Įkraunama...
Įkraunama...

Ar darote staigmenas savo vyrui? 2 d.

QUOTE(Koxamte @ 2011 09 30, 18:52)
Desertui panaudojo  lotuliukas.gif

Na maniškiui patinka skaniai pavalgyt smile.gif Bet visos tos meilybės, tai ne jam būtų...  schmoll.gif

Vaikinas vaikinui nelygu, kas vienam patinka kitam gali ir nepatikti mirksiukas.gif Bet šiaip manau pastangos mylimos moters manau tikrai įvertintos būvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Na tokia staigmena moteriai būtų buvus padaryta, tai ji nualptų iš laimės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2011 10 01, 01:14)
Na tokia staigmena moteriai būtų buvus padaryta, tai ji nualptų iš laimės  4u.gif

tipo vyras išeina ir palieka pilną kambarį balionų bei pliušinuką? apalpt galima iš tokios "laimės".
Atsakyti
QUOTE(MK. @ 2011 09 30, 12:04)
Dar pasakykit, kad jis sugebėjo apsimesti, jog yra laimingas tarp visų tų balionėlių ir pliušinio draugo...


O ką, gal jam patiko ne balionėliai ir pliušinis draugas, o paprasčiausias dėmesys ax.gif

Papildyta:
Tiesa, aš visokių balionėlių ir pliušiukų nenaudoju staigmenoms, gėlių irgi nedovanoju biggrin.gif Bet... mėgstu jį kur nos pakviesti, į kokį nors renginį, vakarienės ir pan. Esu keletą kartų darius ir taip, kad po darbo manęs jis neberasdavo, bet esu palikus kokių dviprasmiškų raštelių, kad X valandą kur nors susitinkam + kažkokia užuomina, ką veiksim.
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 10 02, 20:34)
O ką, gal jam patiko ne balionėliai ir pliušinis draugas, o paprasčiausias dėmesys ax.gif

Papildyta:
Tiesa, aš visokių balionėlių ir pliušiukų nenaudoju staigmenoms, gėlių irgi nedovanoju biggrin.gif Bet... mėgstu jį kur nos pakviesti, į kokį nors renginį, vakarienės ir pan. Esu keletą kartų darius ir taip, kad po darbo manęs jis neberasdavo, bet esu palikus kokių dviprasmiškų raštelių, kad X valandą kur nors susitinkam + kažkokia užuomina, ką veiksim.

sutik, tai kas kita biggrin.gif Balionėliai - nemirtingi
Atsakyti
QUOTE(Koxamte @ 2011 10 01, 01:14)
Na tokia staigmena moteriai būtų buvus padaryta, tai ji nualptų iš laimės  4u.gif


Aha, aš tikrai nualpčiau... Tik ne iš laimės lotuliukas.gif
Atsakyti
M.K. ilgai dar juoksies? nesuprantu, ko cia taip dergtis?tavajam nepatiktu, bet dar nereiskia, kad ir kitiem nepatiktu. visokiu vyru yra....
Atsakyti
QUOTE(busima21 @ 2011 10 03, 11:20)
M.K. ilgai dar juoksies? nesuprantu, ko cia taip dergtis?tavajam nepatiktu, bet dar nereiskia, kad ir kitiem nepatiktu. visokiu vyru yra....

nepykit, aš ne iš jūsų ir vyro, o iš situacijos.
Atsakyti
as savajam staigmenas darau tik tokias: nuperku ka skanaus pavalgyt, ar padarau vakariene. megsta jis skaniai pavalgyt labai:)) arba suorganizuoju mum susitikima su draugais, jei zinau, kad jis gerai nusiteikes ir pats mastys kazka tokio:))
Atsakyti
o mano brangiojo gimtadienis arteja.
Ta proga nupirkau bilietus i spektakli, apie kuri jam zyziau visa menesi, o jis vis nerado laiko nupirkti. Jau iteikiau.
Dabar galvoju, gal padaryti musu draugystes albuma? nes visos nuotraukos internete, tai bent pora butu galima atspausdinti, sudeti i koki savo darbo albumeli... miela, a ne?
tik as darbeliuose nelabai.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumasha @ 2011 10 03, 12:53)
o mano brangiojo gimtadienis arteja.
Ta proga nupirkau bilietus i spektakli, apie kuri jam zyziau visa menesi, o jis vis nerado laiko nupirkti. Jau iteikiau.
Dabar galvoju, gal padaryti musu draugystes albuma? nes visos nuotraukos internete, tai bent pora butu galima atspausdinti, sudeti i koki savo darbo albumeli... miela, a ne?
tik as darbeliuose nelabai..  g.gif

ar taip supratau-JO gimtadienio proga nupirkote bilietus į spektaklį, kurio JŪS norit?
Atsakyti
QUOTE(MK. @ 2011 10 03, 12:54)
ar taip supratau-JO gimtadienio proga nupirkote bilietus į spektaklį, kurio JŪS norit?

as irgi taip supratau biggrin.gif taip kaip mb padovanojo ceki i impulsa, kad visi nueitume doh.gif cia b norejo ten nueit, tai mano gimses proga, padovanojo ,,man" dovana biggrin.gif
Atsakyti