Įkraunama...
Įkraunama...

Ar darote staigmenas savo vyrui? 2 d.

reikia reikia tuos vyrus palepint kartais smile.gif ar tai irgi pagrinde kuo nors, ka jis megsta, nustebinu smile.gif saldainiai, vaisiai, alus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika852 @ 2012 01 02, 13:26)
Pakaicius dvi temas "kokias staigmenas daro vyrai moterims" ir "kokias staigmenas daro moterys vyrams" tai susidaro tokia nuomone, kad moteris turi maziau fantazijos arba noro.  biggrin.gif


Aha, mano vyras nėra sulaukęs iš manęs staigmenos, nes su fantazija man tikrai nekas, o kažko nuvalkioto, neoriginalaus nesinori. Turbūt ir nesulauks tongue.gif
Atsakyti
Kartais vyrus nustebinti visai lengva, negaminti visa mėnesį, o po to padaryti vakariene netikėtai lotuliukas.gif Ne aišku aš čia juokauju.
Jei nėra labai lakios fantazijos tai galima nustebinti ir darant smulkmenas kai gerai linuxyte83 pasakė nuperkant kažką skanaus. Manau visos mažos staigmenėlės džiugina tiek vyrus tiek moteris smile.gif
Atsakyti
Gal vertėtų pasamdyti striptizo šokėją atėjimui į namus ?
Atsakyti
QUOTE(Luigina @ 2012 01 04, 21:49)
Aha, mano vyras nėra sulaukęs iš manęs staigmenos, nes su fantazija man tikrai nekas, o kažko nuvalkioto, neoriginalaus nesinori. Turbūt ir nesulauks  tongue.gif


Tai juk dėl mylimo žmogaus savaime malonu pasistengti smile.gif Manau, kad didelių stebuklų nereikia, labiausiai džiugina smulkmenos.
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 07, 21:41)
Tai juk dėl mylimo žmogaus savaime malonu pasistengti smile.gif Manau, kad didelių stebuklų nereikia, labiausiai džiugina smulkmenos.


Visiškai pritariu gražuas "avataro" sąvininkei. Nereikia atvilkti dramblio į miegamąjį, kad nustebintum MB (gerai, kad žmona paaiškino, kas tai per šifras, o tai galvojai, kad kalba eina apie auto). PVZ. manęs niekuo nereikia stebinti, nes mane viskas erzina, kas ne pagal planą (toks jau esu), bet koks "netikėtas" apkabinimas ar kitokia švelnybė ne vietoje ir ne laiku maloniai nustebintų.
Atsakyti
QUOTE(Vika852 @ 2012 01 02, 13:26)
Pakaicius dvi temas "kokias staigmenas daro vyrai moterims" ir "kokias staigmenas daro moterys vyrams" tai susidaro tokia nuomone, kad moteris turi maziau fantazijos arba noro.  biggrin.gif



gal tiesiog moterims lengviau isiteikt/sugalvot ta staigmena?
gelyte, masazas, pakviesti vakarienei, ar net kai vyras pats pagamina(manau daugeliui butu maloni staigmena) smile.gif
Atsakyti
As MB dazniausiai darau ne daiktines staigmenas. Pvz viena karta pagaminau abiems vakariene, is antklodziu, kaldru ir pan susukau toki lizdeli salia radiatoriaus kur silta ir minksta butu ir uzdejau lemputes sirdeliu formos ir dar raudonai svieciancias, o ant stalo zvakiu. Pavalgem, paskui ten susisuke visa vakara prasedejom smile.gif

Paskutine staigmena buvo kad pries jam is darbo gryztant as sutvarkiau graziai musu miegamaji kad nieko nebutu ant zemes, patiesiau antklode, pasildziau masazo alieju, liepiau uzsimerkt, kad nepamatytu nieko, nuvedziau ten, nurengiau ir padariau ilga ilga masaza smile.gif viskas pasibaige sex blush2.gif bet jam patiko smile.gif

Gaila, bet as dazniau darau staigmenas savo MB nei jis man..nors jau pazadejo kad Valentinui jis staigmena padarys man..bet pries pat valentina MB gimtadienis, tai turbut as jam didesne staigmena padarysiu...nusivesiu ji i Nica, Prancuzijoje 4 dienoms... thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Maniškiui geriausia staigmena skanus maistas ir gražūs apatiniai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nu_irkas @ 2012 01 10, 05:10)
Visiškai pritariu gražuas "avataro" sąvininkei. Nereikia atvilkti dramblio į miegamąjį, kad nustebintum MB (gerai, kad žmona paaiškino, kas tai per šifras, o tai galvojai, kad kalba eina apie auto). PVZ. manęs niekuo nereikia stebinti, nes mane viskas erzina, kas ne pagal planą (toks jau esu), bet koks "netikėtas" apkabinimas ar kitokia švelnybė ne vietoje ir ne laiku maloniai nustebintų.


Maniškis į Jus panašus tuo nemėgimu neplanuotų dalykų, tai tiksliai taip ir stebinu drinks_cheers.gif

Papildyta:
QUOTE(Figūringa @ 2012 01 13, 20:23)
Maniškiui geriausia staigmena skanus maistas.


Kai manęs nebūna namuose, o maniškis grįžta iš darbo pavargęs, turėdama laiko pasistengiu, kad šaldytuve rastų kokį nors patiekalą. Tai ir praktiška staigmena būna, ir tuo pačiu rūpestį parodanti. Būna patenkintas kaip dramblys ir sako, kad taip galiu jį ir išlepinti.
Atsakyti
Tikrai taip. Megstu ji stebinti. O kartais gaunasi taip, kad net nenoredama nustebinti nustebinu..net pati sutrinku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 01 07, 20:41)
Tai juk dėl mylimo žmogaus savaime malonu pasistengti smile.gif Manau, kad didelių stebuklų nereikia, labiausiai džiugina smulkmenos.

tikra tiesa drinks_cheers.gif
Atsakyti