atradau pašte bigsmile.gif pasirodo, kad vis dar nemoku ieškoti blush2.gif ir skirtukai labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lutute1 @ 2011 09 30, 19:36)
Svarbiausia, nepamiršti šautuvą laiku ištraukti iš rozetės, nes klijai ima bėgti per šautuvo angą mirksiukas.gif O kai pamatai, kad vėl stingsta- trumpam vėl pakaitini klijus. Geras dalykėlis, tik kiek brangokas blink.gif

Tai kad visai nebrangus. Aš kai pirkau už šautuvą mokėjau apie 5-6 litus, o tos mažos klijų juostelės apie 2,5 (pakelyje lygtai 12 strypelių. Apie 5 cm ilgio) Man tai ilgam užtenka rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 30 rugsėjo 2011 - 18:35
QUOTE(rutagra @ 2011 09 30, 15:56)
Čia kažkam iš mūsų forumo be galo dėkinga už įdėtą nuorodą - kur klevo lapas suklijuotas iš įvairiaspalvių džiovintų lapų pagal tam tikrą keturkampę figūrą.. Galiu paieškoti tos nuorodos  smile.gif , jei neaptikai  rolleyes.gif

mes darėm su 4kl, visai gražiai gavosi, kas stengėsi thumbup.gif
Atsakyti
Išsiunčiau į paštą pateiktis darbelių rudens tema pateiktis. Tik jos rusų kalba. Gal išsiversite, o jei ne ištrynusios žodžius paliksite tik vaizdą. Manau, kad bus suprantama ir vaikams. Sėkmės darbuojantis.
Atsakyti
QUOTE(vai2 @ 2011 09 30, 20:43)
mes darėm su 4kl, visai gražiai gavosi, kas stengėsi thumbup.gif

Norėčiau pamatyt vaikų darbus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 09 30, 18:08)
Jau su spalvinimu kiek vargstu doh.gif Vienas mano mokinukas nupiešė labai gražų piešinį konkursui "Pagalbos telefonas 112". Ir malūnsparnis kaip tikras, ir mašina, ir veiksmo piešinyje labai daug. Vienu žodžiu, darbas vertas konkurso. Bet... Kai nuspalvino... doh.gif Niekur aš jo negaliu siųsti. Labai gaila... verysad.gif Ir taip jis visada. Jo kūryba liejasi per kraštus, labai daug smulkių detalių, veiksmo, o nuspalvint nei pieštukais, nei flomasteriais gražiai nepavyksta.

O tai jeigu mokinys nupiese siaip sau tai tu nesiusi tu piesiniu??? g.gif Nes maniskiai tai irgi nelabai pasistenge, bet as pagalvojau kad siusiu visus, o jie jau ten tegu sprendzia. ...
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 09 30, 18:47)
Norėčiau pamatyt vaikų darbus  rolleyes.gif

Kaip visada išsinešė namo g.gif Liko klasėje keli nevykę darbeliai. Kad fotografuoti net nepagalvojau doh.gif
Mano mok. visada jau prieš pamoką paklausia ar galės neštis namo, jiems tai labai svarbu smile.gif

Gražūs dekoruoti buteliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak7 @ 2011 09 30, 20:49)
O tai jeigu mokinys nupiese siaip sau tai tu nesiusi tu piesiniu??? g.gif  Nes maniskiai tai irgi nelabai pasistenge, bet as pagalvojau kad siusiu visus, o jie jau ten tegu sprendzia. ...

Kadangi pas mus siųs visos įstaigos darbus kartu, tai liepė atrinkti po kelis iš klasės unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(vai2 @ 2011 09 30, 20:52)
Kaip visada išsinešė namo g.gif Liko klasėje keli nevykę darbeliai. Kad fotografuoti net nepagalvojau doh.gif
Mano mok. visada jau prieš pamoką paklausia ar galės neštis namo, jiems tai labai svarbu smile.gif

Gražūs dekoruoti buteliai thumbup.gif

Aš irgi atiduodu. Tik kartais paprašau palikti kokią dienelę pasidžiaugti visiems wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 09 30, 19:47)
Norėčiau pamatyt vaikų darbus  rolleyes.gif

O aš neduodu neštis namo - sakau, kad galite dar kartą pasidaryti namuose. Jei nori, tai ir priemones dar duodu. PIrmadienį galėsiu nufotografuoti ir įkelti. Šiandien kažkaip nepagalvojau.. Dar aš iš kitos piešinio pusės liepiau užklijuoti baltą lapą ir sudėjau į įmautes... Bet jei abejojate, tai galiu pasakyti, kad nė kiek nesigailiu, jog dirbome šį darbą ir nsitikėjau, kad gausis taip gražiai... Kolegės labai gerai įvertino ir nt paprašė trafaretų - geriausias rodiklis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 09 30, 20:09)
Kadangi pas mus siųs visos įstaigos darbus kartu, tai liepė atrinkti po kelis iš klasės unsure.gif
Papildyta:



O kodėl tik po kelis? Juk visi dalyvaujantys gaus atminimo dovanėles, tai ir kiti gi gali dalyvauti, kad ir nelabai vykę piešiniai g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti