Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(ingauk @ 2011 10 19, 12:31)
wau, kokie grazus darbeliai visi o modeliukas is vis  wub.gif
pirmoji atrodo nerta  g.gif  kokie siuliukai visu kepuryciu  g.gif  blush2.gif


dekui,

pirmoji nerta paprastai, nes megsti is vieno siulo buvo per plona, o du sudejus negrazu jau kai siulas pats savaime yra melandzas. Siuliukai nako Bambu - 65%kašmyras,35%bambukas

o visa kita is voll mix 50 % Vilna; 50% Poliakrilas.
Atsakyti
Sveiki. Ir mes pasirodom savo puosmena bigsmile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2011 10 19, 09:48)
turiu 2 nuotodas issisaugižojus bet rusu kalba  smile.gif gal pagelbes  smile.gif

http://club.osinka.r...%...69&start=15

http://club.osinka.r...%...69&start=45



QUOTE(Laura_online @ 2011 10 19, 10:38)
pamusala darau taip, pasiimu medziaga, paskaiciuoju ploti, tarkim galvyte 50 cm tada darau 25 cm x 2 + 1 cm rezerve susiuvimui. Dar priklauso kokia medziaga, pas mane tamposi dar gerai, jei nesitampo medziaga , tada reikia dar rezervo uzdeti. Iskerpu norimo plocio staciakampi, isilgai sulenkiu ir nukerpu kampuka per abi puses ir atvertus gauni suapvalinta virsu. Viska susiunu.
Kepure reikia ciut didesne daryti, bet tikrai nedaug, nes jei megsta, ji tamposi, tik ilgi tai tikrai daug didesni reikia daryti . Siaip pamusalas kepures visada buna toks laisvesnis, na ne taip kad pirktinese kepurese buna, bet kai uzsideda ant galvytes viskas apsitempia.

ačiū, bandysiu ištaisyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Filute @ 2011 10 19, 11:51)
Sveiki. Ir mes pasirodom savo puosmena bigsmile.gif


labai grazi geleta kepuryte, labai tiktu pavasariui bigsmile.gif
Atsakyti
noriu patarimo, kaip megzti kepuryte kad dengtu ausytes, bet kaktyte butu gan atvira, na ne visai plika g.gif trecia karta darau, pirmas kartas be ausyciu bet dengia jas ir kakta visa, antras kaip salmukas, bet mamai nepatinka tokie modeliukai,o trecia karta nezinau kaip ir daryt doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 10 19, 19:47)
noriu patarimo, kaip megzti kepuryte kad dengtu ausytes, bet kaktyte butu gan atvira, na ne visai plika  g.gif  trecia karta darau, pirmas kartas be ausyciu bet dengia jas ir kakta visa, antras kaip salmukas, bet mamai nepatinka tokie modeliukai,o trecia karta nezinau kaip ir daryt  doh.gif  g.gif


jei reikia ausyciu ir atviros kaktos daryciau taip: ismezgus ausys, tik jas sujungti su nugaros dalim, ir kazkiek cm pamegzti tik ausys ir nugara, o paskui jau uzdeti trukstamas kaktai akis ir megzti apvaliai. 4u.gif O visa kepures auksti matuoti nugaros dalyje. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liamuna: 19 spalio 2011 - 18:59
rodau ir as dukrai megzta labai paprasta bet silta kepure 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikutes, labai visu grazios kepurytes, noreciau ir as taip moketi.
Bet as dar tik mokausi, cia pirmas mano bandymas smile.gif

user posted image

dabar noreciau pabandyti nunerti panasiai, tik labai jau nedrasu..

QUOTE(Burka @ 2011 10 15, 14:10)
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2011 10 19, 19:58)
jei reikia ausyciu ir atviros kaktos daryciau taip: ismezgus ausys, tik jas sujungti su nugaros dalim, ir kazkiek cm pamegzti tik ausys ir nugara, o paskui jau uzdeti trukstamas kaktai akis ir megzti apvaliai.  4u.gif O visa kepures auksti matuoti nugaros dalyje.  4u.gif

nu taip antra ir padariau, tik viena cm pamezgiau prieki, bet gaunas kaip salmiukas daugiau, o mamai nepatinka tokios doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 10 20, 09:25)
nu taip antra ir padariau, tik viena cm pamezgiau prieki, bet gaunas kaip salmiukas daugiau, o mamai nepatinka tokios  doh.gif


Nesupratau del to 1 cm. Cia kokio modeliuko kepuryte?
Arba paprasyk, kad koki pvz atsiustu ko is keprytes nori. Nes taip megzi labai daug ir vis bus ne tas.
Atsakyti
stai kaip pirma as jai numezgiau, viskas butu ok, bet per daug kakta jai uzdengta atoro, antra mezgiau kaip Laces pamokelej salmiukas tik rastas mano buvo perliukas, jai tokia nepatinka, o foto neturi doh.gif
user posted image atnesu ir as viena dar kepuriuka blush2.gif


Papildyta:
dzin, man nesunku permegzt tik va nezino pati ko nori kaip kad butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 10 20, 09:52)
stai  kaip pirma as jai numezgiau, viskas butu ok, bet per daug kakta jai uzdengta atoro, antra mezgiau kaip Laces pamokelej salmiukas tik rastas mano buvo perliukas, jai tokia nepatinka, o foto neturi  doh.gif
user posted image atnesu ir as viena dar kepuriuka  blush2.gif
Papildyta:
dzin, man nesunku permegzt tik va nezino pati ko nori kaip kad butu  g.gif


įsiterpsiu ax.gif labai graži kepurytė, bet jeigu ji pilnai dengs ausytes, tai ir ant kaktos reikės labiau užleisti. man čia ausiukų trūksta. aš net pirktinėm kepurėm juos primezgu, kad vaikui patogiau būtų ax.gif
Atsakyti