Įkraunama...
Įkraunama...

Ar darote staigmenas savo vyrui? 2 d.

QUOTE(Ruduoke @ 2011 10 03, 13:02)
as irgi taip supratau biggrin.gif taip kaip mb padovanojo ceki i impulsa, kad visi nueitume doh.gif cia b norejo ten nueit, tai mano gimses proga, padovanojo ,,man" dovana biggrin.gif

biggrin.gif neblogai
Atsakyti
QUOTE(MK. @ 2011 10 03, 12:54)
ar taip supratau-JO gimtadienio proga nupirkote bilietus į spektaklį, kurio JŪS norit?

tai aišku blink.gif nepamenu, kad jis apskritai kada nors gyvenime būtų išreiškęs norą eiti į spektaklį.. o po to taip džiaugiasi, kai nusitempiu smile.gif
ir apskritai, ko jo paklausiu, tai jam nieko nereikia... tai aš apsidairau, ko norėčiau ir jį prijungiu. Pvz pernai praleidom savaitėlę Romoj smile.gif buvo labai gera smile.gif
Atsakyti
Na, durnokai skamba. Bet kiekvienam savo.
Atsakyti
QUOTE(MK. @ 2011 10 03, 13:15)
Na, durnokai skamba. Bet kiekvienam savo.


jums geriau žinoti kaip tai skamba biggrin.gif
Atsakyti
Gerą mintį Pumasha pakišo... Mano vyrui irgi niekad nieko nereikia ir niekaip jam neįtiksi, tai dabar žinosiu ką per Kalėdas dovanoti - tai ko man reikia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gera_diena @ 2011 10 03, 13:22)
Gerą mintį Pumasha pakišo... Mano vyrui irgi niekad nieko nereikia ir niekaip jam neįtiksi, tai dabar žinosiu ką per Kalėdas dovanoti - tai ko man reikia  thumbup.gif

lotuliukas.gif idėja, ot nustebtų maniškis, dovanų gavęs apatinius man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MK. @ 2011 10 03, 13:29)
lotuliukas.gif idėja, ot nustebtų maniškis, dovanų gavęs apatinius man biggrin.gif


o maniškis apsidžiaugtų blush2.gif
jau net įsivaizduoju reakciją lotuliukas.gif
nebūčiau tuo laiku septintam mėnesy, tai tikrai dovanočiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumasha @ 2011 10 03, 13:36)
o maniškis apsidžiaugtų  blush2.gif
jau net įsivaizduoju reakciją  lotuliukas.gif
nebūčiau tuo laiku septintam mėnesy, tai tikrai dovanočiau smile.gif

bet tai jūs egoistė, a biggrin.gif ir toliau taip mirksiukas.gif
Atsakyti
Džiaugsmas vyro akims drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(MK. @ 2011 10 03, 12:54)
ar taip supratau-JO gimtadienio proga nupirkote bilietus į spektaklį, kurio JŪS norit?


Aš irgi taip supratau ax.gif Tai atrodo keistai. Gimtadienis Jo, o dovaną perkatės tarsi sau. Na nebent ir jis to spektaklio labai labai norėjo, bet jei bilietams į jį nusipirkti nerado laiko, tai labai abejoju, kad taip norėjo g.gif Žymiai smagiau pradžiuginti mylimą žmogų pataikant jam išrinkti tai, ko iš tiesų nori būtent jis.

Kas dėl albumo, tai čia skonio reikalas. Man, kaip merginai, tos saldybės irgi nelabai patinka. Tai vyrui, įtariu, gali patikti dar mažiau. Labai jau populiari dovana tapo, taip kad nieko originalaus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 03 spalio 2011 - 12:42
Aš va irgi galvoju, ką jam reikės dovanoti, gimimo dieną lapkritį. Kol kas linkstu dėl SPA abiems, bet žinau, kad jam tai labai patinka. Bet dovana ir man kartu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2011 10 03, 13:41)
Aš irgi taip supratau ax.gif Tai atrodo keistai. Gimtadienis Jo, o dovaną perkatės tarsi sau. Na nebent ir jis to spektaklio labai labai norėjo, bet jei bilietams į jį nusipirkti nerado laiko, tai labai abejoju, kad taip norėjo g.gif Žymiai smagiau pradžiuginti mylimą žmogų pataikant jam išrinkti tai, ko iš tiesų nori būtent jis.

Kas dėl albumo, tai čia skonio reikalas. Man, kaip merginai, tos saldybės irgi nelabai patinka. Tai vyrui, įtariu, gali patikti dar mažiau. Labai jau populiari dovana tapo, taip kad nieko originalaus...


jam sunku pataikyti. Pvz jis visada ziuriu formule f-1 varzybas, norejau jau praeitam gimtadieniui jam padovanoti bilietus i lenktynes f-1, pradejau lyg tarp kitko klausineti, ar kada yra svajojes ten nuvaziuoti, tai jis pareiske, kad jam tai visai neidomu doh.gif ziureti idomu, o vat ten nuvaziuoti, jis, matote, visai nenori.
del albumo.. man kaip merginai paciai ta mintis nepatinka.. bet manau, kad kartais tu saldumu reikia, na kaip kitaip ta meile parodyti wub.gif
Atsakyti