Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek Jums buvo metų, kai pasipiršo vaikinas?

Pasipirso po keturiu su trupuciu menesiu draugystes, man 24 m wink.gif vestuves po maziau nei metu bus, jau planuojamos aktyviai.
Atsakyti
QUOTE(forestberry @ 2014 07 10, 01:46)
Man tai kandi ironija sakyt "draugavom 3 metus",

Na tai merginai "draugavom" - plačiąja prasme ir tiek kiek ji nori įdėti reikšmės į tą žodį. Realybėj, deja, visai kitoks vaizdas...
Atsakyti
Man dabar 22, draugaujam daugiau nei metus, o pazistami kokius 5 kartus ilgiau. Viskas tikrai gerai, planuojam apsigyventi kartu uz keliu menesiu, bet esu pati sau pasizadejus, kad jei po universiteto baigimo praejus 2 metams ant rankos ziedelio nebus, ieskosiu kito... Perdaug artimu pasizamu turiu, kurioms apie 30, gyvena su saviskiais apie 10 metu, bet pasiulymo nesulaukia.. Manau, kad jei santykiai neprograsuoja, nera ko laiko gaist biggrin.gif
Atsakyti
Pasipirso po metu draugystes, man buvo 28 smile.gif
Atsakyti
Pasipirso, kai man buvo 24,o 26 istekejau 4u.gif
Atsakyti
Pasipiršo po metų draugystės kai man buvo 19, jam 20. Sutikau, bet taip ir pasakiau '' bet vestuvės bus dar nelabai greitai, juk supranti?'' biggrin.gif o jis: ''nu gerai, palauksim dar pora metelių, bet tada aš dar kartą pasipiršiu'' biggrin.gif tai va, vis dar manau kad vestuvėm kol kas dar ankstoka, nors man jau 21, o jam 22 : ) palauksim dar pora metelių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simona313 @ 2014 09 25, 11:24)
Man dabar 22, draugaujam daugiau nei metus, o pazistami kokius 5 kartus ilgiau. Viskas tikrai gerai, planuojam apsigyventi kartu uz keliu menesiu, bet esu pati sau pasizadejus, kad jei po universiteto baigimo praejus 2 metams ant rankos ziedelio nebus, ieskosiu kito... Perdaug artimu pasizamu turiu, kurioms apie 30, gyvena su saviskiais apie 10 metu, bet pasiulymo nesulaukia.. Manau, kad jei santykiai neprograsuoja, nera ko laiko gaist  biggrin.gif



kai kalba pasisuka apie gyvenima kartu, vyro reikia klausti - o kas toliau? Jei aiskiai nepasako, kad planuoja su tavimi kurti seima, vesti - jokiu gyvenimu kartu smile.gif
Atsakyti
Draugavom 2 metus, ištekėjau 20, o po 6 metų soske.gif
Atsakyti
Pasipiršo, kai man buvo 22m. , o ištekėjau 23 m. smile.gif
Atsakyti
Pasipiršo pavasarį 2010 metais kai man buvo 19, o susituokėm rūgpjūtį tų pačių metų kai jau buvau pusantro mėnesio nėščia. Nėštumas kiek pagreitino vestuves. Bet dabar man jau 24 ir nei kiek nesigailiu, nors niekada ir nesigailėjau. Viskas čiki.
Atsakyti
Pasipiršo po 8 mėnesių draugystės, kai man buvo 26 m. ax.gif
Atsakyti
Man pasipiršo po 7 metų draugystės...
Atsakyti