Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Švenčionyse

tai kazi nera naujai gimdziusiu cia, ar atsiliepimus tingi rasyti?

Atsakyti
QUOTE(giletaite @ 2007 01 10, 23:52)
tai kazi nera naujai gimdziusiu cia, ar atsiliepimus tingi rasyti?


Žinau pažįstamų, kurios gimdė- dvi šimet ir pernai, tai neblogi atsiliepimai, bet aš tai nerizikavau ir nerizikuočiau. Trenkiausi neseniai į Vilnių.
Tik va gydytojos vienos elgesys tai man labai nepatiko. Vaikščiojau pas vieną, kuriai vienodai buvo, kur gimdysiu. Ji išvažiavo, o man reikėjo pas gydytoją. Nuėjau pas kitą. Malonioai šnekėjo, kol nepaklausė, kur gimdysiu, atsakiau, kad Vilniuj. Na ir prasidėjo... Tonas pasikeitė iš karto, kodėl ne čia, o Vilniuj. Sakau, aš taip noriu ir tiek. Tai jau išraiška ir tonas gydytojos buvo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niunka: 17 sausio 2007 - 21:29
QUOTE(niunka @ 2007 01 17, 22:28)
Žinau pažįstamų, kurios gimdė- dvi šimet ir pernai, tai neblogi atsiliepimai, bet aš tai nerizikavau ir nerizikuočiau. Trenkiausi neseniai į Vilnių.
Tik va gydytojos vienos elgesys tai man labai nepatiko. Vaikščiojau pas vieną, kuriai vienodai buvo, kur gimdysiu. Ji išvažiavo, o man reikėjo pas gydytoją. Nuėjau pas kitą. Malonioai šnekėjo, kol nepaklausė, kur gimdysiu, atsakiau, kad Vilniuj. Na ir prasidėjo... Tonas pasikeitė iš karto, kodėl ne čia, o Vilniuj. Sakau, aš taip noriu ir tiek. Tai jau išraiška ir tonas gydytojos buvo...

Taigi va kokios tos Svencioniu 'Daktarkos"...
Mano tokia nuomone- tas kas gali pagimdyti ir rugiu lauke, pagimdys ir Švenčionyse, o tam kam kažkas sudėtingiau nereikia laukti ir manyti, kad įvyks stebuklas .... Tokiai moteriai reikalinga siuolaikiskaiusia medicinine iranga ir profesionaliausi gydytojai. Visiems pasitaiko juodu dienu savo karjeroje, bet kai yra su kuo pasitarti ir dar su protingais gydytojais, tai jau tikrai, kad viena protinga galva gerai, o kuo tokiu galvu daugiau tuo geriau.
Sekmes Švenčionių gydytojams, siekant profesionalumo savo srityje kaip medikams ir kaip zmonems dar reikia labai daug pazengti mokantis bendrauti su nestukemis ir ju seimos nariais. Ir vel moralas gavosi, ech.... g.gif jau beveik 10 metu praejo po susitikimo su jomis, bet sirdyje nuoskauda isliko, bet aciu kad kaip nors padejo mano dukrelei ateiti i si pasauli, nes kai paziuriu per televizija kai nemoka cezario padaryti atidirbus 20 metu.... net baisu darosi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giletaite: 23 sausio 2007 - 23:08
Gal yra nesenai gimdziusiu svencionyse? Papasakokit kaip ten viskas, nes po menesiuko ir mane prispirs biggrin.gif
Atsakyti
[Aš greitai gimdysiu Švenčionyse, galėsiu papasakoti.
Atsakyti
Sveikos gyvos smile.gif
Teko isbandyti gimdymo jauduliuka.
Dar nestumo metu labai daug svarsciau apie tai kur gimdyti. Daugelis ikalbinejo vaziuoti i Vilniu ir gasdino rajoniniais gydytojais. Na bet taip gavosi, kad iki Vilniaus taip ir neissiruosiau. Apsisprendziau pabandyti Svencionyse....
Esu laaaaaaaaaaaaaabai patenkinta pagalba ir prieziura. Neisivaizduoju ar galima dar buvo geriau priziureti gimdyve kaip priziurejo mane. Beje, kysiu nedaviau, jei kam idomu. smile.gif Gimdyme dalyvavo gydytoja Vaitiekiene. Tai jauciausi kaip namuose pas mama, tik aplinka ne ta smile.gif
Didelis aciu visai komandai, kuri dalyvavo man gimdant ir toms, kurios rupinosi mums bunant ligonineje smile.gif
Atsakyti
galiu pasakyti tikrai nieko gero schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos merginos!
Nesu švenčioniškė, bet MB iš Švenčionių. Tai kiek tenka būti, tai girdžiu tik vieną posakį: "Jei nori numirti, tai gulkis į Švenčionių ligoninę". doh.gif
O kas dėl gimdymo, tai galiu pasakyti, kad MB 2006 m. giminaitė gimdė ir pagimdė sveiką berniuką (kiek kam tepė pasakyti negaliu...bet manau, kad stipriai...), bet va dar viena pažystama Švenčionių gydytojų dėka turi invaliduką - buvo didelės komplikacijos, delsė vežti į Vilnių, o kai pagaliau su greitąja nuvežė, vaisiaus vandenys buvo visiškai žali, mažiukas patyrė stiprų deguonies badą, komplikuotas gimdymas, ir mažius dabar stipriai atsilieka vystymiasi nuo savo bendraamžių, nors pats ne berniukas, o lėlytė. wub.gif
Nežinau kaip jūs, bet aš Švenčionyse negimdyčiau... schmoll.gif
Atsakyti
sveikos.. as pries penkis men gimdziau svencionyse.. nesu labai patenkinta..ypac sesele, tokia sviesi.. ateidavo ryte visa uzsimiegojus, nakti net neateidavo paziuret.. siaip gydytoja buvo labai gera, vardas berods virginija.. bet daugiau ten negimdyciau!
Atsakyti
Sveikutes busimos mamytes, as tai visom keturiom esu pries Svencionis, ypac pries Pukiene, amziais vaiksto nesusitvarkius , labai grubi moteris, nemoka elgtis normaliai su zmonemis, maloni tik su jai patinkanciais , vienu zodziu niekada ten negimdyciau, ir kitoms siulau dar gerai pries tai pagalvoti. g.gif
Atsakyti
Agnieshkita,is kur busi?mes ta pacia dienele gimdem thumbup.gif .ka galiu pasakyti apie gimdyma Svencionyse?nera jau taip prastai ir blogai.Man dare cezari.dalyvavo Pukiene ir Vaitiekiene (ji mano priziurinti gydytoja buvo).Didziuli aciu jai tariu.Prieziura tikrai puiki buvo.Ir seseles saunios,rupestingos,paslaugios.kiekvienos teise rinktis kur gimdyti,bet ir kita kart gimdyciau svencionyse.
Atsakyti
Ir as gimdziau Svencionyse pas gydytoja Pukiene, esu labai patenkinta paciu gimdymu ir prieziura po jo. Rupestingos ne tik seseles, bet ir pati gydytoja, uzeidavo kiekviena diena, dar ir leliuka pamyluodavo, o ir dabar dar gatvej sutikus visada pasiteirauja kaip sekasi.
Gimdyciau dar karta cia. smile.gif
Atsakyti