Įkraunama...
Įkraunama...

Liepkalnis: Vėtrungė

Labas mamos,

Kurios is jusu vaikiukas lanko Drugeliu grupe, noriu susipazint smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,
gal kas zino ar bus siemet kokia rudens svente ar panasiai?
Atsakyti
Kai kuriose grupėse jau buvo.
Atsakyti
DĖMESIO VIŠČIŲKŲ MAMYTĖMS!!!!
Lapkričio 10 d. (ketvirtadienį) 17 val. vyks tėvelių susirinkimas!
Laukiame visų mamyčių !!!! thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, maniskes irgilanko si darzeli - "gudruciu" ir "drugeliu" grupes. Serga pakaitom doh.gif Mazuliuku grupej viskas normaliai, tik va kazkaip daugiau vaikiuku pradejo lankyti, tai biski sunkoka suktis dviem moterelem su tokiais pypliukais. Ypac gaila, kai po pietu lieka viena aukletoja. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(enjoy @ 2011 11 17, 12:33)
Sveikos, maniskes irgilanko si darzeli - "gudruciu" ir "drugeliu" grupes. Serga pakaitom  doh.gif Mazuliuku grupej viskas normaliai, tik va kazkaip daugiau vaikiuku pradejo lankyti, tai biski sunkoka suktis dviem moterelem su tokiais pypliukais. Ypac gaila, kai po pietu lieka viena aukletoja.  verysad.gif


Laba diena smile.gif

As irgi pastebejau, kad drugeliu grupeje nemazai vaiku. Bet juk ne visi lieka pietu miego, tai manau, po pietu ne taip su jais sunku, kaip ryte
Atsakyti
Ne uz ilgo ir mes keliausime i si darzeli smile.gif iki siole negaliu patiketi direktores ir pavaduotojos elgesiu ir bendravimu wub.gif kiek praejus darzeliu, tiek net i kalbas nesileidzia, vienintelis zodziu junginys - vietu nera doh.gif ax.gif o cia buvau maloniai sutikta, viskas papasakota smile.gif is pirmo vaizdo geriausias darzelis ir aplinka kiek tik esu aplankiusi wub.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Bus kazkoks bendras susirinkimas rytoj aktu saleje (17 val. atrodo), tai kuriu vaikuciai serga ir nezinot tai informuoju wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aga26 @ 2011 11 22, 12:36)
Sveikos smile.gif

Bus kazkoks bendras susirinkimas rytoj aktu saleje (17 val. atrodo), tai kuriu vaikuciai serga ir nezinot tai informuoju wink.gif


O kazin butina jame dalyvauti? Ka ten gero pasakys? g.gif
Atsakyti
QUOTE(@qua @ 2011 11 22, 12:36)
O kazin butina jame dalyvauti? Ka ten gero pasakys?  g.gif


Manau, kad butina ar nebutina nusprendzia patys tevai. Kadangi greiciausiai kalbes apie bendrus darzelio reikalus, ka tvarkys, kokios programos igyvendinamos ir pan...tai man pvz. labai idomu kokioj istaigoj yra auklejamas mano vaikas ir visi su tuom susije reikalai wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aga26: 22 lapkričio 2011 - 12:57
QUOTE(@qua @ 2011 11 22, 12:36)
O kazin butina jame dalyvauti? Ka ten gero pasakys?  g.gif


pranesejai:
direktore
dir pavaduotoja
med darbuotoja
(jei neklystu) logopede

pasakos apie viska bendrai...
po skelbimu uzrasyta:
DALYVAVIMAS BUTINAS! biggrin.gif

man tai idomu ka ten papasakos... rolleyes.gif
Atsakyti
Gal yra čia besilankančių iš do-re-mi grupės g.gif

Ar mažųjų grupėse kas nors daroma jau dėl Kalėdų g.gif
Atsakyti