Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

QUOTE(Jofky @ 2011 09 26, 22:07)
Neklaidinkite žmonių  cool.gif  vienas variantas kai užsakomas maistas iš anksto spec.meniu per agentūrą kurioje pirkote kelionę, tai jį gausit visada ir kitas variantas kai maistas pasirenkamas jau lėktuve iš duoto meniu, tai ten jau jokios garantijos kad gausit tai ko norite, greičiausiai teks rinktis iš to kas liko  4u.gif

atiprasau uz suklaidinima, tiesiog mus agenturoje niekad nesiule, tad nezinojau blush2.gif

bet isankstinio meniu, kur pateikta internete, tai sorry, tikrai tu pinigu neverta... geriau pasiimti is namu ka nors pakramsnoti, ar tame paciame oro uoste perkasti pries skrydi.
as niekad nepusryciauju vos atikelusi, tad mes su vyru visada pridave bagaza keliaujame i oro uosto kavine perkasti, tuomet jau lektuve uztenka kokiu riesutu ar tu paciu traskuciu. aisku jei su vaikais, tai galima koki sumustinuka isismesti ar vaisiu.
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2011 09 27, 13:38)
atiprasau uz suklaidinima, tiesiog mus agenturoje niekad nesiule, tad nezinojau  blush2.gif

bet isankstinio meniu, kur pateikta internete, tai sorry, tikrai tu pinigu neverta... geriau pasiimti is namu ka nors pakramsnoti, ar tame paciame oro uoste perkasti pries skrydi.
as niekad nepusryciauju vos atikelusi, tad mes su vyru visada pridave bagaza keliaujame i oro uosto kavine perkasti, tuomet jau lektuve uztenka kokiu riesutu ar tu paciu traskuciu. aisku jei su vaikais, tai galima koki sumustinuka isismesti ar vaisiu.


Be pigu vilniškiams dalinti patarimus žmonėms atvykstančiams iš kitų miestų cool.gif Mano kelionė nuo namų iki viešbučio trunka beveik parą laiko, taigi šioje situacijoje riešutukai visiškai negelbėja. Nieko valgomo už padoria kaina orouoste nematau, tuo labiau vaikams tinkamo, todėl atvėriu piniginę lėktuvo maistui, na ir žinoma valgant skrydis atrodo trumpesnis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jofky: 27 rugsėjo 2011 - 12:58
QUOTE(Jofky @ 2011 09 27, 13:56)
Be pigu vilniškiams dalinti patarimus žmonėms atvykstančiams iš kitų miestų  cool.gif  Mano kelionė nuo namų iki viešbučio trunka beveik parą laiko, taigi šioje situacijoje riešutukai visiškai negelbėja. Nieko valgomo už padoria kaina orouoste nematau, tuo labiau vaikams tinkamo, todėl atvėriu piniginę lėktuvo maistui, na ir žinoma valgant skrydis atrodo trumpesnis  biggrin.gif

oro uoste yra kelios kavinukes, kur tikrai ne ka brangiau sumokesti uz maista nei lektuve, tik pliusas tas, kad maistas pagamintas ka tik, o ne pusfabrikaciai pasildyti:)
Atsakyti
Jola333, Pukepuke aciu uz nuomones. Visgi nuotaika pakilo smile.gif nesusalsim biggrin.gif O jeigu ka eisim tada per ekskursijas:)
Atsakyti
QUOTE(canbera @ 2011 09 27, 11:18)
Sveikos,
sausio 8 diena vaziuojame i Sarma, gal kas buve tomis dienomis, kaip su oru ? smile.gif
is viesbucio atrase: concerning the weather it will be cold you must bring some heavy clothes with you.
Idomu, kiek laipsniu jiems yra "cold"? Kiek maciau nuotrauku is sm, tai zmones ir deginosi, ir trumpom rakovem vaikstinejo sausio menesi. Gal dar kas ruosiasi vaziuoti sausio menesi ar buves ? Kokia jusu nuomone?



QUOTE(jola333 @ 2011 09 27, 12:06)
Neparašėte, kur buvote. Turbūt Hurgadoje, ne Šarme. Kažkaip iš Hurgadoje buvusių atsiliepimų susidaro nuomonė, kad ten šalčiau žiemos metu.

Du kartus buvau Egipte per Naujuosius metus. Pirmą kartą Šarme. Tada kaip kažkas rašė sušalau swoon.gif Na degintis ir maudytis tai tikrai buvo galima, bet vakarui turėjau tik ploną striukytę, tai jos man neužteko, teko vietoje papigiai pirkti storą megztinį biggrin.gif Kitą kartą buvau Hurgadoje panašiu metu. Tada jau prisikroviau storesnių drabužių vakarams, ir draugus paprotinau, bet neprireikė ax.gif Čia tikriausiai jau kaip pasiseks. Bet ir pasideginti, ir pasimaudyti tikrai galima maloniai.
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2011 09 27, 10:49)
Jau anoje temoe rasiau, kad ne uz ka daugiau sausio men nevaziutume. Vakarais ziauriai truko siltos striukes (turiu mintyj tikrai siltos o ne nuo vejo) ir gero silto megztuko. Diena buvo 19-20 laipsiu, vejuota. Deginomes nuo 12 iki 15, anksciu ir veliau buvo jau salta. Jura 19 laipsniu, o svarbiausia, kol nuo gulto iki jos daeidavau nebesinorejo maudytis nes susaldavau. Tokie mano ispudziai. Kiek matau is atsiliepimu - buna ir silciau, bet as daugiau niekad i toki salti nevaziuociau...
Gerai, kad buvome tada dar be vaiku, vazinejom i ekskursijas...
Tiesa, grizinejau su 38 temperatura i LT, vis tik susalau doh.gif

Vaziavom sausio 9 d. ir buvom 9 dienas, tai visom dienom oras buvo panasus, tik viena diena buvo dar ir apsiniauke labai.



kadangi keturis kartus važiavau į Egiptą, ir visada važiuoju tik žiemą, tai galiu pasakyt: šaltis priklauso nuo viešbučio lokacijos. viešbučiai, esantys arčiau Naama Bay, yra nukreipti į pietus, jie yra įlankoje, jiems Tiruano sala ir atsikišęs pusiasalis užstoja vėjus. viešbučiai į šiaurę yra atviroje vietoje, todėl ten vėjai stiprūs ir yra tikrai vėsu.

Esame buvę tikrai neblogam viešbuty Grand Azure, tačiau jo lokacija tokia nedėkinga, kad vaje vaje, beveik neįmanoma gulėti papludimy. O nuvykus į miestelį net vakare trumpom rankovėm be problemų vaikščiojom.

Snorklingo mylėtojams viešbučio lokacija yra dar net aštriau aktuali, nes gali ne tik nebūti apšviesti saulės koralai (tada nesimato jokio grožio), o dargi ir per vėjuota (ir per banguota), kad leistų lipti į jūrą, toks pravalas ir mums buvo nutikęs. Atostogos - dengi na veter. Taigi dabar viską tikriname palydove.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 27 rugsėjo 2011 - 15:57
Buvau pazadejusi sau neklausti cia forume apie issirinkta viesbuti , bet paklausiu biggrin.gif Kas buvote Sunrise Select Mamlouk Palace Resort and SpaKokie pliusai ir minusai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2011 09 27, 12:43)
oro uoste yra kelios kavinukes, kur tikrai ne ka brangiau sumokesti uz maista nei lektuve, tik pliusas tas, kad maistas pagamintas ka tik, o ne pusfabrikaciai pasildyti:)

is kur tokie garantuoti,kad ten ne pasildytas maistas(kavinukeje?)
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2011 09 27, 22:31)
is kur tokie garantuoti,kad ten ne pasildytas maistas(kavinukeje?)

man ne 10 metu, kad neatskirciau pasildyto maisto ir pagaminto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lialiauskiene @ 2011 09 27, 21:52)
man ne 10 metu, kad neatskirciau pasildyto maisto ir pagaminto  doh.gif

apie metus net neuzsiminiau. biggrin.gif
O garantuoti galima tik jei matai,kaip kepa,verda ir t.t. buna,kad ir gerose kavinese bulviu kose is milteliu uzpila 4u.gif tiesa gaunasi svieziau uz sviezia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 09 27, 16:53)
... šaltis priklauso nuo viešbučio lokacijos. ..

O kaip Hurgadoje su lokacija ir orais? Ar yra skirtumas kurioje vietoje yra viesbutis?
Planuojame keliauti vasario antroje puseje. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2011 09 28, 07:47)
apie metus net neuzsiminiau. biggrin.gif
O garantuoti galima tik jei matai,kaip kepa,verda ir t.t. buna,kad ir gerose kavinese bulviu kose is milteliu uzpila 4u.gif tiesa gaunasi svieziau uz sviezia. 4u.gif

na nezinau kaip Jus, bet as atsikriu pusfarikacius pasildytus, nuo paruosto maisto doh.gif
Atsakyti