Įkraunama...
Įkraunama...

Sutažas, toms, kurios neabejingos šiam menui.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dzerse @ 2014 10 26, 18:36)


Tobulėti yra kur... juostelėse norėtūsi lygumo ir neužvertumo smile.gif bet vistiek gražu žiūrėt į tokį sumanymą smile.gif

Senai aš ką buvau įkėlus, tad manasis siuvinys smile.gif

user posted image
Atsakyti
Gražūs darbeliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalika: 06 lapkričio 2014 - 15:39
Eina sau, kokie grožiai. wub.gif wub.gif Vsio, pakliuvau. Tikrai neliksiu neišbandžius šio meno... Bet vis dar žiūriu į jūsiškius darbelius ir seilę varvinu ant padalkų blush2.gif
Atsakyti
Na štai ir išbandžiau. Šis reikalas papuoš mano suknelę. kai pradėsiu siūti prie suknelės, vis papildysiu tuščia "skyles: Tikrai ne tobulas, su daugybe "nukrypimų", bet man labai gražu. labai pagyvins suknelę... ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(wilmusia @ 2014 11 25, 15:13)
bet man labai gražu.

Ir man labai gražu smile.gif
Atsakyti
Kur dingo visos darbštuolytės? Aš taip įsibėgėjus buvau, kad Kalėdoms visiems dovanų prigaminau. Pademonstruosiu, kai aptvarkysiu nuotraukas. O Jums turiu klausimėlį: kur perkate klijus ir kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(wilmusia @ 2015 01 25, 20:26)
kur perkate klijus ir kokia kaina?

Pirkau Kasiuluose. Tik pakuotę reikia lupti prie pardavėjos ir vietoj tikrinti. Nes kokia 3 ar 4 buvo gera, kitos uždžiūvusios.
Atsakyti
Šiek tiek sagių:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
labai neįprastos wilmusios sagės. bent jau aš pirmąkart tokias pamačiau - simetriškos, bet per visas bangeles, vingelius atrodo kaip asimetriškos. grožybės kaip iš jūros dugno ištrauktos! labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Pagaminau pirmą segę . Išardžiau kelis karolius ir panaudojau kabašonui ir karokiukams . Atsiprašau už nekokybišką nuotrauką , natūroj atrodo geriau , nors siuvimo technika tokia , kokia stichiškai išėjo . Reikia daug dirbt , būtų gerai pasimokyt , gal kas Vilniuje galėtumėt ?
Patarkit , ar reikia visa plotą apačioje paklijuot , ar tik maždaug , kur didysai "akmuo" ? Ir kokie klijai geriausiai tinka ir kiek jie džiūna ? Ačiū


user posted image
Atsakyti
Rodausi su savo darbeliais smile.gif

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auffrite: 01 liepos 2015 - 12:06