Įkraunama...
Įkraunama...

KELIAUJANČIŲJŲ I EGIPTĄ SĄRAŠAS

QUOTE(insanity @ 2012 01 20, 14:15)
daugelyje komentarų pastebėjau pasisakyma "pasigedau jūros gerybių".. čia aplamai, apie visus viešbučius beskaitant. ir taip jau įsivaizduoju, kaip ateina žmonės, neranda krevečių apkeptų kokose ir lieka didžiai nepatenkinti maistu  lotuliukas.gif

Ir as pastebejau lygiai ta pati smile.gif O as apie juros gerybes net pagalvoti negaliu...nepatinka man jos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Melisa 87 @ 2012 01 23, 12:52)
Ir as pastebejau lygiai ta pati  smile.gif  O as apie juros gerybes net pagalvoti negaliu...nepatinka man jos  doh.gif

Man tai patinka, bet atvažiavus į viešbutį tokių dalykų nesitikiu biggrin.gif todėl tokie komentarai truputį juokina.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(insanity @ 2012 01 23, 12:04)
Man tai patinka, bet atvažiavus į viešbutį tokių dalykų nesitikiu  biggrin.gif todėl tokie komentarai truputį juokina..  smile.gif



Bet tai labai priklauso ir nuo viesbucio smile.gif Teko buti Egipte viesbutyje, kur maisto visokio ir labai daug buvo juros gerybu beveik kieviena vakara.
Atsakyti
QUOTE(Melisa 87 @ 2012 01 23, 13:37)
Bet tai labai priklauso ir nuo viesbucio  smile.gif Teko buti Egipte viesbutyje, kur maisto visokio ir labai daug buvo juros gerybu beveik kieviena vakara.

kad smarkiai nuo viešbučių priklauso -kas be ko 4u.gif tiesiog geram viešbutyį jei nerasčiau krevečių kokių, atsiliepimuose tikrai nebūtų minties rašyt, kad pasigedau jūros gerybių biggrin.gif nu nėra tai nėra, manau tikrai nėra dažnas patiekalas viešbučiuose,kad jų pasigest reikėtų.. bet komentaruose daugybė pasigendančių- kas man ir keista smile.gif
Atsakyti
Pasvarstymams ir komentarams yra kita tema, juk cia tik vykstanciu sarasai... ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(epika @ 2012 01 23, 18:28)
Pasvarstymams ir komentarams yra kita tema, juk cia tik vykstanciu sarasai...  ax.gif  4u.gif


Labai daug cia tu temu, susimaisiau blush2.gif
Bet vasario 1d. i Taba g.gif 4u.gif
Atsakyti
vasario 19 i sharma.viesbutis see club smile.gif
Atsakyti
Kovo 6 Royal Albatros Moderna,Sharmas... smile.gif
Atsakyti
Balandzio 21d. Hurgada Shedwan beach
Atsakyti
Gal kas buvote Sunrise mamlouk 5*Hurgadoje, laukiu atsiliepimu.
Atsakyti
Vasario 19 Sharm El Sheikh... Sunrise Tirana Aqua park... ax.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Kovo 3, viesbutis Panorama Bungalow Hurghada 4* smile.gif
Atsakyti