Įkraunama...
Įkraunama...

Zumba latino fitness

QUOTE(pavirstu_vovere @ 2015 03 05, 08:51)
Sveikos, gal kuri planuojate eiti čia? Lyg ir domintų, bet s/k nesizumbinaui jau metus - nenoriu pasijusti kvailai biggrin.gif


Eik 4u.gif . Pati pries 5 metus dalyvavau zumbos maratone Klp.....ech kaip fiana buvo smile.gif , tiek judesio, tiek sporto ....
Atsakyti
QUOTE(pavirstu_vovere @ 2015 03 05, 07:51)
Sveikos, gal kuri planuojate eiti čia? Lyg ir domintų, bet s/k nesizumbinaui jau metus - nenoriu pasijusti kvailai biggrin.gif

Kaip gaila,kad tik dabar pamačiau ;( ar buvo dalyvavusių?
Atsakyti
help.gif help.gif 000189.gif Prasau padekite smile.gif gal ir rasete jau, bet skaitau jau N-taja tema ir niekur nerandu kas galetu patarti, kur geriausia lankyti TIKRA zumba Kaune?
Nesinori eiti i treniruote, kur trenere neva tai veda zumba (nes zinau tikrai tokiu yra), noriu tikros geros zumbos lotuliukas.gif Please help me 4u.gif lauksiu Jusu komentaru. Aciu!
Atsakyti
QUOTE(rusneserm @ 2015 10 26, 12:04)




Kur čia zumba?


Dabar į temą: esu užkietėjus zumbos mylėtoja. Pradėjau domėtis kainom ir tvarkaraščiais Lietuvoje... nes galvojau, kad būt smagu ilgesnių atostogų metu nesustoti šokus... ir kas nustebino į blogą pusę - treniruotės vyksta du kart savaitėj, o kaina tokia nemenka...
Aš olandijoj zumbinu 4x savaitėj, iš jų yra du kart zumba fitness, ir po kartą zumba step ir zumba gold.
Atsakyti
QUOTE(rami_123 @ 2015 10 26, 20:46)
Kur  čia zumba?
Dabar į temą: esu užkietėjus zumbos mylėtoja. Pradėjau domėtis kainom ir tvarkaraščiais Lietuvoje... nes galvojau, kad būt smagu ilgesnių atostogų metu nesustoti šokus... ir kas nustebino į blogą pusę - treniruotės vyksta du kart savaitėj, o kaina tokia nemenka...
Aš olandijoj zumbinu 4x savaitėj, iš jų yra du kart zumba fitness, ir po kartą zumba step ir zumba gold.


o kas tai yra zumba step ir zumba gold? as galvoju sportuot pradet, ieskau ko nors idomesnio smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, merginos kas is Panevezio, junkites prie naujai atsidariusio Costa Rica Zumbos fitnes ir toning treniruotes. Trenere Meda po 8 metu gryzo is Klaipedos ir tesia veikla Panevezyje. Jei kam idomu, galesiu kontaktus duoti.
Atsakyti
Laba,
Vilniuje siūlau išbandyti zumbos treniruotes zumbasokiai.lt
Pirma treniruotė nemokama smile.gif
Atsakyti
Zumba vienos geriausiu treniruociu, norincioms sudeginti daug kaloriju ir nuotaika pasikelti smile30x30.png
Atsakyti