Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Švenčionyse

Beje, gal būsiu pirmoji, kuri apie Švenčionis rašo. Bet galiu pasakyti, kad čia tiek gydytojai, tiek akušerės labai paslaugūs ir suprantantys. Viską išsamiai paaiškina, ką daro, kiek laiko iki gimdymo, kai kūdikėlio širdelė plaka. Vienu žodžiu thumbup.gif . Daugelis gal nesirįžta čia gimdyti, manydamos, gal kad Vilniuj geriau, bet nemanau, kad verta grūstis 100 kilometrų, jei čia pat vietoje dirba geras personalas. thumbup.gif Visas v nestuke.gif priima maloniai ir šauniai į pasaulį padeda ateiti mūsų mažyliams. Beje, turbūt vienintelis trūkumas čia (jei taip galima pavadinti), kad natūraliai gimdant netaiko epidūrinės nejautros mirksiukas.gif
Gal yra dar kokių mamyčių gimdžiūsių Švenčionyse? Pasidalinkit ir jūs savo patirtimi biggrin.gif
Atsakyti
Negimdžiau Švenčionyse, nors esu kilusi iš to krašto tongue.gif Bet apie gimdymus ten prisiklausiau su kaupu doh.gif Nesuprasi, vieni sako gerai, kiti taaaaip peikia. Bet esu girdėjusi daugiau blogo nei gero. Matyt daug kas priklauso ir nuo paties gimdymo ax.gif
Kai gerai tai ir visur gerai 4u.gif
Atsakyti
Na nežinau, esu ir pati visko girdėjusi, bet man tie gandai nepasitvirtino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kadisi @ 2006 03 17, 08:31)
Na nežinau, esu ir pati visko girdėjusi, bet man tie gandai nepasitvirtino  biggrin.gif


reikia tikėtis kad ir niekam ateityje nepasitvirtins mirksiukas.gif
Atsakyti
[Gyvenu Švenčionyse. Gimdžiau Vilniuje. Kažkaip nedrąsu čia. Nors vieni gerai, kit- blogai atsiliepia.
O ar tamsta mokėjot už gimdymą? ir kiek, jei mokėjot? Kada gimdėt?
Nes dabar vėl teks rinktis. Esu nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niunka: 17 gegužės 2006 - 19:30
sveikos.as irgi gimdziau svencionyse.super!man patiko.tiesa,man dare cezari,tai mano gydytoja sake,gal vilniun vaziuok.bet gerai,kad nevaziavau.daktares,sesutes,akuseres labai labai geros.isskyrus akusere o.ch.,kuri vaizduoja esanti be 5min.vos ne profesore.labai nemaloni moteris.palatoj gulejau viena,buvo dar 2gimdyves,jos irgi po viena.taip,kad demesio mum netruko.paaiskino kaip ir kada maitint,pervystyt,ateidavo iskart,kai tik vaikas pravirkdavo.niekam nieko nedavinejau.su antru vaziuosiu tik i svencionys,jei neuzdarys gimdymo skyriaus.
Atsakyti
Na dabar pavarysiu moteros antireklamos dozę ant Švenčionių.
Tiesiog papasakosiu savo patirtą siaubą ,o jūs jau rinkitės pačios. Manau Švenčionyse gerai gimdyti tik toms, kurioms pačioms tai pavyksta padaryti pakankamai sklandžiai, o jei ne tai neduok dieve....
Na gal įvyko stebuklai ,gal gydytojos pakėlė kvalifikaciją, gal tiesiog daugiau sąžinės atsirado?
Kadangi pirmą dukrytę gimdžiai Švenčionyse, tai antrą sykį į tą pačią balą nebebridau ir esu labai dėl to laiminga, kad pasirinkau Vilniaus Antakalnio klinikas.Diena ir naktis.taip galiu apibūdinti šias dvi ligonines.
Atvykau gimdyti į Švenč. gimdymo namus liepos gale,atsivežiau ultragarso nuotrauka ir ka gi niekas nesupranta, o ta gyd. kuri supranta atostogauja Vaitekienė.Na ką gi , kiekvieną miela diena ir taip 5 dienas iš eilės be jokio paklausimo ar sutikimo darė klizą- rezultatas aiškus- hemarojus.Grubumui ir netaktui nebuvo ribų.Basijokaitė iš vis su dievais kalbėdavosi, ko nepaklausi, to negausi, Pūkienė tik atlėks, pralėks ir vėl jos nėra.Lazauskienė tiesiai šviesiai pasakė, galvoji man malonu po py..... makalotis- atseit kaipaš čia taip guliu, kad ji kaklelio pasiekti negali.Na žinote tokie žodžiai išmuša iš vėžių.Na sako siandiena gimdysi ir ėmė skatinti ir ką jūs manote visą dieną po lašelinėmis pragulėjauir nieko, davė dieną pailsėti ir vėl skatinti, nuleido vandenis ir ką nieko, sako ar jauti sarėmiu, sakau jaučiu bet neskausmingus, sako stum kai jauti kai pilvas suitraukia ,na aš klusniai vykdau. O Basijokaitė sako, taip vaikui galva tikrai sutraiškysi ?..... schmoll.gif blink.gif
Galų gale po 4 valandų tokios kankynės sakau operuokite, tada Basijokaitė dukrytę pasikvietė, ši atliko operaciją-pasirodo vaikutis buvo skersinėje padėtyje blush2.gif Kaip Jums numylėtinių gydytojų profesionalumas? blush2.gif
žaizda šlapiavo mėnesį po gimdymo, susiūta kreivai ir tai akivaizdžiai matyti.
Na aš kaip normalus žmogus sumokėjau už operaciją to meto kainą 200 litų(tai buvo beveik prieš 9 metus).Ir jūs manote ką gerbiamoji Pūkienė sau leido-ateina ji sekančia dieną ir atneša man šusnį receptų ir sakinys-kol neatpirksi ligoninei vaistų iš jos neišeisi.Nupirkau už 300 litukų, o kai pamatė tuos vaistus ir sako klausykite, kur jus vaistus pirkote? Sakau turgelyje? kaip klausia taip atsakau.Kodėl nepirkote toje vaistinėje , kurioje nurodžiau? Kur patogiau artimiesiems buvo ten ir pirkom.Tik vėliau paaiškėjo, kad gerb. Pūkienė sudariusi bizniuka su vaistine ir taip sukasi vaistukus pacientė nuperka, Pukiena atgal i vaistine ir taip visoms gimdyvėme priklausomai kur dirbi jei mazai uzdirbi maziau israso jei daugiau tai ir vaistuku uz daugiau.Bedarbei kartu operuotai israse uz 150, man uz 300 lt.
Tuo dar vargai nesibaigė ,pakilo tempa pradėjau klausinėti kas yra, tai akušerė Bieliauskienė sako- kai daug kalusinejate negerai, koks jums skirtumas kas yra.O varge koks zmoniu ratas turejo isikišti, kad gerbiamoji Pūkienė teiktųsi ateiti apžiūrėti ir pradėti gydyti, o ji labai nepatenkinta buvo kai per viršūnes pradėjau eiti.Na o kai Vilniuje darė antrą cezarį-visi tik ir klausinėjo, kur darytas pirmas, ir ka Cezario metu teko šalinti Švenčionių gyd. Pūkienės baisinį broką.Daktaras sakė, dar tokio siaubo nemačiau...
Vienintelė akušerė ,kuri tikrai verta pačių geriausių žodžių yra RITA TRAPIKIENĖ.Visada palaikė , paguodė ,nuramino, na žodžiu jai tikrai didelis ir nuoširdus AČIŪ wub.gif wub.gif wub.gif
Na tikiuosi visu čia besiruošiančių gimdyti Švenčionyse nenugąsdinau. Tikėkitės viskas bus gerai, beje ir aš tada tikėjausi.....
Vienareikšmiškai rinkitės savo būsimam angelėliui tik pačią kvalifikuočiausią priežiūrą. Sėkmės visoms
nestuke.gif
Atsakyti
nezinau,giletaite,kiek metu tavo dukrai ir kada gimdej,bet palyginus su tavo pasakojimu,tai tikrai daug kas pasikeite.ir turbut nuo tada,kai ruosesi uzdaryt gimdymo skyriu.gulejau pataloginiam,tai ligoniai ten buvo uz auksa,kad tik skyrius tuscias nebutu.RITA TRAPIKIENE ir kitos akuseres-liuks,isskyrus onute characidiene,kuri vaidino,kad labai jau protinga,tik is to tolko jokio.nezinau,ar teko tau su ja susidurt.turiu bendradarbes,kurios cia gimde pries 7metus-jos irgi gyre.kaip kam,nesuprasi.
Atsakyti
QUOTE(slavecha @ 2006 05 31, 22:23)
nezinau,giletaite,kiek metu tavo dukrai ir kada gimdej,bet palyginus su tavo pasakojimu,tai tikrai daug kas pasikeite.ir turbut nuo tada,kai ruosesi uzdaryt gimdymo skyriu.gulejau pataloginiam,tai ligoniai ten buvo uz auksa,kad tik skyrius tuscias nebutu.RITA TRAPIKIENE ir kitos akuseres-liuks,isskyrus onute characidiene,kuri vaidino,kad labai jau protinga,tik is to tolko jokio.nezinau,ar teko tau su ja susidurt.turiu bendradarbes,kurios cia gimde pries 7metus-jos irgi gyre.kaip kam,nesuprasi.

Gimdžiau beveik prieš 9 metus švenčionyse,na tikėtina,kad kažkas turėjo pasikeisti į gerąją pusę, nes ir apie uždarymą esu girdėjusi.žinau,kad ir Eurostandartus atitinkanti palata yra įrengta.Na aukso vertės gimdyvės tuo metu tikrai ten nebuvo...
Na bet kad ir auksinės palatos ten būtų įrengtos,niekada nekeisčiau gydytojų profesionalumo lygio ant buitinių patogumų.Manau,kad ir visos taip galvoja.
Kai dabar galiu palyginti operaciją Vilniuje ir Švenčionyse.Tai žinokite diena ir naktis.Ir požiūryje į gimdyvę ir profesionalume ir bendravime...
Pasikartosiu rinkitės savo angelėlio atėjimui ne pačią arčiausią ligoninę, bet pačią kvalifikuočiausią ir medikų ir medicininės technikos atžvilgiu.
Atsakyti
merginos,ar yra gimdziusiu neseniai svencionyse?rasykit,kaip ten dabar personalas,salygos.turiu drauge,kuri nori ten vykti gimdyt,tai ir domiuosi.
Atsakyti
QUOTE(slavecha @ 2006 06 29, 22:33)
merginos,ar yra gimdziusiu neseniai svencionyse?rasykit,kaip ten dabar personalas,salygos.turiu drauge,kuri nori ten vykti gimdyt,tai ir domiuosi.

Birželio 12 gimdė viena pažįstama, pagimdė labai greitai pas Pukienę ir namo greitai išleido, aišku ir pinigėlių nugrežė...O ta parvykus namo prastai jaustis pradėjo, skausmai pradėjo kamuoti juosmens srityje...Nuvarė pas IGnalinos gydytoją ir ką manote? Ivairiausių nešvarumų išvalė... unsure.gif BRRRRRRRRR
negalvokite net ten gimdyti.Ir mane dar labai erzina temos antraštė, kad Švenčionyse neblogiau nei Vilniuje...Oj kaip blogiau, tiesiog klaikiai blogiau , o teisngiausiai-tai visai blogai.
Manau gerai tik toms, kurios ir ne ligonineje gali pagimdyti, o jei kas ne taip tai siaubūnas kaip blogai
Atsakyti
Na dar pavarysiu antireklamos Svencionims.Mano dukrele gime pries 9 metus, tuo metu akuserinio sk. vedeja N.Pukiene nemokejo naudotis echoskopu ir buvo vienintele Vaitekiene ,kuri suprato ir ismane kaip reikia dirbti su tuo aparatu.Siuo metu mano labai artima giminaite laukiasi ir i konsultacijas vaiksto pas Pukiene ir ka jus manote jinai iki sio laiko dar neechoskopuoja.........................Pagalvokite visos kokia gydytojos kvalifikacija jei per 9 metus ne per zingsni i prieki.Tai kazi kaip ten su tuo gerumu Svencionyse gimdyti?
Atsakyti